Novinky

U17 - Slovensko: CZE - GER 1:0
Česká sedmnáctka slaví na turnaji v Piešťanech druhou výhru. Jan Bednář si připsal první čisté konto v národním týmu! Česko vs Německo 1:0. Branka ČR: 36. Baláž (Bláha, Malát).
U17 - Slovensko: CZE - SVK 3:4 pp.

Po výhře nad silnými Spojenými státy americkými prohrála česká sedmnáctka na turnaji v Piešťanech v prodloužení s domácím výběrem. Česko vs Slovensko 3:4 pp. Branky ČR: 19. Bláha (Chlubna), 36. Myšák (Konečný, Cikhart), 39. Cikhart (Chlubna, Myšák).

U17 - Slovensko: USA - CZE 2:3

Skvěle! Česká sedmnáctka na úvod turnaje ve slovenských Piešťanech porazila Spojené státy americké. USA vs Česko 2:3. Branky ČR: 2. Baláž (Myšák, Konečný), 27. Chlubna (Myšák), 46. Kaplan (Hampl, Simon).

Nominace U16 na turnaj v Rakousku

Česká reprezentace do 16 let má před sebou přípravný kemp v Českých Budějovicích a následný turnaj čtyř zemí v rakouském Salzburgu. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

U18 - Kanada: CZE - SVK 8:3

Na závěr Hlinka Gretzky Cupu si česká osmnáctka jednoznačně poradila se Slováky a umístila se na konečném 5. místě. Česko vs Slovensko 8:3. Branky ČR: 1. Barinka (Teplý), 22. Přikryl, 35. Peterek (Koffer, Mlčák), 38. Najman (Teplý, Barinka), 44. Barinka (Raška), 48. Najman (P. Novák), 49. Barinka (Teplý, Raška), 52. Lang (Teplý, Přikryl).

Nominace reprezentace žen na turnaj v Hodoníně

Českou reprezentaci žen čeká přípravný kemp a následný turnaj čtyř zemí (Euro Hockey Tour), které se uskuteční ve dnech 19. – 25. srpna 2018 v Hodoníně. V dokumentech najdete pozvánku a program akce.

Nominace reprezentace U20 na turnaj ve Švédsku

Česká dvacítka se chystá na přípravný kemp v Berouně a následný turnaj ve švédském Örnsköldsviku. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

U18 - Kanada: CZE - FIN 4:3 pp.

Česká osmnáctka zvládla závěrečný souboj ve skupině a v posledním zápase na 2018 Hlinka Gretzky Cupu si to rozdá se Slovenskem o konečné páté místo. Česko vs Finsko 4:3 pp. Branky ČR: 7. Haš (Raška, Barinka), 33. Beránek (Pytlík, Homola), 50. Mužík (Peterek, Pytlík), 62. Teplý (Barinka, Haš)

U18 - Kanada: CZE - RUS 0:3

Ani ve druhém zápase na Hlinka Gretzky Cupu čeští mladíci nebodovali. Česko vs Rusko 0:3.

Nominace reprezentace U17 na turnaj na Slovensku

Česká reprezentace do 17 let se po krátkém přípravném kempu v první polovině srpna přesune do slovenských Piešťan, kde má na programu turnaj pěti zemí. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.