Soutěže řídí | Český hokej |
Ze soutěže se postupuje do: | Extraliga juniorů |
Ze soutěže se sestupuje do: | Regionální liga juniorů |
Liga juniorů (2023/2024)
Jméno | Tel./Fax | |
---|---|---|
Pavel Smažil (řídící pracovník) |
smazil@czehockey.cz | +420 731 155 400 |
1. část:
- 14 družstev rozděleno územně do 2 skupin; 6 družstev ve skupině „A“ a 6 družstev ve skupině „B“; družstva se ve skupinách utkají šestikolově každý s každým a dále dvoukolově s družstvy z druhé skupiny (42 utkání).
2. část - Play-off o postup do extraligy juniorů:
- družstva umístěná po 1. části ve skupinách „A“ a „B“ na 1. - 4. místě sehrají tři kola play-off (čtvrtfinále, semifinále, finále) s tím, že všechna kola play-off se hrají na 3 vítězná utkání (3-15 utkání).
Pro sestavení dvojic ve čtvrtfinále platí, že družstvo umístěné ve skupině „A“ po 1. části na 1. místě hraje s družstvem umístěným ve skupině „B“ po 1. části na 4. místě, družstvo umístěné ve skupině „A“ po 1. části na 2. místě hraje s družstvem umístěným ve skupině „B“ po 1. části na 3. místě atd.
Pro sestavení dvojic v semifinále platí, že nejlépe umístěné družstvo po 1. části hraje s družstvem umístěným po 1. části nejhůře a druhé nejlépe umístěné družstvo po 1. části hraje s druhým nejhůře umístěným družstvem po 1. části. V případě, že se tohoto kola této části soutěže zúčastní družstva, která dosáhla v 1. části shodného pořadí, bude postavení družstev určeno dle čl. 418 SDŘ.
Pro sestavení dvojice ve finále platí, že lépe umístěné družstvo po 1. části hraje s družstvem umístěným po 1. části hůře, přičemž v případě, že se tohoto kola této části soutěže zúčastní družstva, která dosáhla v 1. části shodného pořadí, bude postavení družstev určeno dle čl. 418 SDŘ.
Ve všech kolech této části soutěže se první, druhé a případně páté utkání hraje u lépe umístěného družstva po 1. části, třetí a případně čtvrté utkání u družstva umístěného po 1. části hůře.
Vítěz této části soutěže získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v DHL extralize juniorů pro sezónu 2024-2025.
Utkání 1. části se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 odst. 1. SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se utkání do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy následuje pětiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a třemi hráči v poli, družstva si před prodloužením nemění strany. Pro prodloužení platí zvláštní pravidla dle čl. 406 SDŘ. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ.
Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ. Nebude-li však po skončení soutěže nebo její části možné postupovat podle čl. 417 SDŘ, jelikož všechna zúčastněná družstva nebudou mít odehraný stejný počet utkání (pro účely tohoto ustanovení se bude za odehrané utkání považovat též takové utkání, které bude kontumováno ve prospěch jednoho z družstev dle čl. 410 písm. b/ SDŘ, nebo které bude oboustranně kontumováno dle čl. 410 písm. c/ SDŘ), bude konečné pořadí družstev stanoveno podle čl. 418 SDŘ. V průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.
Utkání 2. části - „Play-off o postup do extraligy juniorů“ se hrají do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy desetiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a třemi hráči v poli, družstva si před prodloužením mění strany. Pro prodloužení platí zvláštní pravidla dle čl. 406 SDŘ. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ s tím, že brankáři hájí stejnou branku jako ve třetí třetině (výjimka z čl. 407 písm. c/ SDŘ).
- V utkání mohou za družstvo Klubu nastoupit hráči věkové kategorie juniorů, tj. hráči ročníku narození 2004, 2005 a 2006. Hráčům věkové kategorie dorostu, tj. hráčům ročníku narození 2007 a 2008, je start v utkání povolen za podmínek stanovených čl. 219 odst. 1. SDŘ, a to v maximálním počtu 5 takových hráčů za družstvo Klubu v příslušném utkání. Protokol o souhlasu se startem hráče ve vyšší věkové kategorii dle čl. 219 odst. 1. SDŘ nemusí být Klubem předkládán rozhodčím utkání.
- Odchylně od ustanovení čl. 318 odst. 1. SDŘ se stanovuje, že družstvo Klubu je povinno nastoupit do utkání ve stanoveném počtu hráčů následovně:
a) minimálně 1, maximálně 2 brankáři a
b) minimálně 10, maximálně 19 hráčů do pole.
- V utkání může za družstvo Klubu nastoupit maximálně 1 Cizinec, přičemž start brankáře- Cizince není povolen.
- V utkáních 2. části - „Play-off o postup do extraligy juniorů“ mohou za družstvo Klubu nastoupit pouze ti hráči, kteří v sezóně 2023-2024 za družstvo Klubu odehráli v 1. části soutěže liga juniorů minimálně 14 utkání, přičemž platí následující výjimky:
- podmínku 14 odehraných utkání za družstvo Klubu nemusí splnit ten hráč, který (i) ke
dni 31. 12. 2023 splňoval veškeré podmínky ke startu za družstvo Klubu vyplývající z předpisů ČSLH vztahujících se ke konání soutěže liga juniorů v sezóně 2023-2024, (ii) v období po 31. 12. 2023 neztratil oprávněnost ke startu za družstvo Klubu v soutěži liga juniorů a (iii) v období po 31. 12. 2023 nesehrál žádné soutěžní utkání za jiný Klub účastnící se ligy juniorů nebo soutěže vyšší,
- podmínku 14 odehraných utkání za družstvo Klubu nemusí splnit takový brankář, pokud se v předcházejícím průběhu sezóny součet jeho odchytaných utkání za družstvo Klubu v lize juniorů a utkání za družstvo Klubu v lize juniorů, kdy byl uveden v zápise o utkání, aniž do něj ve smyslu čl. 327 odst. 2. SDŘ zasáhl, rovnal minimálně 14.
- podmínku 14 odehraných utkání za družstvo Klubu nemusí splnit ten hráč, který (i) ke
- V utkání mohou za družstvo Klubu nastoupit hráči mající registračním oddělením ČSLH schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) dle čl. 7 odst. 6. přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy, přičemž:
- součet počtu hráčů ročníku narození 2006 majících schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do Klubu ze soutěže DHL extraliga juniorů a hráčů ročníku narození 2007 majících schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do Klubu ze soutěže extraliga dorostu nesmí být v příslušném utkání vyšší nežli 5, a
- počet hráčů ročníku narození 2007 majících schválené hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do Klubu ze soutěže liga dorostu, resp. ze soutěže regionální liga dorostu, není pro příslušné utkání omezen.
- Pořádající Klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 138 ze dne 8. 9. 2022 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře nebo zdravotnického záchranáře.
- Ve všech utkáních soutěže platí, že domácí družstvo je povinno k utkání nastoupit ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.
- Hráči družstva nemusí mít stejnou barvu helem a kalhot (výjimka z čl. 9.1. Pravidel, viz také Příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
- Brankář, který v roce, v němž začala příslušná sezóna, dovršil či dovrší 17. rok věku (pro sezónu 2023-2024 se jedná o ročník narození 2006), a mladší, musí nosit obličejovou masku vyrobenou tak, aby jejími otvory nemohl proniknout puk ani čepel hole (výjimka z čl. 202.2. Pravidel, viz také příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
- Evidence trestů dle čl. 529 SDŘ se mezi jednotlivými částmi soutěže přenáší.
- Ze soutěže liga juniorů se dle čl. 7 odst. 6. písm. c) přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy povoluje hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) hráčům ročníku narození 2006, a to:
- nejdéle do 30. 4. 2024,
- do regionální ligy juniorů, pokud se mateřský Klub hráče soutěže regionální liga juniorů neúčastní, není-li v rozhodné době povoleno hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do soutěže regionální liga juniorů 5 jiným hráčům družstva Klubu z ligy juniorů a současně z družstva Klubu účastnícího se extraligy dorostu.
datum a čas | kolo | číslo utkání | domácí | hosté | skóre |
---|---|---|---|---|---|
15.09.2023 17:00 | 1. | 4001 | Piráti Chomutov | HC Meteor Třemošná | 3:2 » |
15.09.2023 18:00 | 1. | 4002 | HC Slavia Praha | IHC Králové Písek | 8:0 » |
15.09.2023 18:00 | 1. | 4003 | BK Havlíčkův Brod | Rytíři Kladno | 4:1 » |
15.09.2023 20:00 | 1. | 4004 | Valašský hokejový klub | HC AZ Havířov 2010 | 2:1 » |
15.09.2023 18:45 | 1. | 4005 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC Chrudim | 10:5 » |
14.09.2023 19:00 | 1. | 4006 | HK MD Šumperk | HC RT Torax Poruba 2011 | 1:0 » |
17.09.2023 12:30 | 2. | 4007 | HC Meteor Třemošná | Rytíři Kladno | 6:3 » |
17.09.2023 14:00 | 2. | 4008 | IHC Králové Písek | BK Havlíčkův Brod | 5:4 » |
17.09.2023 14:45 | 2. | 4009 | Piráti Chomutov | HC Slavia Praha | 5:4 p » |
17.09.2023 12:00 | 2. | 4010 | HC AZ Havířov 2010 | HK MD Šumperk | 5:3 » |
17.09.2023 16:00 | 2. | 4011 | HC Chrudim | HC RT Torax Poruba 2011 | 2:3 » |
17.09.2023 14:00 | 2. | 4012 | Valašský hokejový klub | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 3:2 sn » |
22.09.2023 18:00 | 3. | 4013 | HC Slavia Praha | HC Meteor Třemošná | 4:2 » |
22.09.2023 19:00 | 3. | 4014 | BK Havlíčkův Brod | Piráti Chomutov | 3:2 » |
22.09.2023 18:00 | 3. | 4015 | Rytíři Kladno | IHC Králové Písek | 3:4 » |
22.09.2023 19:15 | 3. | 4016 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC AZ Havířov 2010 | 4:7 » |
22.09.2023 20:00 | 3. | 4017 | Valašský hokejový klub | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:5 » |
22.09.2023 19:00 | 3. | 4018 | HK MD Šumperk | HC Chrudim | 0:1 » |
24.09.2023 13:15 | 4. | 4019 | HC Meteor Třemošná | IHC Králové Písek | 4:1 » |
24.09.2023 12:00 | 4. | 4020 | Piráti Chomutov | Rytíři Kladno | 6:3 » |
24.09.2023 12:30 | 4. | 4021 | HC Slavia Praha | BK Havlíčkův Brod | 4:5 sn » |
24.09.2023 14:00 | 4. | 4022 | HC AZ Havířov 2010 | HC Chrudim | 4:2 » |
24.09.2023 14:45 | 4. | 4023 | Valašský hokejový klub | HK MD Šumperk | 1:2 sn » |
24.09.2023 12:00 | 4. | 4024 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC RT Torax Poruba 2011 | 4:0 » |
28.09.2023 18:00 | 5. | 4025 | Piráti Chomutov | HC AZ Havířov 2010 | 4:3 » |
28.09.2023 18:30 | 5. | 4026 | HC Slavia Praha | HC Chrudim | 8:1 » |
28.09.2023 16:00 | 5. | 4027 | BK Havlíčkův Brod | HK MD Šumperk | 4:0 » |
28.09.2023 13:15 | 5. | 4028 | Rytíři Kladno | HC RT Torax Poruba 2011 | 1:3 » |
28.09.2023 17:15 | 5. | 4029 | IHC Králové Písek | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 4:0 » |
28.09.2023 13:30 | 5. | 4030 | HC Meteor Třemošná | Valašský hokejový klub | 3:2 sn » |
01.10.2023 14:00 | 6. | 4031 | HC AZ Havířov 2010 | HC Slavia Praha | 1:4 » |
01.10.2023 12:00 | 6. | 4032 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC Meteor Třemošná | 5:2 » |
29.09.2023 12:00 | 6. | 4033 | IHC Králové Písek | HC RT Torax Poruba 2011 | 4:2 » |
01.10.2023 14:00 | 6. | 4034 | HK MD Šumperk | Rytíři Kladno | 6:3 » |
01.10.2023 14:15 | 6. | 4035 | HC Chrudim | BK Havlíčkův Brod | 2:3 » |
22.10.2023 14:30 | 6. | 4036 | Valašský hokejový klub | Piráti Chomutov | 4:3 » |
06.10.2023 19:45 | 7. | 4037 | BK Havlíčkův Brod | HC Meteor Třemošná | 4:2 » |
06.10.2023 18:00 | 7. | 4038 | Rytíři Kladno | HC Slavia Praha | 6:5 sn » |
06.10.2023 19:45 | 7. | 4039 | IHC Králové Písek | Piráti Chomutov | 4:1 » |
06.10.2023 18:00 | 7. | 4040 | HC AZ Havířov 2010 | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:6 » |
06.10.2023 19:00 | 7. | 4041 | HK MD Šumperk | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 7:4 » |
06.10.2023 20:00 | 7. | 4042 | HC Chrudim | Valašský hokejový klub | 3:4 » |
08.10.2023 19:15 | 8. | 4043 | BK Havlíčkův Brod | HC AZ Havířov 2010 | 3:0 » |
08.10.2023 16:00 | 8. | 4044 | Piráti Chomutov | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 5:6 sn » |
08.10.2023 13:00 | 8. | 4045 | Rytíři Kladno | HC Chrudim | 5:3 » |
08.10.2023 16:00 | 8. | 4046 | IHC Králové Písek | HK MD Šumperk | 11:2 » |
03.11.2023 19:15 | 8. | 4047 | HC Meteor Třemošná | HC RT Torax Poruba 2011 | 9:2 » |
08.10.2023 14:30 | 8. | 4048 | HC Slavia Praha | Valašský hokejový klub | 4:3 » |
13.10.2023 19:15 | 9. | 4049 | HC Meteor Třemošná | Piráti Chomutov | 2:3 » |
13.10.2023 19:45 | 9. | 4050 | IHC Králové Písek | HC Slavia Praha | 2:4 » |
13.10.2023 18:00 | 9. | 4051 | Rytíři Kladno | BK Havlíčkův Brod | 2:8 » |
13.10.2023 18:00 | 9. | 4052 | HC AZ Havířov 2010 | Valašský hokejový klub | 2:1 » |
13.10.2023 20:00 | 9. | 4053 | HC Chrudim | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 3:2 » |
13.10.2023 19:00 | 9. | 4054 | HK MD Šumperk | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:1 » |
15.10.2023 12:00 | 10. | 4055 | Rytíři Kladno | HC Meteor Třemošná | 4:2 » |
15.10.2023 19:00 | 10. | 4056 | BK Havlíčkův Brod | IHC Králové Písek | 5:1 » |
15.10.2023 14:30 | 10. | 4057 | HC Slavia Praha | Piráti Chomutov | 8:3 » |
15.10.2023 12:00 | 10. | 4058 | HK MD Šumperk | HC AZ Havířov 2010 | 4:3 sn » |
14.10.2023 18:45 | 10. | 4059 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Chrudim | 1:3 » |
15.10.2023 12:00 | 10. | 4060 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | Valašský hokejový klub | 2:6 » |
21.10.2023 12:30 | 11. | 4061 | HC AZ Havířov 2010 | Rytíři Kladno | 0:6 » |
04.12.2023 11:00 | 11. | 4062 | HC RT Torax Poruba 2011 | Piráti Chomutov | 3:4 sn » |
21.10.2023 13:00 | 11. | 4063 | HK MD Šumperk | HC Meteor Třemošná | 2:6 » |
20.10.2023 20:00 | 11. | 4064 | HC Chrudim | IHC Králové Písek | 0:4 » |
20.10.2023 19:15 | 11. | 4065 | Valašský hokejový klub | BK Havlíčkův Brod | 3:1 » |
21.10.2023 12:45 | 11. | 4066 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC Slavia Praha | 4:3 » |
27.10.2023 15:00 | 12. | 4067 | HC Meteor Třemošná | HC Slavia Praha | 4:2 » |
27.10.2023 16:00 | 12. | 4068 | Piráti Chomutov | BK Havlíčkův Brod | 2:4 » |
27.10.2023 20:00 | 12. | 4069 | IHC Králové Písek | Rytíři Kladno | 5:4 p » |
27.10.2023 17:45 | 12. | 4070 | HC AZ Havířov 2010 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 3:4 p » |
27.10.2023 16:00 | 12. | 4071 | HC RT Torax Poruba 2011 | Valašský hokejový klub | 3:0 » |
27.10.2023 16:45 | 12. | 4072 | HC Chrudim | HK MD Šumperk | 2:3 » |
29.10.2023 17:00 | 13. | 4073 | IHC Králové Písek | HC Meteor Třemošná | 0:3 » |
29.10.2023 11:15 | 13. | 4074 | Rytíři Kladno | Piráti Chomutov | 4:3 p » |
29.10.2023 17:00 | 13. | 4075 | BK Havlíčkův Brod | HC Slavia Praha | 4:0 » |
29.10.2023 12:15 | 13. | 4076 | HC Chrudim | HC AZ Havířov 2010 | 3:1 » |
29.10.2023 12:00 | 13. | 4077 | HK MD Šumperk | Valašský hokejový klub | 4:3 » |
29.10.2023 10:45 | 13. | 4078 | HC RT Torax Poruba 2011 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 1:0 p » |
04.11.2023 12:30 | 14. | 4079 | IHC Králové Písek | HC AZ Havířov 2010 | 7:4 » |
04.11.2023 15:30 | 14. | 4080 | Piráti Chomutov | HK MD Šumperk | 3:2 » |
04.11.2023 12:30 | 14. | 4081 | HC Meteor Třemošná | HC Chrudim | 5:1 » |
04.11.2023 11:00 | 14. | 4082 | HC Slavia Praha | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:1 » |
04.11.2023 12:00 | 14. | 4083 | Rytíři Kladno | Valašský hokejový klub | 6:4 » |
01.02.2024 19:00 | 14. | 4084 | BK Havlíčkův Brod | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 4:2 » |
17.11.2023 18:30 | 15. | 4085 | HC AZ Havířov 2010 | HC Meteor Třemošná | 2:4 » |
17.11.2023 16:00 | 15. | 4086 | Valašský hokejový klub | IHC Králové Písek | 4:1 » |
17.11.2023 12:00 | 15. | 4087 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | Rytíři Kladno | 3:2 p » |
17.11.2023 18:00 | 15. | 4088 | HC RT Torax Poruba 2011 | BK Havlíčkův Brod | 1:3 » |
17.11.2023 15:30 | 15. | 4089 | HK MD Šumperk | HC Slavia Praha | 2:5 » |
17.11.2023 19:00 | 15. | 4090 | HC Chrudim | Piráti Chomutov | 3:6 » |
19.11.2023 15:15 | 16. | 4091 | HC Meteor Třemošná | BK Havlíčkův Brod | 3:5 » |
19.11.2023 12:00 | 16. | 4092 | HC Slavia Praha | Rytíři Kladno | 4:1 » |
19.11.2023 12:00 | 16. | 4093 | Piráti Chomutov | IHC Králové Písek | 3:4 » |
19.11.2023 12:40 | 16. | 4094 | HC AZ Havířov 2010 | HC RT Torax Poruba 2011 | 7:3 » |
19.11.2023 12:00 | 16. | 4095 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HK MD Šumperk | 5:4 » |
19.11.2023 15:15 | 16. | 4096 | Valašský hokejový klub | HC Chrudim | 7:1 » |
24.11.2023 17:00 | 17. | 4097 | Piráti Chomutov | HC Meteor Třemošná | 2:5 » |
13.12.2023 16:00 | 17. | 4098 | HC Slavia Praha | IHC Králové Písek | 3:1 » |
24.11.2023 19:30 | 17. | 4099 | BK Havlíčkův Brod | Rytíři Kladno | 5:1 » |
24.11.2023 19:15 | 17. | 4100 | Valašský hokejový klub | HC AZ Havířov 2010 | 4:0 » |
24.11.2023 19:15 | 17. | 4101 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC Chrudim | 4:2 » |
24.11.2023 19:00 | 17. | 4102 | HC RT Torax Poruba 2011 | HK MD Šumperk | 0:2 » |
26.11.2023 13:00 | 18. | 4103 | HC Meteor Třemošná | Rytíři Kladno | 5:2 » |
09.02.2024 19:45 | 18. | 4104 | IHC Králové Písek | BK Havlíčkův Brod | 0:5 k » |
26.11.2023 12:00 | 18. | 4105 | Piráti Chomutov | HC Slavia Praha | 2:7 » |
26.11.2023 13:15 | 18. | 4106 | HC AZ Havířov 2010 | HK MD Šumperk | 5:4 sn » |
26.11.2023 18:45 | 18. | 4107 | HC Chrudim | HC RT Torax Poruba 2011 | 5:3 » |
26.11.2023 12:15 | 18. | 4108 | Valašský hokejový klub | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 0:3 » |
01.12.2023 18:00 | 19. | 4109 | HC Slavia Praha | HC Meteor Třemošná | 4:3 sn » |
01.12.2023 18:45 | 19. | 4110 | BK Havlíčkův Brod | Piráti Chomutov | 7:9 » |
01.12.2023 18:00 | 19. | 4111 | Rytíři Kladno | IHC Králové Písek | 4:3 sn » |
01.12.2023 19:15 | 19. | 4112 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC AZ Havířov 2010 | 5:4 » |
01.12.2023 19:00 | 19. | 4113 | HC RT Torax Poruba 2011 | Valašský hokejový klub | 3:2 » |
01.12.2023 19:00 | 19. | 4114 | HK MD Šumperk | HC Chrudim | 2:1 » |
03.12.2023 14:10 | 20. | 4115 | HC AZ Havířov 2010 | Piráti Chomutov | 1:5 » |
03.12.2023 17:30 | 20. | 4116 | HC Chrudim | HC Slavia Praha | 2:6 » |
03.12.2023 14:00 | 20. | 4117 | HK MD Šumperk | BK Havlíčkův Brod | 3:4 » |
03.12.2023 14:30 | 20. | 4118 | HC RT Torax Poruba 2011 | Rytíři Kladno | 1:2 » |
21.12.2023 18:50 | 20. | 4119 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | IHC Králové Písek | 2:0 » |
09.02.2024 19:15 | 20. | 4120 | Valašský hokejový klub | HC Meteor Třemošná | 3:1 » |
08.12.2023 19:15 | 21. | 4121 | HC Meteor Třemošná | IHC Králové Písek | 3:0 » |
08.12.2023 15:30 | 21. | 4122 | Piráti Chomutov | Rytíři Kladno | 4:0 » |
08.12.2023 18:00 | 21. | 4123 | HC Slavia Praha | BK Havlíčkův Brod | 3:0 » |
08.12.2023 18:30 | 21. | 4124 | HC AZ Havířov 2010 | HC Chrudim | 4:1 » |
08.12.2023 20:00 | 21. | 4125 | Valašský hokejový klub | HK MD Šumperk | 1:3 » |
08.12.2023 19:15 | 21. | 4126 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC RT Torax Poruba 2011 | 2:3 » |
10.12.2023 17:00 | 22. | 4127 | BK Havlíčkův Brod | HC Meteor Třemošná | 2:5 » |
01.02.2024 18:00 | 22. | 4128 | Rytíři Kladno | HC Slavia Praha | 3:8 » |
10.12.2023 15:30 | 22. | 4129 | IHC Králové Písek | Piráti Chomutov | 1:2 » |
10.12.2023 15:00 | 22. | 4130 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC AZ Havířov 2010 | 4:1 » |
09.02.2024 19:00 | 22. | 4131 | HK MD Šumperk | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 2:3 sn » |
10.12.2023 13:00 | 22. | 4132 | HC Chrudim | Valašský hokejový klub | 2:3 sn » |
15.12.2023 19:15 | 23. | 4133 | HC Meteor Třemošná | Piráti Chomutov | 4:1 » |
15.12.2023 19:45 | 23. | 4134 | IHC Králové Písek | HC Slavia Praha | 0:3 » |
15.12.2023 18:00 | 23. | 4135 | Rytíři Kladno | BK Havlíčkův Brod | 7:2 » |
11.02.2024 12:00 | 23. | 4136 | HC AZ Havířov 2010 | Valašský hokejový klub | 1:3 » |
15.12.2023 20:00 | 23. | 4137 | HC Chrudim | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 8:5 » |
15.12.2023 19:00 | 23. | 4138 | HK MD Šumperk | HC RT Torax Poruba 2011 | 1:3 » |
03.11.2023 16:00 | 24. | 4139 | HC Slavia Praha | HC AZ Havířov 2010 | 2:1 p » |
17.12.2023 14:00 | 24. | 4140 | HC Meteor Třemošná | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 4:2 » |
19.02.2024 12:30 | 24. | 4141 | HC RT Torax Poruba 2011 | IHC Králové Písek | 1:2 sn » |
05.11.2023 11:30 | 24. | 4142 | Rytíři Kladno | HK MD Šumperk | 6:7 sn » |
17.12.2023 16:00 | 24. | 4143 | BK Havlíčkův Brod | HC Chrudim | 5:0 k » |
17.12.2023 14:00 | 24. | 4144 | Piráti Chomutov | Valašský hokejový klub | 2:4 » |
17.01.2024 18:00 | 25. | 4145 | Rytíři Kladno | HC Meteor Třemošná | 5:0 k » |
05.01.2024 19:30 | 25. | 4146 | BK Havlíčkův Brod | IHC Králové Písek | 5:4 sn » |
05.01.2024 18:00 | 25. | 4147 | HC Slavia Praha | Piráti Chomutov | 3:1 » |
04.01.2024 18:45 | 25. | 4148 | HK MD Šumperk | HC AZ Havířov 2010 | 4:3 » |
05.01.2024 19:00 | 25. | 4149 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Chrudim | 4:1 » |
05.01.2024 19:00 | 25. | 4150 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | Valašský hokejový klub | 1:4 » |
07.02.2024 17:45 | 26. | 4151 | HC Meteor Třemošná | HC Slavia Praha | 0:3 » |
07.01.2024 12:00 | 26. | 4152 | Piráti Chomutov | BK Havlíčkův Brod | 4:0 » |
07.01.2024 15:00 | 26. | 4153 | IHC Králové Písek | Rytíři Kladno | 3:4 » |
07.01.2024 12:00 | 26. | 4154 | HC AZ Havířov 2010 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 2:5 » |
07.01.2024 15:15 | 26. | 4155 | Valašský hokejový klub | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:2 » |
07.01.2024 14:00 | 26. | 4156 | HC Chrudim | HK MD Šumperk | 1:4 » |
27.02.2024 19:00 | 27. | 4157 | IHC Králové Písek | HC Meteor Třemošná | 5:4 » |
12.01.2024 18:00 | 27. | 4158 | Rytíři Kladno | Piráti Chomutov | 2:3 p » |
12.01.2024 19:30 | 27. | 4159 | BK Havlíčkův Brod | HC Slavia Praha | 0:10 » |
12.01.2024 20:00 | 27. | 4160 | HC Chrudim | HC AZ Havířov 2010 | 5:4 » |
11.01.2024 18:45 | 27. | 4161 | HK MD Šumperk | Valašský hokejový klub | 2:7 » |
05.03.2024 18:00 | 27. | 4162 | HC RT Torax Poruba 2011 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 4:0 » |
14.01.2024 12:00 | 28. | 4163 | HC AZ Havířov 2010 | BK Havlíčkův Brod | 4:1 » |
06.02.2024 16:00 | 28. | 4164 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | Piráti Chomutov | 0:5 k » |
14.01.2024 12:15 | 28. | 4165 | HC Chrudim | Rytíři Kladno | 3:4 sn » |
14.01.2024 15:30 | 28. | 4166 | HK MD Šumperk | IHC Králové Písek | 4:6 » |
10.02.2024 14:30 | 28. | 4167 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Meteor Třemošná | 4:0 » |
14.01.2024 17:00 | 28. | 4168 | Valašský hokejový klub | HC Slavia Praha | 4:0 » |
19.01.2024 19:15 | 29. | 4169 | HC Meteor Třemošná | BK Havlíčkův Brod | 1:4 » |
19.01.2024 18:00 | 29. | 4170 | HC Slavia Praha | Rytíři Kladno | 3:1 » |
19.01.2024 17:00 | 29. | 4171 | Piráti Chomutov | IHC Králové Písek | 3:6 » |
19.01.2024 18:00 | 29. | 4172 | HC AZ Havířov 2010 | HC RT Torax Poruba 2011 | 4:3 » |
19.01.2024 19:00 | 29. | 4173 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HK MD Šumperk | 2:5 » |
19.01.2024 19:15 | 29. | 4174 | Valašský hokejový klub | HC Chrudim | 4:3 » |
21.01.2024 12:00 | 30. | 4175 | Piráti Chomutov | HC Meteor Třemošná | 3:4 sn » |
21.01.2024 12:15 | 30. | 4176 | HC Slavia Praha | IHC Králové Písek | 5:1 » |
21.01.2024 12:00 | 30. | 4177 | BK Havlíčkův Brod | Rytíři Kladno | 4:0 » |
21.01.2024 14:45 | 30. | 4178 | Valašský hokejový klub | HC AZ Havířov 2010 | 3:0 » |
21.01.2024 12:00 | 30. | 4179 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC Chrudim | 5:6 sn » |
21.01.2024 13:30 | 30. | 4180 | HC RT Torax Poruba 2011 | HK MD Šumperk | 3:5 » |
26.01.2024 19:15 | 31. | 4181 | HC Meteor Třemošná | Rytíři Kladno | 4:1 » |
26.01.2024 19:45 | 31. | 4182 | IHC Králové Písek | BK Havlíčkův Brod | 1:0 » |
26.01.2024 17:00 | 31. | 4183 | Piráti Chomutov | HC Slavia Praha | 3:2 sn » |
26.01.2024 18:00 | 31. | 4184 | HC AZ Havířov 2010 | HK MD Šumperk | 8:3 » |
26.01.2024 18:00 | 31. | 4185 | HC Chrudim | HC RT Torax Poruba 2011 | 8:5 » |
26.01.2024 19:15 | 31. | 4186 | Valašský hokejový klub | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 4:3 p » |
28.01.2024 13:15 | 32. | 4187 | HC Slavia Praha | HC Meteor Třemošná | 4:1 » |
28.01.2024 18:00 | 32. | 4188 | BK Havlíčkův Brod | Piráti Chomutov | 1:4 » |
28.01.2024 12:15 | 32. | 4189 | Rytíři Kladno | IHC Králové Písek | 7:3 » |
28.01.2024 12:00 | 32. | 4190 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC AZ Havířov 2010 | 3:4 » |
28.01.2024 15:00 | 32. | 4191 | HC RT Torax Poruba 2011 | Valašský hokejový klub | 1:2 » |
28.01.2024 17:30 | 32. | 4192 | HK MD Šumperk | HC Chrudim | 4:5 » |
03.02.2024 13:30 | 33. | 4193 | Rytíři Kladno | HC AZ Havířov 2010 | 5:1 » |
03.02.2024 14:15 | 33. | 4194 | Piráti Chomutov | HC RT Torax Poruba 2011 | 0:5 » |
14.02.2024 16:30 | 33. | 4195 | HC Meteor Třemošná | HK MD Šumperk | 4:2 » |
02.02.2024 16:15 | 33. | 4196 | IHC Králové Písek | HC Chrudim | 2:5 » |
03.02.2024 18:15 | 33. | 4197 | BK Havlíčkův Brod | Valašský hokejový klub | 1:2 p » |
02.02.2024 18:00 | 33. | 4198 | HC Slavia Praha | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 12:3 » |
16.02.2024 18:00 | 34. | 4199 | HC Meteor Třemošná | IHC Králové Písek | 2:1 p » |
16.02.2024 18:30 | 34. | 4200 | Piráti Chomutov | Rytíři Kladno | 3:4 sn » |
16.02.2024 18:00 | 34. | 4201 | HC Slavia Praha | BK Havlíčkův Brod | 6:0 » |
16.02.2024 18:30 | 34. | 4202 | HC AZ Havířov 2010 | HC Chrudim | 5:2 » |
16.02.2024 19:15 | 34. | 4203 | Valašský hokejový klub | HK MD Šumperk | 6:3 » |
16.02.2024 19:00 | 34. | 4204 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HC RT Torax Poruba 2011 | 1:2 » |
18.02.2024 14:00 | 35. | 4205 | HC AZ Havířov 2010 | IHC Králové Písek | 3:0 » |
18.02.2024 15:00 | 35. | 4206 | HK MD Šumperk | Piráti Chomutov | 3:6 » |
18.02.2024 12:15 | 35. | 4207 | HC Chrudim | HC Meteor Třemošná | 2:5 » |
18.02.2024 15:00 | 35. | 4208 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Slavia Praha | 2:5 » |
18.02.2024 15:15 | 35. | 4209 | Valašský hokejový klub | Rytíři Kladno | 3:2 sn » |
18.02.2024 12:00 | 35. | 4210 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | BK Havlíčkův Brod | 1:2 » |
23.02.2024 19:15 | 36. | 4211 | BK Havlíčkův Brod | HC Meteor Třemošná | 5:4 p » |
23.02.2024 18:00 | 36. | 4212 | Rytíři Kladno | HC Slavia Praha | 2:9 » |
23.02.2024 19:45 | 36. | 4213 | IHC Králové Písek | Piráti Chomutov | 2:7 » |
23.02.2024 19:00 | 36. | 4214 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC AZ Havířov 2010 | 3:2 » |
22.02.2024 18:45 | 36. | 4215 | HK MD Šumperk | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 3:4 sn » |
23.02.2024 20:00 | 36. | 4216 | HC Chrudim | Valašský hokejový klub | 3:4 » |
25.02.2024 13:15 | 37. | 4217 | HC Meteor Třemošná | Piráti Chomutov | 1:3 » |
25.02.2024 15:00 | 37. | 4218 | IHC Králové Písek | HC Slavia Praha | 1:5 » |
25.02.2024 11:30 | 37. | 4219 | Rytíři Kladno | BK Havlíčkův Brod | 4:3 p » |
25.02.2024 12:00 | 37. | 4220 | HC AZ Havířov 2010 | Valašský hokejový klub | 3:4 » |
25.02.2024 12:15 | 37. | 4221 | HC Chrudim | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 2:4 » |
25.02.2024 13:30 | 37. | 4222 | HC RT Torax Poruba 2011 | HK MD Šumperk | 3:0 » |
01.03.2024 18:00 | 38. | 4223 | Rytíři Kladno | HC Meteor Třemošná | 5:2 » |
29.02.2024 19:15 | 38. | 4224 | BK Havlíčkův Brod | IHC Králové Písek | 2:1 » |
29.02.2024 18:00 | 38. | 4225 | HC Slavia Praha | Piráti Chomutov | 3:2 » |
01.03.2024 19:00 | 38. | 4226 | HK MD Šumperk | HC AZ Havířov 2010 | 3:4 p » |
01.03.2024 18:00 | 38. | 4227 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Chrudim | 2:3 sn » |
01.03.2024 19:00 | 38. | 4228 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | Valašský hokejový klub | 1:4 » |
02.02.2024 19:15 | 39. | 4229 | HC Meteor Třemošná | HC AZ Havířov 2010 | 4:3 » |
03.03.2024 18:15 | 39. | 4230 | IHC Králové Písek | Valašský hokejový klub | 3:4 » |
03.03.2024 12:00 | 39. | 4231 | Rytíři Kladno | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 3:2 » |
03.03.2024 18:00 | 39. | 4232 | BK Havlíčkův Brod | HC RT Torax Poruba 2011 | 2:1 » |
03.03.2024 13:00 | 39. | 4233 | HC Slavia Praha | HK MD Šumperk | 7:1 » |
03.03.2024 12:30 | 39. | 4234 | Piráti Chomutov | HC Chrudim | 11:2 » |
08.03.2024 19:15 | 40. | 4235 | HC Meteor Třemošná | HC Slavia Praha | 2:5 » |
08.03.2024 14:30 | 40. | 4236 | Piráti Chomutov | BK Havlíčkův Brod | 5:1 » |
08.03.2024 17:00 | 40. | 4237 | IHC Králové Písek | Rytíři Kladno | 6:2 » |
08.03.2024 19:00 | 40. | 4238 | HC AZ Havířov 2010 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 2:4 » |
08.03.2024 19:00 | 40. | 4239 | Valašský hokejový klub | HC RT Torax Poruba 2011 | 1:3 » |
08.03.2024 20:00 | 40. | 4240 | HC Chrudim | HK MD Šumperk | 2:3 » |
10.03.2024 15:00 | 41. | 4241 | IHC Králové Písek | HC Meteor Třemošná | 4:1 » |
10.03.2024 12:15 | 41. | 4242 | Rytíři Kladno | Piráti Chomutov | 2:4 » |
10.03.2024 18:30 | 41. | 4243 | BK Havlíčkův Brod | HC Slavia Praha | 1:2 sn » |
10.03.2024 12:00 | 41. | 4244 | HC Chrudim | HC AZ Havířov 2010 | 4:2 » |
10.03.2024 14:00 | 41. | 4245 | HK MD Šumperk | Valašský hokejový klub | 4:2 » |
10.03.2024 13:30 | 41. | 4246 | HC RT Torax Poruba 2011 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 2:3 » |
15.03.2024 18:00 | 42. | 4247 | HC Meteor Třemošná | BK Havlíčkův Brod | 6:1 » |
12.03.2024 18:00 | 42. | 4248 | HC Slavia Praha | Rytíři Kladno | 3:0 » |
15.03.2024 17:00 | 42. | 4249 | Piráti Chomutov | IHC Králové Písek | 8:1 » |
15.03.2024 19:00 | 42. | 4250 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC AZ Havířov 2010 | 4:1 » |
15.03.2024 19:00 | 42. | 4251 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | HK MD Šumperk | 7:3 » |
15.03.2024 19:15 | 42. | 4252 | Valašský hokejový klub | HC Chrudim | 6:2 » |
18.03.2024 17:30 | ČF1 | 4253 | HC Slavia Praha | HC RT Torax Poruba 2011 | 5:1 » |
18.03.2024 18:00 | ČF1 | 4254 | BK Havlíčkův Brod | HK MD Šumperk | 1:2 p » |
18.03.2024 16:00 | ČF1 | 4255 | Valašský hokejový klub | HC Meteor Třemošná | 3:2 » |
18.03.2024 19:00 | ČF1 | 4256 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | Piráti Chomutov | 4:2 » |
19.03.2024 17:30 | ČF2 | 4257 | HC Slavia Praha | HC RT Torax Poruba 2011 | 0:0 » |
19.03.2024 16:10 | ČF2 | 4258 | BK Havlíčkův Brod | HK MD Šumperk | 0:0 » |
19.03.2024 12:15 | ČF2 | 4259 | Valašský hokejový klub | HC Meteor Třemošná | 0:0 » |
19.03.2024 18:00 | ČF2 | 4260 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | Piráti Chomutov | 0:0 » |
22.03.2024 17:00 | ČF3 | 4261 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Slavia Praha | 0:0 » |
22.03.2024 18:00 | ČF3 | 4262 | HK MD Šumperk | BK Havlíčkův Brod | 0:0 » |
22.03.2024 18:00 | ČF3 | 4263 | HC Meteor Třemošná | Valašský hokejový klub | 0:0 » |
22.03.2024 17:00 | ČF3 | 4264 | Piráti Chomutov | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 0:0 » |
23.03.2024 17:00 | ČF4 | 4265 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Slavia Praha | 0:0 » |
23.03.2024 16:00 | ČF4 | 4266 | HK MD Šumperk | BK Havlíčkův Brod | 0:0 » |
23.03.2024 13:30 | ČF4 | 4267 | HC Meteor Třemošná | Valašský hokejový klub | 0:0 » |
23.03.2024 12:00 | ČF4 | 4268 | Piráti Chomutov | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 0:0 » |
25.03.2024 17:30 | ČF5 | 4269 | HC Slavia Praha | HC RT Torax Poruba 2011 | 0:0 » |
25.03.2024 15:45 | ČF5 | 4270 | BK Havlíčkův Brod | HK MD Šumperk | 0:0 » |
25.03.2024 15:00 | ČF5 | 4271 | Valašský hokejový klub | HC Meteor Třemošná | 0:0 » |
25.03.2024 19:00 | ČF5 | 4272 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | Piráti Chomutov | 0:0 » |
Liga juniorů 2023/24
Západ
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Slavia Praha | 42 | 31 | 3 | 4 | 4 | 193:81 | 103 |
2 | BK Havlíčkův Brod | 42 | 22 | 3 | 3 | 14 | 127:118 | 75 |
3 | Piráti Chomutov | 42 | 20 | 4 | 4 | 14 | 158:130 | 72 |
4 | HC Meteor Třemošná | 42 | 19 | 3 | 2 | 18 | 134:119 | 65 |
5 | Rytíři Kladno | 42 | 12 | 6 | 5 | 19 | 132:160 | 53 |
6 | IHC Králové Písek | 42 | 15 | 2 | 3 | 22 | 114:145 | 52 |
Východ
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valašský hokejový klub | 42 | 26 | 5 | 2 | 9 | 142:90 | 90 |
2 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 42 | 15 | 6 | 3 | 18 | 134:149 | 60 |
3 | HK MD Šumperk | 42 | 15 | 3 | 4 | 20 | 125:160 | 55 |
4 | HC RT Torax Poruba 2011 | 42 | 17 | 0 | 4 | 21 | 104:110 | 55 |
5 | HC AZ Havířov 2010 | 42 | 12 | 2 | 3 | 25 | 118:148 | 43 |
6 | HC Chrudim | 42 | 9 | 2 | 2 | 29 | 110:181 | 33 |
Liga juniorů - Play-off o postup do extraligy juniorů 2023/24
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Slavia Praha | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:1 | 0 |
2 | TECHNIKA HOCKEY BRNO | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:2 | 0 |
3 | Valašský hokejový klub | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:2 | 0 |
4 | HK MD Šumperk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 0 |
5 | Tým neznámý | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6 | BK Havlíčkův Brod | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | 0 |
7 | HC Meteor Třemošná | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
8 | Piráti Chomutov | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
9 | HC RT Torax Poruba 2011 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
Poř. | Jméno | Tým | Poz | GP | G | A | P | PIM | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ernests Krums | SLA | FO | 42 | 26 | 46 | 72 | 40 | 0 |
2 | Jindřich Sladký | TEC | FO | 42 | 24 | 30 | 54 | 41 | 0 |
3 | Matyáš Krasanovský | MET | FO | 43 | 31 | 18 | 49 | 26 | 1 |
4 | Martin Vašíček | SLA | FO | 27 | 22 | 27 | 49 | 10 | 0 |
5 | Josef Kubíček | CHR | FO | 30 | 21 | 27 | 48 | 4 | -3 |
6 | Jaroslav Pospíšil | CHM | FO | 42 | 15 | 31 | 46 | 26 | 0 |
7 | Lukáš Stodůlka | VSE | FO | 43 | 15 | 29 | 44 | 10 | 1 |
8 | Jakub Sieger | MET | FO | 42 | 19 | 24 | 43 | 8 | 1 |
9 | Viktor Štípek | SLA | FO | 41 | 16 | 27 | 43 | 36 | 0 |
10 | Adam Koláček | VSE | FO | 37 | 18 | 23 | 41 | 47 | 1 |
11 | David Heinrich | VSE | FO | 41 | 22 | 18 | 40 | 24 | 1 |
12 | Daniel Kříženecký | SLA | FO | 43 | 23 | 17 | 40 | 28 | 0 |
13 | Jakub Lipka | HAV | FO | 41 | 20 | 20 | 40 | 30 | 0 |
14 | Martin Izák | MDS | FO | 39 | 16 | 23 | 39 | 20 | 0 |
15 | Tobias Tomeš | MDS | FO | 42 | 18 | 21 | 39 | 16 | 1 |
16 | Adam Vosmík | SLA | FO | 42 | 15 | 24 | 39 | 4 | 0 |
17 | Šimon Klobouček | CHM | FO | 38 | 16 | 22 | 38 | 46 | 0 |
18 | Tomáš Hansel | POR | FO | 38 | 22 | 16 | 38 | 4 | 4 |
19 | Jan Rindoš | CHM | FO | 37 | 18 | 19 | 37 | 53 | 0 |
20 | Šimon Kaiser | MET | FO | 37 | 16 | 20 | 36 | 45 | 2 |
21 | Martin Starý | CHM | FO | 31 | 16 | 20 | 36 | 49 | 0 |
22 | Jan Vostiňák | CHM | FO | 38 | 10 | 26 | 36 | 51 | 0 |
23 | Michal Červenka | TEC | FO | 39 | 14 | 22 | 36 | 34 | 0 |
24 | Daniel Matýs | CHR | FO | 42 | 11 | 23 | 34 | 45 | -7 |
25 | Hynek Peš | HBR | FO | 18 | 21 | 12 | 33 | 31 | 4 |
26 | David Cekr | MDS | DE | 41 | 9 | 24 | 33 | 18 | 0 |
27 | Ondřej Cakl | VSE | FO | 33 | 11 | 21 | 32 | 28 | 1 |
28 | Dominik Jeřábek | MDS | FO | 35 | 14 | 18 | 32 | 84 | 0 |
29 | Štěpán Vimmer | KLA | FO | 29 | 20 | 11 | 31 | 30 | 0 |
30 | Zdeněk Nedvěd | KLA | FO | 38 | 15 | 15 | 30 | 8 | 0 |
31 | Jiří Beníšek | MET | FO | 36 | 4 | 26 | 30 | 28 | -1 |
32 | Jakub Zduba | TEC | FO | 33 | 14 | 16 | 30 | 10 | 0 |
33 | Kryštof Seidenglanz | MDS | FO | 36 | 14 | 16 | 30 | 12 | 1 |
34 | Tomáš Lichner | MDS | FO | 43 | 11 | 19 | 30 | 24 | -1 |
35 | Petr Sobol | POR | FO | 31 | 18 | 12 | 30 | 8 | 5 |
36 | Filip Hron | SLA | DE | 40 | 7 | 23 | 30 | 24 | 0 |
37 | Alois Dubský | PIS | FO | 40 | 11 | 18 | 29 | 55 | 0 |
38 | Matěj Trögner | TEC | FO | 36 | 10 | 19 | 29 | 43 | 0 |
39 | Michal Janko | HBR | FO | 43 | 8 | 21 | 29 | 20 | 1 |
40 | Tomáš Urge | VSE | FO | 38 | 12 | 17 | 29 | 44 | 0 |
41 | Dominik Fábera | MET | FO | 34 | 11 | 17 | 28 | 18 | 2 |
42 | David Krejčí | HBR | FO | 37 | 10 | 18 | 28 | 24 | 0 |
43 | Mateusz Siekierka | HAV | FO | 35 | 17 | 11 | 28 | 54 | 0 |
44 | Matyáš Macas | CHR | FO | 35 | 8 | 20 | 28 | 82 | -9 |
45 | Ondřej Hrdý | VSE | FO | 41 | 14 | 13 | 27 | 42 | 0 |
46 | Richard Vizváry | HAV | FO | 42 | 18 | 9 | 27 | 28 | 0 |
47 | David Grosskopf | CHM | FO | 34 | 15 | 11 | 26 | 6 | 0 |
48 | Jan Kuchta | HBR | DE | 42 | 6 | 20 | 26 | 87 | -1 |
49 | Nikolas Filip | SLA | FO | 40 | 10 | 16 | 26 | 12 | 0 |
50 | Dominik Kolat | HAV | FO | 38 | 7 | 19 | 26 | 30 | 0 |
51 | Petr Šíma | KLA | FO | 40 | 10 | 15 | 25 | 18 | 0 |
52 | Michal Kozlík | PIS | FO | 40 | 10 | 15 | 25 | 18 | 0 |
53 | Tian Friš Lorber | CHM | FO | 41 | 6 | 19 | 25 | 22 | 0 |
54 | Jan Svoboda | TEC | DE | 43 | 12 | 13 | 25 | 34 | 0 |
55 | Tomáš Staněk | TEC | FO | 31 | 10 | 15 | 25 | 61 | 0 |
56 | Matyáš Kincl | CHM | FO | 43 | 5 | 19 | 24 | 10 | 0 |
57 | Rodion Koida | POR | FO | 35 | 8 | 16 | 24 | 36 | 3 |
58 | Adam Middleton | HAV | FO | 38 | 11 | 13 | 24 | 30 | 0 |
59 | Zdeněk Šmíd | MET | FO | 24 | 11 | 12 | 23 | 22 | 1 |
60 | Tomáš Pittr | PIS | FO | 25 | 8 | 15 | 23 | 18 | 0 |
61 | Jan Vaněček | HBR | DE | 41 | 8 | 15 | 23 | 8 | 3 |
62 | Matěj Juráň | VSE | FO | 43 | 10 | 13 | 23 | 46 | 1 |
63 | Jakub Sýkora | SLA | DE | 24 | 7 | 16 | 23 | 39 | 0 |
64 | Erik Pazdera | CHR | DE | 37 | 8 | 15 | 23 | 8 | 4 |
65 | Ondřej Kouba | KLA | FO | 21 | 9 | 13 | 22 | 4 | 0 |
66 | Lukáš Kulich | KLA | FO | 30 | 5 | 17 | 22 | 36 | 0 |
67 | Šimon Albrecht | MET | FO | 37 | 11 | 11 | 22 | 81 | -1 |
68 | Maksym Bon | CHM | FO | 43 | 11 | 11 | 22 | 12 | 0 |
69 | Kamil Škodík | TEC | FO | 33 | 7 | 15 | 22 | 49 | 0 |
70 | Jakub Spanel | TEC | DE | 43 | 5 | 17 | 22 | 65 | 0 |
71 | Jan Hamřík | VSE | DE | 37 | 7 | 15 | 22 | 20 | 0 |
72 | Illia Khromyshyn | POR | FO | 42 | 14 | 8 | 22 | 82 | -3 |
73 | Ondřej Šátek | KLA | DE | 38 | 4 | 17 | 21 | 20 | 0 |
74 | Aleš Hofrajtr | PIS | FO | 34 | 10 | 11 | 21 | 16 | 0 |
75 | Tomáš Hlaváček | CHM | FO | 41 | 14 | 7 | 21 | 8 | 0 |
76 | Vojtěch Matějka | POR | FO | 35 | 11 | 10 | 21 | 18 | -1 |
77 | Jakub Toma | HAV | FO | 42 | 11 | 10 | 21 | 28 | 0 |
78 | Matěj Dvořák | CHR | DE | 41 | 8 | 13 | 21 | 36 | -3 |
79 | Tadeáš Koubek | HBR | FO | 13 | 6 | 14 | 20 | 12 | 1 |
80 | Lukáš Nový | HBR | FO | 39 | 11 | 9 | 20 | 44 | 1 |
81 | Lukáš Plhal | MDS | DE | 37 | 7 | 13 | 20 | 40 | 0 |
82 | Richard Štípek | SLA | FO | 41 | 9 | 11 | 20 | 8 | 0 |
83 | Filip Kovář | VSE | FO | 37 | 6 | 13 | 19 | 6 | 1 |
84 | Ondřej Jirout | CHR | FO | 31 | 7 | 12 | 19 | 22 | 5 |
85 | Aliaksandr Vishneuski | KLA | FO | 13 | 9 | 9 | 18 | 4 | 0 |
86 | Jan Zátopek | PIS | FO | 29 | 7 | 11 | 18 | 8 | 0 |
87 | Ondřej Sládek | PIS | FO | 37 | 6 | 12 | 18 | 31 | 0 |
88 | Zbyněk Straka | TEC | FO | 37 | 7 | 11 | 18 | 12 | 0 |
89 | Yannick Windegger | HBR | FO | 42 | 10 | 8 | 18 | 32 | -1 |
90 | Jakub Málek | SLA | DE | 38 | 4 | 14 | 18 | 28 | 0 |
91 | David Hohenberger | PIS | FO | 30 | 6 | 11 | 17 | 43 | 0 |
92 | Filip Frimel | TEC | FO | 37 | 7 | 10 | 17 | 2 | 0 |
93 | Tobias Chlubna | HBR | FO | 13 | 10 | 7 | 17 | 4 | 0 |
94 | Matěj Fiala | HBR | FO | 34 | 5 | 12 | 17 | 16 | 2 |
95 | Tobiáš Mošnička | VSE | DE | 35 | 3 | 14 | 17 | 18 | 3 |
96 | Jan Valouch | HAV | DE | 29 | 2 | 15 | 17 | 49 | 0 |
97 | Jakub Novák | CHR | FO | 40 | 6 | 11 | 17 | 30 | -5 |
98 | Jan Bláha | MET | DE | 38 | 9 | 7 | 16 | 32 | 0 |
99 | Adam Žižka | CHM | DE | 34 | 6 | 10 | 16 | 44 | 0 |
100 | Daniel Svozil | POR | FO | 23 | 7 | 9 | 16 | 12 | 1 |
101 | Denis Hlavička | SLA | FO | 30 | 8 | 8 | 16 | 29 | 0 |
102 | Tomáš Skala | MET | DE | 34 | 4 | 11 | 15 | 77 | 2 |
103 | Vojtěch Tolar | PIS | DE | 26 | 1 | 14 | 15 | 22 | 0 |
104 | Martin Velíšek | PIS | DE | 35 | 2 | 13 | 15 | 36 | 0 |
105 | Ondřej Filip | CHM | DE | 43 | 3 | 12 | 15 | 30 | 0 |
106 | František Hynek | CHM | DE | 37 | 1 | 14 | 15 | 30 | 0 |
107 | David Machač | HBR | FO | 41 | 7 | 8 | 15 | 12 | 1 |
108 | Ondřej Hubinka | SLA | DE | 42 | 5 | 10 | 15 | 4 | 0 |
109 | Adam Kreutz | HAV | DE | 41 | 1 | 14 | 15 | 14 | 0 |
110 | Tadeáš Kantor | CHR | FO | 33 | 6 | 9 | 15 | 2 | 3 |
111 | Matyáš Mejtský | KLA | FO | 33 | 9 | 5 | 14 | 14 | 0 |
112 | Hynek Prošek | MET | DE | 19 | 3 | 11 | 14 | 8 | 2 |
113 | Tomáš Typolt | KLA | FO | 32 | 3 | 10 | 13 | 4 | 0 |
114 | Jakub Pluhař | MET | FO | 35 | 4 | 9 | 13 | 10 | 0 |
115 | Filip Šindelář | PIS | FO | 22 | 4 | 9 | 13 | 26 | 0 |
116 | Martin Čaňo | TEC | DE | 31 | 2 | 11 | 13 | 22 | 0 |
117 | Marcel Hrabinec | TEC | DE | 42 | 4 | 9 | 13 | 22 | 0 |
118 | Tobiáš Ostrčil | VSE | FO | 41 | 8 | 5 | 13 | 4 | -1 |
119 | Jakub Najman | MDS | FO | 40 | 9 | 4 | 13 | 14 | 0 |
120 | Marek Čmiel | HAV | DE | 40 | 3 | 10 | 13 | 14 | 0 |
121 | Vítek Apolenář | HAV | FO | 27 | 9 | 4 | 13 | 33 | 0 |
122 | Richard Spilka | KLA | FO | 40 | 4 | 8 | 12 | 26 | 0 |
123 | David Šeba | KLA | DE | 39 | 3 | 9 | 12 | 14 | 0 |
124 | Dominik Vlček | PIS | FO | 22 | 4 | 8 | 12 | 12 | 0 |
125 | Jan Česnohlídek | CHM | DE | 43 | 1 | 11 | 12 | 42 | 0 |
126 | Matěj Vildomec | HBR | DE | 18 | 3 | 9 | 12 | 22 | 1 |
127 | Adam Szabó | MDS | FO | 42 | 4 | 8 | 12 | 49 | 2 |
128 | Daniel Janeček | POR | DE | 42 | 3 | 9 | 12 | 20 | 1 |
129 | Vojtěch Polák | SLA | FO | 16 | 5 | 7 | 12 | 2 | 0 |
130 | David Šindelář | SLA | FO | 14 | 4 | 8 | 12 | 4 | 0 |
131 | Nikolas Kubečka | HAV | FO | 34 | 7 | 5 | 12 | 10 | 0 |
132 | Josef Trojna | KLA | DE | 30 | 5 | 6 | 11 | 67 | 0 |
133 | Alex Šabada | KLA | FO | 32 | 7 | 4 | 11 | 10 | 0 |
134 | Jiří Kupčo | KLA | FO | 27 | 4 | 7 | 11 | 10 | 0 |
135 | Jiří Matějka | MET | FO | 4 | 4 | 7 | 11 | 4 | 2 |
136 | Daniel Kosina | POR | DE | 38 | 1 | 10 | 11 | 6 | 1 |
137 | Albert Skalský | SLA | FO | 31 | 4 | 7 | 11 | 16 | 0 |
138 | Kryštof Kubišta | CHR | DE | 39 | 5 | 6 | 11 | 26 | -3 |
139 | Tobias Šipla | PIS | DE | 32 | 4 | 6 | 10 | 20 | 0 |
140 | Lukáš Čunát | PIS | DE | 41 | 2 | 8 | 10 | 22 | 0 |
141 | Adam Prušák | PIS | DE | 40 | 2 | 8 | 10 | 18 | 0 |
142 | Michal Smrž | TEC | FO | 37 | 5 | 5 | 10 | 24 | 0 |
143 | Karel Sander | SLA | FO | 23 | 4 | 6 | 10 | 2 | 0 |
144 | Jakub Dráb | SLA | DE | 15 | 2 | 8 | 10 | 10 | 0 |
145 | Dominik Hasman | SLA | FO | 38 | 3 | 7 | 10 | 8 | 0 |
146 | Tomáš Jokl | SLA | FO | 32 | 6 | 4 | 10 | 74 | 0 |
147 | Filip Konesz | HAV | FO | 39 | 6 | 4 | 10 | 12 | 0 |
148 | Marek Černý | CHR | FO | 28 | 5 | 5 | 10 | 16 | -6 |
149 | Jan Kut | KLA | FO | 31 | 7 | 2 | 9 | 20 | 0 |
150 | Jakub Lukáš | PIS | DE | 20 | 5 | 4 | 9 | 24 | 0 |
151 | Josef Haas | MDS | FO | 33 | 6 | 3 | 9 | 92 | 1 |
152 | Patrik Bařica | MDS | FO | 32 | 4 | 5 | 9 | 61 | 0 |
153 | Matyáš Jarmara | MDS | DE | 33 | 3 | 6 | 9 | 18 | 1 |
154 | Vojtěch Graněčný | POR | FO | 39 | 3 | 6 | 9 | 6 | 0 |
155 | Mikuláš Janoušek | SLA | FO | 32 | 3 | 6 | 9 | 26 | 0 |
156 | Dominik Mišovic | KLA | FO | 17 | 0 | 8 | 8 | 8 | 0 |
157 | Martin Mikeska | PIS | FO | 27 | 3 | 5 | 8 | 22 | 0 |
158 | Dominik Mišovic | CHM | FO | 23 | 5 | 3 | 8 | 0 | 0 |
159 | Matěj Zachariáš | CHM | DE | 19 | 2 | 6 | 8 | 26 | 0 |
160 | Jonáš Novotný | TEC | FO | 31 | 1 | 7 | 8 | 16 | 0 |
161 | Alan Žák | TEC | DE | 20 | 2 | 6 | 8 | 18 | 0 |
162 | Arkadij Bjakov | HBR | DE | 39 | 1 | 7 | 8 | 20 | 2 |
163 | David Hemský | CHR | FO | 30 | 3 | 5 | 8 | 10 | -7 |
164 | Matěj Chvojka | CHR | FO | 27 | 2 | 6 | 8 | 8 | 3 |
165 | Oleksandr Kurzenkov | KLA | DE | 27 | 1 | 6 | 7 | 18 | 0 |
166 | Tomáš Sém | KLA | FO | 23 | 5 | 2 | 7 | 4 | 0 |
167 | Jakub Hnát | MET | DE | 31 | 1 | 6 | 7 | 46 | 0 |
168 | Jiří Reiser | MET | FO | 33 | 1 | 6 | 7 | 16 | 0 |
169 | Michal Matoušek | MET | FO | 11 | 0 | 7 | 7 | 10 | 0 |
170 | Jan Pospíchal | PIS | FO | 34 | 3 | 4 | 7 | 14 | 0 |
171 | Jan Seidl | PIS | FO | 7 | 2 | 5 | 7 | 27 | 0 |
172 | Barnabáš Novák | CHM | FO | 9 | 4 | 3 | 7 | 0 | 0 |
173 | Martin Dvořák | HBR | FO | 21 | 1 | 6 | 7 | 8 | 0 |
174 | Štěpán Urbánek | VSE | FO | 31 | 4 | 3 | 7 | 12 | 0 |
175 | Matěj Šedlbauer | VSE | DE | 38 | 2 | 5 | 7 | 26 | -1 |
176 | Ondřej Fojtík | VSE | DE | 33 | 0 | 7 | 7 | 18 | 1 |
177 | Timothy Joe Mácha | MDS | FO | 21 | 1 | 6 | 7 | 0 | -1 |
178 | Tomáš Brotánek | SLA | DE | 39 | 1 | 6 | 7 | 45 | 0 |
179 | Jakub Grešl | SLA | FO | 20 | 3 | 4 | 7 | 8 | 0 |
180 | Matěj Juřík | HAV | DE | 41 | 0 | 7 | 7 | 39 | 0 |
181 | Robin Štěpnička | CHR | FO | 23 | 4 | 3 | 7 | 4 | 2 |
182 | Adam Nácovský | KLA | DE | 38 | 1 | 5 | 6 | 42 | 0 |
183 | Matyáš Beran | MET | FO | 11 | 4 | 2 | 6 | 32 | 0 |
184 | Khanh Tran Le | MET | DE | 33 | 1 | 5 | 6 | 20 | 0 |
185 | Jakub Kretschmer | PIS | FO | 14 | 3 | 3 | 6 | 6 | 0 |
186 | Martin Smetana | PIS | DE | 37 | 1 | 5 | 6 | 26 | 0 |
187 | Vojtěch Bečvář | CHM | FO | 31 | 3 | 3 | 6 | 4 | 0 |
188 | Oleksandr Yailov | CHM | FO | 9 | 3 | 3 | 6 | 6 | 0 |
189 | Jan Teterja | CHM | FO | 24 | 3 | 3 | 6 | 10 | 0 |
190 | Dominik Svoboda | CHM | DE | 36 | 0 | 6 | 6 | 28 | 0 |
191 | Max Machovský | HBR | FO | 40 | 5 | 1 | 6 | 4 | 0 |
192 | Matěj Pražák | HBR | DE | 39 | 2 | 4 | 6 | 10 | 0 |
193 | Viktor Kotalík | HBR | FO | 18 | 4 | 2 | 6 | 8 | 0 |
194 | Jakub Zedek | VSE | DE | 35 | 3 | 3 | 6 | 10 | 1 |
195 | Ondřej Netolický | MDS | FO | 38 | 0 | 6 | 6 | 24 | 0 |
196 | Matěj Slabý | MDS | DE | 40 | 2 | 4 | 6 | 55 | 0 |
197 | Mykyta Bodnar | POR | DE | 38 | 0 | 6 | 6 | 48 | 0 |
198 | Denis Dobša | POR | FO | 27 | 1 | 5 | 6 | 37 | 0 |
199 | Valentyn Telnov | POR | DE | 40 | 1 | 5 | 6 | 14 | 0 |
200 | Jan Maršálek | HAV | DE | 36 | 1 | 5 | 6 | 45 | 0 |
201 | Hugo Zálesňák | HAV | FO | 41 | 2 | 4 | 6 | 63 | 0 |
202 | Martin Jedlička | CHR | FO | 26 | 3 | 3 | 6 | 20 | -3 |
203 | Milan Turena | CHR | FO | 16 | 5 | 1 | 6 | 4 | -5 |
204 | Adam Hvězda | KLA | DE | 17 | 1 | 4 | 5 | 16 | 0 |
205 | Martin Novák | KLA | DE | 30 | 0 | 5 | 5 | 12 | 0 |
206 | Tomáš Holubec | MET | DE | 40 | 2 | 3 | 5 | 16 | -1 |
207 | Vojtěch Škrdlant | PIS | FO | 13 | 4 | 1 | 5 | 4 | 0 |
208 | Vojtěch Dvořák | PIS | DE | 17 | 3 | 2 | 5 | 4 | 0 |
209 | Tomáš Fencl | PIS | FO | 9 | 4 | 1 | 5 | 4 | 0 |
210 | Dominik Löffler | HBR | DE | 11 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1 |
211 | Jan Matějíček | VSE | FO | 20 | 0 | 5 | 5 | 12 | 0 |
212 | Tomáš Šťastný | POR | FO | 13 | 2 | 3 | 5 | 12 | -1 |
213 | Jakub Kalužík | POR | DE | 37 | 1 | 4 | 5 | 12 | -1 |
214 | Adam Šrubař | POR | FO | 43 | 1 | 4 | 5 | 12 | -1 |
215 | Jiří Štěpánek | CHR | FO | 7 | 1 | 4 | 5 | 2 | -3 |
216 | Marek Straka | CHR | DE | 37 | 1 | 4 | 5 | 45 | 4 |
217 | Michael Bačkovský | KLA | FO | 22 | 1 | 3 | 4 | 14 | 0 |
218 | Jan Svoboda | KLA | DE | 35 | 1 | 3 | 4 | 10 | 0 |
219 | Jaroslav Kuneš | MET | FO | 24 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 |
220 | Dominik Postl | PIS | FO | 16 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 |
221 | Adam Gřegořek | PIS | DE | 15 | 1 | 3 | 4 | 10 | 0 |
222 | Jan Janda | CHM | DE | 29 | 1 | 3 | 4 | 30 | 0 |
223 | Martin Pigl | TEC | FO | 16 | 1 | 3 | 4 | 12 | 0 |
224 | Gergö Szemmelroth | TEC | FO | 26 | 4 | 0 | 4 | 12 | 0 |
225 | Miloš Langmann | TEC | FO | 23 | 0 | 4 | 4 | 18 | 0 |
226 | Jáchym Jungwirth | HBR | FO | 15 | 0 | 4 | 4 | 6 | 2 |
227 | Matěj Kotala | VSE | DE | 10 | 0 | 4 | 4 | 4 | 0 |
228 | David Pozděna | VSE | FO | 16 | 2 | 2 | 4 | 8 | 0 |
229 | Tomáš Herman | VSE | DE | 41 | 2 | 2 | 4 | 34 | -1 |
230 | Martin Souček | MDS | DE | 38 | 2 | 2 | 4 | 22 | 1 |
231 | Matěj Škrabal | MDS | FO | 31 | 1 | 3 | 4 | 8 | 0 |
232 | Radek Martiňák | POR | FO | 29 | 1 | 3 | 4 | 22 | -1 |
233 | Štěpán Kubata | SLA | DE | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
234 | Miroslav Křivánek | SLA | DE | 25 | 1 | 3 | 4 | 20 | 0 |
235 | Artur Matějovský | SLA | FO | 7 | 1 | 3 | 4 | 6 | 0 |
236 | Viktor Šámal | SLA | FO | 7 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 |
237 | Dominik Bielesz | HAV | FO | 29 | 0 | 4 | 4 | 8 | 0 |
238 | Jakub Jarolím | HAV | FO | 23 | 0 | 4 | 4 | 2 | 0 |
239 | Matyáš Bohatý | HAV | DE | 17 | 0 | 4 | 4 | 2 | 0 |
240 | Jakub Zdeněk | CHR | FO | 18 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 |
241 | Vít Pilař | CHR | FO | 6 | 0 | 4 | 4 | 4 | 0 |
242 | Šimon Bartoň | CHR | FO | 6 | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 |
243 | Matěj Čarda | MET | DE | 16 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 |
244 | Jakub Hanzák | PIS | FO | 11 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 |
245 | Max Klouda | TEC | FO | 10 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
246 | Dominik Halačka | TEC | FO | 4 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
247 | Viktor Jelének | TEC | FO | 23 | 1 | 2 | 3 | 47 | 0 |
248 | Vítek Apolenář | TEC | FO | 12 | 2 | 1 | 3 | 6 | 0 |
249 | Denis Kraučuk | HBR | FO | 9 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
250 | Filip Kozlík | HBR | FO | 25 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
251 | Kryštof Chymo | HBR | DE | 38 | 0 | 3 | 3 | 12 | -1 |
252 | Josef Machů | VSE | DE | 34 | 0 | 3 | 3 | 28 | -1 |
253 | Filip Hejátko | MDS | FO | 31 | 2 | 1 | 3 | 4 | 0 |
254 | Daniel Šindler | POR | FO | 11 | 2 | 1 | 3 | 39 | 0 |
255 | Matyáš Skřipčák | POR | FO | 40 | 2 | 1 | 3 | 2 | -2 |
256 | Šimon Rigo | POR | FO | 9 | 2 | 1 | 3 | 2 | -1 |
257 | Andrej Vlach | SLA | FO | 9 | 0 | 3 | 3 | 4 | 0 |
258 | Šimon Klíma | SLA | DE | 19 | 0 | 3 | 3 | 8 | 0 |
259 | Lukáš Strnad | SLA | FO | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 |
260 | Mario Bortoli | HAV | DE | 25 | 0 | 3 | 3 | 31 | 0 |
261 | Matěj Vaníček | CHR | DE | 14 | 0 | 3 | 3 | 6 | -2 |
262 | Tadeáš Mack | KLA | DE | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 0 |
263 | Matyáš Malý | MET | DE | 36 | 0 | 2 | 2 | 34 | 1 |
264 | Tomáš Routa | MET | FO | 30 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 |
265 | Jakub Šíma | PIS | DE | 10 | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 |
266 | Matěj Kalvoda | CHM | FO | 9 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 |
267 | Radim Ibl | CHM | DE | 15 | 1 | 1 | 2 | 10 | 0 |
268 | Ondřej Polame | TEC | DE | 15 | 0 | 2 | 2 | 12 | 0 |
269 | Yaroslav Rossokha | TEC | DE | 37 | 1 | 1 | 2 | 22 | 0 |
270 | Jonáš Novotný | HBR | DE | 41 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 |
271 | Marek Stodůlka | VSE | DE | 30 | 1 | 1 | 2 | 10 | 1 |
272 | Miroslav Žárský | VSE | FO | 13 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 |
273 | Dmytro Shevchuk | POR | DE | 37 | 2 | 0 | 2 | 14 | 0 |
274 | Jakub Kalina | HAV | DE | 21 | 1 | 1 | 2 | 16 | 0 |
275 | Matěj Kafka | CHR | FO | 14 | 0 | 2 | 2 | 4 | -1 |
276 | Jan Halfar | KLA | FO | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
277 | Tomáš Netrh | KLA | FO | 15 | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 |
278 | Denis Beran | KLA | FO | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
279 | Jan Ludvík | KLA | DE | 7 | 0 | 1 | 1 | 10 | 0 |
280 | Jan Janský | KLA | DE | 3 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
281 | Radek Krištof | MET | FO | 14 | 0 | 1 | 1 | 8 | 0 |
282 | Jan Kozel | PIS | DE | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
283 | Radek Jeník | PIS | FO | 6 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
284 | Petr Pospíchal | PIS | FO | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 |
285 | Matěj Pavlík | TEC | FO | 3 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
286 | Patrik Antony | TEC | DE | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
287 | Ondřej Kučera | TEC | FO | 12 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 |
288 | Pavel Kadaňka | TEC | DE | 34 | 1 | 0 | 1 | 16 | 0 |
289 | Dominik Chromý | HBR | FO | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
290 | Patrik Mrtka | HBR | DE | 7 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
291 | Václav Pešák | VSE | FO | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
292 | Václav Smetana | VSE | FO | 11 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
293 | Matyáš Dědek | VSE | FO | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
294 | Jakub Pazourek | MDS | FO | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
295 | Jakub Fiala | MDS | FO | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
296 | Ondřej Kučera | MDS | FO | 10 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
297 | Matěj Němec | MDS | DE | 31 | 0 | 1 | 1 | 18 | 0 |
298 | Kristian Březina | MDS | FO | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
299 | Jakub Zavoral | MDS | DE | 24 | 0 | 1 | 1 | 35 | 0 |
300 | Jindřich Vlček | MDS | DE | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
301 | Tobiáš Vehovský | POR | FO | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
302 | Petr Svoboda | POR | FO | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | -3 |
303 | Daniil Skorokhod | POR | FO | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
304 | Tomáš Bobok | POR | FO | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
305 | Vilém Karal | POR | DE | 37 | 0 | 1 | 1 | 16 | 0 |
306 | Filip Veselý | POR | FO | 24 | 1 | 0 | 1 | 6 | -1 |
307 | Jonáš Platzek | POR | FO | 8 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
308 | Jakub Indrst | POR | FO | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
309 | Michal Činčala | POR | DE | 15 | 0 | 1 | 1 | 6 | -1 |
310 | Tomáš Řezáč | SLA | FO | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
311 | Lukáš Žák | HAV | FO | 19 | 0 | 1 | 1 | 8 | 0 |
312 | Michal Činčala | HAV | DE | 17 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
313 | Jáchym Krejčík | CHR | DE | 26 | 0 | 1 | 1 | 12 | -4 |
314 | Jáchym Sopoušek | CHR | DE | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | -2 |
315 | Filip Vašek | CHR | DE | 31 | 0 | 1 | 1 | 4 | -4 |
316 | Lukáš Mandys | CHR | FO | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
317 | Samuel Šmerda | CHR | DE | 10 | 0 | 1 | 1 | 14 | 2 |
318 | Samuel Kopecký | CHR | FO | 9 | 0 | 1 | 1 | 8 | -2 |
319 | Martin Beňo | KLA | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
320 | Ondřej Hlaváček | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
321 | Jakub Borkovec | KLA | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
322 | Jan Sochor | MET | DE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
323 | Oliver Malý | MET | DE | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
324 | Tomáš Horský | MET | FO | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
325 | David Chromek | MET | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
326 | Aleš Benák | PIS | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
327 | Josef Kurfürst | PIS | FO | 15 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
328 | Dominik Fábera | PIS | FO | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
329 | Josef Chládek | CHM | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
330 | Jaroslav Procházka | CHM | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
331 | Martin Havlík | CHM | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
332 | Šimon Kříž | CHM | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
333 | Alex Pokorný | CHM | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
334 | Zbyněk Švarc | CHM | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
335 | Marek Malcovský | CHM | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
336 | Oliver Tomaník | CHM | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
337 | Josef Mráček | TEC | DE | 12 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
338 | Tomáš Jan Mráz | TEC | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
339 | Kryštof Zelinka | TEC | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
340 | Dominik Hejduk | TEC | DE | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
341 | Kamil Večerka | TEC | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
342 | Martin Teml | HBR | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
343 | Artur Prchal | HBR | FO | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | -1 |
344 | Ondřej Vaculík | VSE | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
345 | Matěj Zeťák | VSE | DE | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
346 | Tomáš Augustin | MDS | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
347 | Štěpán Vrána | MDS | DE | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
348 | František Pospíšil | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
349 | Kamil Drábek | MDS | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
350 | David Burda | MDS | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
351 | Adam Burda | MDS | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
352 | Jiří Březina | MDS | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
353 | Vojtěch Neoral | MDS | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
354 | Semen Viktorovič Stasjuk | POR | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
355 | Juraj Krasnohorský | POR | FO | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
356 | Maxim Michalčík | POR | DE | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
357 | Alex Falhar | POR | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
358 | Richard Kubíček | SLA | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
359 | David Ducháček | SLA | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
360 | Matouš Jan Kucharčík | SLA | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
361 | Jan Fišer | SLA | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
362 | Tobiáš Tichý | SLA | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
363 | Max Pšenička | SLA | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
364 | Patrik Němeček | SLA | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
365 | Jan Tichý | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
366 | Adam Ščerba | HAV | FO | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
367 | Marcus Kósa | HAV | DE | 17 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 |
368 | Jakub Lazár | HAV | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
369 | Vojtěch Jurček | HAV | DE | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
370 | Bruno Barnošák | HAV | DE | 27 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
371 | Martin Brančík | HAV | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
372 | Matyáš Prostřední | CHR | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
373 | Tom Kaštánek | DE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
374 | Jaroslav Bolehovský | CHR | FO | 17 | 0 | 0 | 0 | 4 | -2 |
375 | Tadeáš Valkoun | CHR | DE | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Poř. | Jméno | Tým | Poz | ZÁP | TOI | Z | IG | %Z | Prům. | SO | A | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyáš Zavoral | KLA | GK | 24 | 1414:29 | 0 | 84 | 0 | 3.56 | 1 | 2 | |
2. | Petr Přikryl | KLA | GK | 20 | 1133:45 | 0 | 71 | 0 | 3.76 | 0 | 2 | |
3. | Filip Ženíšek | MET | GK | 25 | 1434:56 | 0 | 58 | 0 | 2.43 | 2 | 6 | |
4. | Jonáš Bašta | MET | GK | 21 | 1097:40 | 0 | 56 | 0 | 3.06 | 0 | 10 | |
5. | Albert Schacherl | PIS | GK | 17 | 852:27 | 0 | 60 | 0 | 4.22 | 0 | 0 | |
6. | Metoděj Císař | PIS | GK | 31 | 1686:47 | 0 | 76 | 0 | 2.7 | 3 | 8 | |
7. | Matias Kokhanin | CHM | GK | 3 | 142:19 | 0 | 8 | 0 | 3.37 | 0 | 0 | |
8. | Daniel Civiš | CHM | GK | 5 | 297:49 | 0 | 20 | 0 | 4.03 | 0 | 2 | |
9. | David Štěrba | CHM | GK | 10 | 602:19 | 0 | 32 | 0 | 3.19 | 1 | 0 | |
10. | Benjamín Vavřena | CHM | GK | 28 | 1538:58 | 0 | 68 | 0 | 2.65 | 1 | 4 | |
11. | Yehor Kalinichenko | TEC | GK | 25 | 1273:05 | 0 | 64 | 0 | 3.02 | 1 | 0 | |
12. | Vojtěch Sekanina | TEC | GK | 2 | 120:00 | 0 | 11 | 0 | 5.5 | 0 | 0 | |
13. | Jakub Hnízdil | TEC | GK | 22 | 1193:55 | 0 | 69 | 0 | 3.47 | 3 | 2 | |
14. | Josef Novák | HBR | GK | 13 | 619:50 | 0 | 42 | 0 | 4.07 | 0 | 0 | |
15. | Jakub Čerbák | HBR | GK | 1 | 60:00 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
16. | Adam Černý | HBR | GK | 23 | 1233:15 | 0 | 58 | 0 | 2.82 | 1 | 4 | |
17. | Filip Havlík | HBR | GK | 1 | 11:13 | 0 | 3 | 0 | 16.05 | 0 | 0 | |
18. | Filip Sigmund | HBR | GK | 12 | 681:55 | 0 | 18 | 0 | 1.58 | 3 | 2 | |
19. | Lukáš Pytel | VSE | GK | 13 | 683:57 | 0 | 33 | 0 | 2.89 | 0 | 2 | |
20. | Jan Uhrin | VSE | GK | 6 | 341:49 | 0 | 11 | 0 | 1.93 | 0 | 0 | |
21. | Adam Pavlíček | VSE | GK | 26 | 1567:21 | 0 | 42 | 0 | 1.61 | 4 | 6 | |
22. | Ondřej Putin | MDS | GK | 28 | 1576:01 | 0 | 85 | 0 | 3.24 | 1 | 0 | |
23. | Patrik Rygl | MDS | GK | 19 | 783:18 | 0 | 54 | 0 | 4.14 | 1 | 0 | |
24. | Jan Ondráček | MDS | GK | 3 | 180:00 | 0 | 7 | 0 | 2.33 | 1 | 0 | |
25. | Adam Zavoral | MDS | GK | 1 | 34:29 | 0 | 3 | 0 | 5.22 | 0 | 0 | |
26. | Martin Mareček | POR | GK | 22 | 1149:35 | 0 | 41 | 0 | 2.14 | 1 | 25 | |
27. | Vincenc Drabčík | POR | GK | 8 | 341:19 | 0 | 22 | 0 | 3.87 | 0 | 0 | |
28. | Samuel Sobol | POR | GK | 24 | 1056:28 | 0 | 42 | 0 | 2.39 | 3 | 0 | |
29. | Ondřej Hodic | SLA | GK | 5 | 291:18 | 0 | 16 | 0 | 3.3 | 0 | 0 | |
30. | Tomáš Volevecký | SLA | GK | 3 | 183:06 | 0 | 5 | 0 | 1.64 | 0 | 0 | |
31. | Jiří Tesař | SLA | GK | 33 | 1928:13 | 0 | 52 | 0 | 1.62 | 6 | 8 | |
32. | Michael Papež | SLA | GK | 4 | 200:00 | 0 | 4 | 0 | 1.2 | 1 | 0 | |
33. | Marian Münch | HAV | GK | 5 | 262:26 | 0 | 13 | 0 | 2.97 | 0 | 0 | |
34. | Tomáš Maňásek | HAV | GK | 15 | 720:57 | 0 | 49 | 0 | 4.08 | 0 | 2 | |
35. | Štěpán Vávra | HAV | GK | 1 | 58:34 | 0 | 4 | 0 | 4.1 | 0 | 0 | |
36. | Ondřej Kozel | HAV | GK | 3 | 148:45 | 0 | 5 | 0 | 2.02 | 0 | 0 | |
37. | Sebastian Michalik | HAV | GK | 24 | 1330:33 | 0 | 70 | 0 | 3.16 | 1 | 2 | |
38. | Lukáš Filípek | CHR | GK | 17 | 858:26 | 0 | 72 | 0 | 5.03 | 0 | 2 | |
39. | Adam Pithart | CHR | GK | 23 | 1195:53 | 0 | 82 | 0 | 4.11 | 0 | 2 | |
40. | Roman Batih | CHR | GK | 8 | 476:44 | 0 | 23 | 0 | 2.89 | 1 | 0 |
Související dokumenty:
- Liga juniorů 2023/2024 - rozpis soutěže (14.06.2023)
- Všeobecná ustanovení pro soutěže řízené ČSLH 2023/2024 (14.08.2023)
- Technické normy: LJ 2023/2024 (14.08.2023)