Soutěže řídí | Český hokej |
Ze soutěže se sestupuje do: | Liga juniorů |
DHL extraliga juniorů (2023/2024)
Jméno | Tel./Fax | |
---|---|---|
Pavel Setikovský (řídící pracovník) |
setikovsky@czehockey.cz | +420 211 158 023 |
Logo soutěže:
1. část
- 16 družstev rozděleno územně do 2 skupin; 8 družstev ve skupině „Západ“, 8 družstev ve skupině „Východ“; družstva se ve skupinách utkají čtyřkolově každý s každým (28 utkání).
2. část
- a) O pořadí v play-off:
- družstva umístěná po 1. části v obou skupinách na 1. - 4. místě se utkají čtyřkolově každý s každým (28 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky všech utkání z 1. části soutěže nezapočítávají.
- b) O účast v play-off:
- družstva umístěná po 1. části v obou skupinách na 5. - 8. místě se utkají čtyřkolově každý s každým (28 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky všech utkání z 1. části soutěže nezapočítávají.
3. část
- a) Předkolo play-off:
- družstva umístěná po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 5. - 8. místě a družstva umístěná po části 2b) - „O účast v play-off“ na 1. a 4. místě sehrají předkolo play-off na 3 vítězná utkání (3-5 utkání) s tím, že družstvo umístěné po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 5. místě se utká s družstvem umístěným po části 2b) - „O účast v play-off“ na 4. místě, družstvo umístěné po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 6. místě se utká s družstvem umístěným po části 2b) - „O účast v play-off“ na 3. místě, družstvo umístěné po části 2a) - „O pořadí v play- off“ na 7. místě se utká s družstvem umístěným po části části 2b) - „O účast v play-off“ na 2. místě a družstvo umístěné po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 8. místě se utká s družstvem umístěným po části 2b) - „O účast v play-off“ na 1. místě.
První, druhé a případně páté utkání se hraje u družstva u družstva postupujícího do této části soutěže z části 2a) - „O pořadí v play-off“, druhé a případně třetí utkání se hraje u družstva postupujícího do této části soutěže z části 2b) - „O účast v play-off“).
- b) O udržení:
- družstva umístěná po části 2b) - „O účast v play-off“ na 5. až 8. místě se utkají dvoukolově každý s každým (6 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky všech utkání z části 2b) - „O účast v play-off“.
Družstvo, které po skončení této části soutěže získá nejnižší pořadí, sestupuje do ligy juniorů.
4. část - Play-off o titul Mistr České republiky ve věkové kategorii juniorů:
- družstva umístěná po části 2a) - „O pořadí v play-off“ na 1. - 4. místě a vítězná družstva z části 3a) - „Předkolo play-off“ sehrají tři kola play-off (čtvrtfinále, semifinále, finále) s tím, že čtvrtfinále a semifinále se hraje na 3 vítězná utkání, finále na 4 vítězná utkání (3-17 utkání).
Pro sestavování dvojic pro všechna kola této části soutěže platí, že nejlépe umístěné družstvo po části 2a) - „O pořadí v play-off“ hraje s družstvem umístěným po části 2a) - „O pořadí v play-off“ nejhůře, druhé nejlépe umístěné družstvo po části 2a) - „O pořadí v play- off“ sdruhým nejhůře umístěným družstvem po části 2a) - „O pořadí vplay-off“ atd. (postoupí-li do této části soutěže z části 3a) - „Předkolo play-off“ jedno nebo více družstev umístěných po části 2b) - „O účast v play-off“ na 1. až 4. místě, považují se pro potřeby sestavování dvojic ve všech kolech této části soutěže za družstva, která po části 2a) - „O pořadí vplay-off“ dosáhla nejnižšího, resp. nejnižších, pořadí stím, že jejich konkrétní postavení bude určeno na základě jejich dosaženého umístění v části 2b) - „O účast v play- off“).
Ve čtvrtfinále a v semifinále platí, že první, druhé a případně páté utkání se hraje u lépe umístěného družstva po části 2a) - „O pořadí v play-off“, třetí a případně čtvrté utkání se hraje u družstva umístěného po části 2a) - „O pořadí v play-off“ hůře. Ve finále platí, že první, druhé, případně páté a sedmé utkání se hraje u lépe umístěného družstva po části 2a) - „O pořadí v play-off“, třetí, čtvrté a případně šesté utkání se hraje u družstva umístěného po části 2a) - „O pořadí v play-off“ hůře.
Vítěz této části soutěže získá titul „Mistr České republiky ve věkovékategorii juniorů v sezóně 2023-2024“.
Utkání 1. části, části 2a) - „O pořadí v play-off“, části 2b) - „O účast v play-off“ a části 3b) - „O udržení“ se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 odst. 1. SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se utkání do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy následuje pětiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a třemi hráči v poli, družstva si před prodloužením nemění strany. Pro prodloužení platí zvláštní pravidla dle čl. 406 SDŘ. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ.
Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ. Nebude-li však po skončení soutěže nebo její části možné postupovat podle čl. 417 SDŘ, jelikož všechna zúčastněná družstva nebudou mít odehraný stejný počet utkání (pro účely tohoto ustanovení se bude za odehrané utkání považovat též takové utkání, které bude kontumováno ve prospěch jednoho z družstev dle čl. 410 písm. b/ SDŘ, nebo které bude oboustranně kontumováno dle čl. 410 písm. c/ SDŘ), bude konečné pořadí družstev stanoveno podle čl. 418 SDŘ. V průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.
Utkání části 3a) - „Předkolo play-off“ a 4. části - „Play-off o titul Mistr České republiky ve věkové kategorii juniorů“ se hrají do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ. Není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se bezprostředně po tříminutové přestávce bez úpravy hrací plochy desetiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a třemi hráči v poli, družstva si před prodloužením mění strany. Pro prodloužení platí zvláštní
pravidla dle čl. 406 SDŘ. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ s tím, že brankáři hájí stejnou branku jako ve třetí třetině (výjimka z čl. 407 písm. c/ SDŘ).
- Každý Klub, jehož družstvo se má účastnit soutěžních utkání DHL extraligy juniorů vsezóně 2023-2024, má za povinnost prostřednictvím registračního systému provozovaného ČSLH na adrese webové stránky www.hokejovaregistrace.cz (dále také jako „Registrační systém“) vypracovat nejpozději do pátku 18. 8. 2023 soupisku hráčů věkové kategorie juniorů, kteří mají v soutěžních utkáních DHL extraligy juniorů v sezóně 2023-2024 nastupovat za družstvo Klubu, a to při splnění následujících náležitostí:
- Klub je oprávněn uvést pouze hráče věkové kategorie juniorů, tj. hráče ročníku narození 2004, 2005 a 2006,
- Klub je oprávněn uvést pouze hráče, kteří splňují všechny podmínky pro start v soutěži DHL extraliga juniorů za družstvo Klubu dle jednotlivých předpisů ČSLH,
- Klub je oprávněn uvést pouze hráče, kteří mají elektronický hráčský průkaz platný minimálně do 30. 4. 2024,
- Klub je oprávněn uvést pouze hráče, za které je na sezónu 2023-2024 uhrazen poplatek za oprávnění startovat v soutěžích ČSLH dle vnitřní směrnice ČSLH č. 106 ze dne 7. 5. 2019,
- Klub je povinen u každého jednotlivého hráče označit herní pozici hráče, tj. zda se jedná o brankáře, obránce, či útočníka,
- Klub je povinen uvést minimálně 1 brankáře a 10 hráčů do pole,
- Klub je oprávněn uvést maximálně 3 brankáře a 22 hráčů do pole (dále také jako „Soupiska“).
- Klub je oprávněn doplňovat hráče splňující podmínky stanovené odst. 1. těchto technických norem na Soupisku do 30. 4. 2024 včetně, a to však vždy pouze do maximálního počtu 3 brankářů a 22 hráčů do pole.
- Klub je oprávněn vyřadit v průběhu sezóny 2023-2024 maximálně 5 hráčů ze Soupisky, a to bez ohledu na to, zda se jedná o brankáře nebo o hráče do pole.
- Ředitel DHL extraligy juniorů je oprávněn na žádost příslušného Klubu schválit vyřazení hráče ze Soupisky, aniž by toto vyřazení ze Soupisky bylo započítáváno do limitu stanoveného odst. 3. těchto technických norem, jedná-li se o hráče, a to bez ohledu na to, zda se jedná o brankáře nebo o hráče do pole, který:
- v průběhu sezóny 2023-2024 ve smyslu čl. 327 odst. 2. SDŘ již odehrál 15 utkání a více za družstvo Klubu účastnící se extraligy ledního hokeje (v takovém případě je Klub ke své žádosti povinen přiložit potvrzení řídícího orgánu extraligy ledního hokeje dokládající, že hráč stanovený počet utkání vextralize ledního hokeje odehrál) a/nebo
- utrpěl zranění nebo onemocněl takovým druhem nemoci majícím za následek dlouhodobou zdravotní nezpůsobilost spředpokládanou délkou doby léčení minimálně 3 měsíce,
přičemž vyřadí-li Klub příslušného hráče ze Soupisky před posouzením žádosti a jejím konečným schválením ze strany ředitele DHL extraligy juniorů, započítává se příslušný úkon vyřazení příslušného hráče ze Soupisky do limitu stanoveného odst. 3. těchto technických norem. Ředitel DHL extraligy juniorů žádost Klubu posoudí zpravidla ve lhůtě do 14 dnů a je, za účelem náležitého posouzení důvodů pro vyřazení příslušného hráče ze Soupisky, oprávněn vyžádat si příslušnou dokumentaci (např. lékařské zprávy, lékařské snímky či stanoviska nezávislých znalců).
- Hráč, který bude vyřazen ze Soupisky na základě odst. 4. těchto technických norem, může být Klubem opětovně zapsán na Soupisku nejdříve po uplynutí lhůty 4 měsíců ode dne, kdy příslušný Klub po schválení žádosti o vyřazení příslušného hráče ze Soupisky ze strany ředitele DHL extraligy juniorů takového hráče ze Soupisky vyřadil. Při opětovném zařazení tohoto hráče na Soupisku je současně příslušný Klub povinen vyřadit ze Soupisky jakéhokoliv z hráčů družstva Klubu, přičemž takové vyřazení ze Soupisky se nezapočítává do limitu stanoveného odst. 3. těchto technických norem.
- Odchylně od ustanovení čl. 318 odst. 1. SDŘ se stanovuje, že družstvo Klubu je povinno nastoupit do utkání ve stanoveném počtu hráčů následovně:
a) minimálně 1, maximálně 2 brankáři a
b) minimálně 10, maximálně 19 hráčů do pole,
přičemž současně platí, že za družstvo Klubu jsou do utkání oprávněni nastoupit pouze:
a) maximálně 3 hráči do pole věkové kategorie seniorů, kteří v roce, v němž začala příslušná sezóna, dovršili či dovrší 20. rok věku, tj. hráči ročníku narození 2003, platí-li, že:
- se nejedná o hráče, který je v souladu s předpisy ČSLH považován za Cizince, tj. cizího státního příslušníka, který nepůsobil ve třech po sobě jdoucích sezónách v soutěžích organizovaných a řízených ČSLH, a
- se jedná o hráče, který za příslušný Klub odehrál v sezóně 2022-2023 minimálně 25 utkání, bez ohledu na to, zda ve věkové kategorii seniorů nebo juniorů, přičemž neodehrál-li příslušný hráč za příslušný Klub stanovený minimální počet utkání (i) splňoval-li příslušný hráč ke dni 31. 12. 2022 veškeré podmínky ke startu za družstvo příslušného klubu, (ii) v období od 1. 1. 2023 do 30. 4. 2023 včetně neztratil oprávněnost ke startu za družstvo věkové kategorie juniorů příslušného klubu a (iii) v období od 1. 1. 2023 do 30. 4. 2023 včetně nesehrál žádné soutěžní utkání za jiné družstvo účastnící se věkové kategorie juniorů,
b) hráči věkové kategorie juniorů zapsaní příslušným Klubem na Soupisku,
c) hráči věkové kategorie juniorů, aniž by příslušným Klubem byli zapsáni na Soupisce, a to pouze odehráli-li v sezóně 2023-2024 za družstvo Klubu účastnící se extraligy ledního hokeje 15 utkání a více, a kterým bylo ředitelem DHL extraligy juniorů schváleno jejich vyřazení ze Soupisky dle odst. 4. těchto technických norem,
d) maximálně 5 hráčů věkové kategorie dorostu za podmínek stanovených čl. 219 odst. 1. SDŘ s tím, že protokol o souhlasu se startem hráče ve vyšší věkové kategorii dle čl. 219 odst. 1. SDŘ nemusí být Klubem předkládán rozhodčím daného utkání.
c) hráči věkové kategorie juniorů, aniž by příslušným Klubem byli zapsáni na Soupisce, a to pouze odehráli-li v sezóně 2023-2024 za družstvo Klubu účastnící se extraligy ledního hokeje 15 utkání a více, a kterým bylo ředitelem DHL extraligy juniorů schváleno jejich vyřazení ze Soupisky dle odst. 4. těchto technických norem,
d) maximálně 5 hráčů věkové kategorie dorostu za podmínek stanovených čl. 219 odst. 1. SDŘ s tím, že protokol o souhlasu se startem hráče ve vyšší věkové kategorii dle čl. 219 odst. 1. SDŘ nemusí být Klubem předkládán rozhodčím daného utkání. - V utkání mohou za družstvo Klubu nastoupit maximálně 2 Cizinci, přičemž start brankáře- Cizince není povolen.
- Pořádající Klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 130 ze dne 8. 6. 2022 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře.
- Ve všech utkáních soutěže platí, že domácí družstvo je povinno k utkání nastoupit ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.
- Klub je povinen zajistit, aby družstvo Klubu bylo při utkání vedeno minimálně dvěma trenéry s tím, že kvalifikační předpoklady pro vedení družstva jsou stanoveny vnitřní směrnicí ČSLH č. 129 ze dne 8. 6. 2022.
- Brankař může mít odlišnou barvu kalhot (výjimka z čl. 9.1. Pravidel, viz také Příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
- Brankář, který v roce, v němž začala příslušná sezóna, dovršil či dovrší 17. rok věku (pro sezónu 2023-2024 se jedná o ročník narození 2006), a mladší, musí nosit obličejovou masku vyrobenou tak, aby jejími otvory nemohl proniknout puk ani čepel hole (viz čl. 202.2. Pravidel, viz také příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).
- Hráči nastupující v utkáních DHL extraligy juniorů musí nosit na čelní straně hráčské helmy (vč. brankářských helem) přelepku s logem partnera soutěže o rozměru 5x15 cm. Za distribuci přelepek v počtu 40 ks na Klub odpovídá ČSLH. Není-li tento počet pro potřeby družstva Klubu dostatečný, je povinností Klubu oznámit písemně takovou skutečnost ČSLH, který požadovaný počet přelepek zajistí. Nastoupí-li hráč v utkání DHL extraligy juniorů bez umístěné reklamní přelepky na přední straně hráčské helmy, může být Klub, za který hráč k takovému utkání nastoupil, potrestán finanční pokutou do výše 2.000,-Kč za každý jednotlivý případ porušení.
- V utkáních DHL extraliga juniorů musí mít hráči dresy opatřeny jmenovkou. Výška písma musí být v rozmezí 8-10 cm (výjimka z čl. 9.2. Pravidel), jmenovka musí odpovídat příjmení hráče vtakovém tvaru, vjakém je příjmení hráče uvedeno vRegistračním systému ČSLH a v oficiálním zápisu o utkání.
- Nastoupí-li některý z hráčů účastnících se příslušného utkání DHL extraligy juniorů do takového utkání v dresu, který nebude opatřen jeho jmenovkou, je rozhodčí povinen zajistit, aby bylo v zápisu o utkání uvedeno, že tento hráč v utkání hrál, aniž by byl jeho dres opatřen jmenovkou. Hráč smí bez jmenovky startovat pouze vprvních dvou utkáních DHL extraligy juniorů za družstvo příslušného Klubu. Nastoupí-li hráč při třetím, případně jakémkoliv dalším startu za družstvo příslušného Klubu bez jmenovky, bude Klub, za jehož družstvo hráč k takovému utkání nastoupil, potrestán finanční pokutou ve výši 2.000,- Kč za každý jednotlivý případ porušení.
- Evidence trestů dle čl. 529 SDŘ se mezi jednotlivými částmi soutěže přenáší.
- Pořádající Klub je povinen zajistit před utkáním DHL extraligy juniorů pro potřeby rozhodčích v kabině rozhodčích minimálně následující:
- 4 l neperlivé vody,
- 1x konvice kávy, vč. ingrediencí (cukr, mléko), lžiček, kelímků atd.
- Pořádající Klub je povinen pořizovat záznam z jím pořádaného utkání včetně všech přerušení hry, jehož výstup musí splňovat následující podmínky:
- záběr musí mít integrovaný výstup z oficiální časomíry, případně musí být nepřetržitě v rámci záběru snímána oficiální časomíra na zimním stadionu,
- při hře v koncovém pásmu musí být záběrem vždy snímáno celé koncové pásmo,
- videozáznam musí být pořízen minimálně vHD rozlišení 1280 x 720 pixelů a
minimální snímková frekvence videozáznamu musí činit 25 fps,
- výstupní kodek videozáznamu musí být H.264/MPEG-4 AVC.
- Výstupní videozáznam dle odst. 18. těchto technických norem je pořádající Klub povinen nahrát na FTP server 89.187.135.98, a to vždy do složky pojmenované dle data konání utkání a názvu obou družstev bez diakritiky ve tvaru „RRRR-MM-DD DOMACI-HOSTE“, a to nejpozději do 12:00 hodin prvního pracovního dne následujícího po dni, v němž skončilo příslušné utkání. Nesplnění této povinnosti, případně nesplnění některé z povinností stanovených odst. 18. těchto technických norem, může být trestáno finanční pokutou do výše 10.000,- Kč dle míry závažnosti provinění.
- Ze soutěže DHL extraliga juniorů se dle čl. 7 odst. 6. písm. c) přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy povoluje hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) hráčům ročníku narození 2006, a to:
- pouze, je-li příslušný hráč zapsán příslušným Klubem DHL extraligy juniorů na
Soupisce,
- nejdéle do 30. 4. 2024,
- do ligy juniorů, pokud se mateřský klub hráče soutěže liga juniorů neúčastní, není-li
v rozhodné době povoleno hostování mezi soutěžemi (tzv. střídavý start) do soutěže liga juniorů 5 jiným hráčům družstva Klubu z DHL extraligy juniorů a současně z družstva Klubu účastnícího se extraligy dorostu.
- pouze, je-li příslušný hráč zapsán příslušným Klubem DHL extraligy juniorů na
datum a čas | kolo | číslo utkání | domácí | hosté | skóre |
---|---|---|---|---|---|
26.08.2023 13:00 | 1 | 3001 | HC Litvínov | BK Mladá Boleslav | 7:5 » |
26.08.2023 13:30 | 1 | 3002 | HC Motor České Budějovice | HC ŠKODA PLZEŇ | 5:0 » |
26.08.2023 13:15 | 1 | 3003 | Mountfield HK, a.s. | Bílí Tygři Liberec | 1:2 » |
26.08.2023 13:00 | 1 | 3004 | HC Sparta Praha | HC Energie Karlovy Vary | 3:4 p » |
28.08.2023 17:00 | 2 | 3005 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Sparta Praha | 1:3 » |
28.08.2023 17:00 | 2 | 3006 | BK Mladá Boleslav | Mountfield HK, a.s. | 4:1 » |
28.08.2023 17:00 | 2 | 3007 | Bílí Tygři Liberec | HC Motor České Budějovice | 3:1 » |
28.08.2023 17:30 | 2 | 3008 | HC Energie Karlovy Vary | HC Litvínov | 5:4 p » |
31.08.2023 16:00 | 3 | 3009 | HC Motor České Budějovice | HC Litvínov | 6:3 » |
31.08.2023 12:45 | 3 | 3010 | Mountfield HK, a.s. | HC Energie Karlovy Vary | 3:2 » |
31.08.2023 18:45 | 3 | 3011 | HC Sparta Praha | Bílí Tygři Liberec | 4:5 » |
31.08.2023 17:00 | 3 | 3012 | HC ŠKODA PLZEŇ | BK Mladá Boleslav | 3:4 p » |
02.09.2023 16:00 | 4 | 3013 | HC Litvínov | Mountfield HK, a.s. | 4:5 p » |
02.09.2023 12:30 | 4 | 3014 | BK Mladá Boleslav | HC Sparta Praha | 5:4 » |
02.09.2023 15:30 | 4 | 3015 | Bílí Tygři Liberec | HC ŠKODA PLZEŇ | 3:1 » |
02.09.2023 13:00 | 4 | 3016 | HC Energie Karlovy Vary | HC Motor České Budějovice | 5:4 p » |
07.09.2023 17:00 | 5 | 3017 | Mountfield HK, a.s. | HC Motor České Budějovice | 3:4 » |
07.09.2023 17:30 | 5 | 3018 | HC Litvínov | HC Sparta Praha | 2:1 » |
07.09.2023 17:00 | 5 | 3019 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Energie Karlovy Vary | 2:0 » |
06.09.2023 17:30 | 5 | 3020 | BK Mladá Boleslav | Bílí Tygři Liberec | 5:1 » |
09.09.2023 12:00 | 6 | 3021 | Bílí Tygři Liberec | HC Litvínov | 5:0 k » |
09.09.2023 12:00 | 6 | 3022 | HC Motor České Budějovice | HC Sparta Praha | 3:5 » |
09.09.2023 12:30 | 6 | 3023 | Mountfield HK, a.s. | HC ŠKODA PLZEŇ | 7:5 » |
09.09.2023 13:00 | 6 | 3024 | HC Energie Karlovy Vary | BK Mladá Boleslav | 3:4 » |
14.09.2023 18:00 | 7 | 3025 | HC Sparta Praha | Mountfield HK, a.s. | 0:1 » |
13.09.2023 17:00 | 7 | 3026 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Litvínov | 6:3 » |
14.09.2023 18:00 | 7 | 3027 | BK Mladá Boleslav | HC Motor České Budějovice | 8:2 » |
14.09.2023 17:00 | 7 | 3028 | Bílí Tygři Liberec | HC Energie Karlovy Vary | 2:4 » |
16.09.2023 16:00 | 8 | 3029 | BK Mladá Boleslav | HC Litvínov | 3:2 » |
16.09.2023 13:00 | 8 | 3030 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Motor České Budějovice | 6:2 » |
16.09.2023 12:00 | 8 | 3031 | Bílí Tygři Liberec | Mountfield HK, a.s. | 0:1 » |
16.09.2023 13:00 | 8 | 3032 | HC Energie Karlovy Vary | HC Sparta Praha | 4:1 » |
21.09.2023 18:00 | 9 | 3033 | HC Sparta Praha | HC ŠKODA PLZEŇ | 3:5 » |
21.09.2023 17:15 | 9 | 3034 | Mountfield HK, a.s. | BK Mladá Boleslav | 1:5 » |
21.09.2023 16:00 | 9 | 3035 | HC Motor České Budějovice | Bílí Tygři Liberec | 4:3 » |
21.09.2023 17:30 | 9 | 3036 | HC Litvínov | HC Energie Karlovy Vary | 2:4 » |
23.09.2023 13:30 | 10 | 3037 | HC Litvínov | HC Motor České Budějovice | 2:4 » |
23.09.2023 13:00 | 10 | 3038 | HC Energie Karlovy Vary | Mountfield HK, a.s. | 5:4 p » |
23.09.2023 12:00 | 10 | 3039 | Bílí Tygři Liberec | HC Sparta Praha | 1:3 » |
23.09.2023 16:30 | 10 | 3040 | BK Mladá Boleslav | HC ŠKODA PLZEŇ | 5:2 » |
28.09.2023 16:00 | 11 | 3041 | Mountfield HK, a.s. | HC Litvínov | 3:2 » |
28.09.2023 18:00 | 11 | 3042 | HC Sparta Praha | BK Mladá Boleslav | 2:1 » |
28.09.2023 13:00 | 11 | 3043 | HC ŠKODA PLZEŇ | Bílí Tygři Liberec | 1:2 » |
28.09.2023 16:30 | 11 | 3044 | HC Motor České Budějovice | HC Energie Karlovy Vary | 4:1 » |
30.09.2023 13:00 | 12 | 3045 | HC Motor České Budějovice | Mountfield HK, a.s. | 1:9 » |
30.09.2023 16:15 | 12 | 3046 | HC Sparta Praha | HC Litvínov | 5:4 » |
30.09.2023 13:00 | 12 | 3047 | HC Energie Karlovy Vary | HC ŠKODA PLZEŇ | 5:2 » |
30.09.2023 13:00 | 12 | 3048 | Bílí Tygři Liberec | BK Mladá Boleslav | 4:1 » |
05.10.2023 15:00 | 13 | 3049 | HC Litvínov | Bílí Tygři Liberec | 3:4 sn » |
05.10.2023 18:00 | 13 | 3050 | HC Sparta Praha | HC Motor České Budějovice | 3:4 » |
05.10.2023 17:00 | 13 | 3051 | HC ŠKODA PLZEŇ | Mountfield HK, a.s. | 3:2 » |
05.10.2023 18:00 | 13 | 3052 | BK Mladá Boleslav | HC Energie Karlovy Vary | 2:3 sn » |
07.10.2023 12:30 | 14 | 3053 | Mountfield HK, a.s. | HC Sparta Praha | 0:1 » |
07.10.2023 13:00 | 14 | 3054 | HC Litvínov | HC ŠKODA PLZEŇ | 5:1 » |
07.10.2023 12:00 | 14 | 3055 | HC Motor České Budějovice | BK Mladá Boleslav | 3:2 » |
07.10.2023 13:00 | 14 | 3056 | HC Energie Karlovy Vary | Bílí Tygři Liberec | 4:6 » |
12.10.2023 17:30 | 15 | 3057 | HC Litvínov | BK Mladá Boleslav | 3:4 » |
12.10.2023 17:15 | 15 | 3058 | HC Motor České Budějovice | HC ŠKODA PLZEŇ | 2:0 » |
12.10.2023 17:15 | 15 | 3059 | Mountfield HK, a.s. | Bílí Tygři Liberec | 3:2 p » |
11.10.2023 18:00 | 15 | 3060 | HC Sparta Praha | HC Energie Karlovy Vary | 7:1 » |
14.10.2023 13:00 | 16 | 3061 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Sparta Praha | 4:6 » |
14.10.2023 13:00 | 16 | 3062 | BK Mladá Boleslav | Mountfield HK, a.s. | 2:3 » |
14.10.2023 17:15 | 16 | 3063 | Bílí Tygři Liberec | HC Motor České Budějovice | 3:2 p » |
14.10.2023 13:00 | 16 | 3064 | HC Energie Karlovy Vary | HC Litvínov | 2:5 » |
19.10.2023 17:15 | 17 | 3065 | HC Motor České Budějovice | HC Litvínov | 1:2 » |
19.10.2023 17:00 | 17 | 3066 | Mountfield HK, a.s. | HC Energie Karlovy Vary | 2:4 » |
19.10.2023 18:00 | 17 | 3067 | HC Sparta Praha | Bílí Tygři Liberec | 3:4 » |
19.10.2023 17:00 | 17 | 3068 | HC ŠKODA PLZEŇ | BK Mladá Boleslav | 4:0 » |
21.10.2023 13:00 | 18 | 3069 | HC Litvínov | Mountfield HK, a.s. | 2:3 sn » |
21.10.2023 13:00 | 18 | 3070 | BK Mladá Boleslav | HC Sparta Praha | 5:2 » |
21.10.2023 12:00 | 18 | 3071 | Bílí Tygři Liberec | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:2 » |
21.10.2023 13:00 | 18 | 3072 | HC Energie Karlovy Vary | HC Motor České Budějovice | 5:4 » |
26.10.2023 17:00 | 19 | 3073 | Mountfield HK, a.s. | HC Motor České Budějovice | 2:0 » |
26.10.2023 18:00 | 19 | 3074 | HC Sparta Praha | HC Litvínov | 6:3 » |
26.10.2023 17:00 | 19 | 3075 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Energie Karlovy Vary | 3:4 p » |
26.10.2023 18:00 | 19 | 3076 | BK Mladá Boleslav | Bílí Tygři Liberec | 3:4 » |
28.10.2023 13:00 | 20 | 3077 | HC Litvínov | Bílí Tygři Liberec | 2:1 p » |
28.10.2023 12:00 | 20 | 3078 | HC Motor České Budějovice | HC Sparta Praha | 2:7 » |
28.10.2023 12:30 | 20 | 3079 | Mountfield HK, a.s. | HC ŠKODA PLZEŇ | 3:5 » |
28.10.2023 13:00 | 20 | 3080 | HC Energie Karlovy Vary | BK Mladá Boleslav | 3:2 » |
01.11.2023 18:00 | 21 | 3081 | HC Sparta Praha | Mountfield HK, a.s. | 4:2 » |
02.11.2023 17:00 | 21 | 3082 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Litvínov | 4:0 » |
02.11.2023 18:00 | 21 | 3083 | BK Mladá Boleslav | HC Motor České Budějovice | 6:3 » |
02.11.2023 17:00 | 21 | 3084 | Bílí Tygři Liberec | HC Energie Karlovy Vary | 4:3 sn » |
04.11.2023 13:00 | 22 | 3085 | BK Mladá Boleslav | HC Litvínov | 5:1 » |
04.11.2023 13:00 | 22 | 3086 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Motor České Budějovice | 2:3 p » |
04.11.2023 12:00 | 22 | 3087 | Bílí Tygři Liberec | Mountfield HK, a.s. | 0:1 » |
04.11.2023 15:00 | 22 | 3088 | HC Energie Karlovy Vary | HC Sparta Praha | 4:1 » |
16.11.2023 18:00 | 23 | 3089 | HC Sparta Praha | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:1 » |
16.11.2023 18:00 | 23 | 3090 | Mountfield HK, a.s. | BK Mladá Boleslav | 5:6 sn » |
16.11.2023 17:15 | 23 | 3091 | HC Motor České Budějovice | Bílí Tygři Liberec | 4:2 » |
16.11.2023 17:30 | 23 | 3092 | HC Litvínov | HC Energie Karlovy Vary | 2:4 » |
18.11.2023 13:00 | 24 | 3093 | HC Litvínov | HC Motor České Budějovice | 0:5 » |
18.11.2023 13:00 | 24 | 3094 | HC Energie Karlovy Vary | Mountfield HK, a.s. | 3:10 » |
18.11.2023 15:30 | 24 | 3095 | Bílí Tygři Liberec | HC Sparta Praha | 5:2 » |
18.11.2023 16:30 | 24 | 3096 | BK Mladá Boleslav | HC ŠKODA PLZEŇ | 2:4 » |
23.11.2023 17:00 | 25 | 3097 | Mountfield HK, a.s. | HC Litvínov | 9:0 » |
23.11.2023 18:00 | 25 | 3098 | HC Sparta Praha | BK Mladá Boleslav | 6:5 p » |
23.11.2023 17:00 | 25 | 3099 | HC ŠKODA PLZEŇ | Bílí Tygři Liberec | 4:2 » |
23.11.2023 17:30 | 25 | 3100 | HC Motor České Budějovice | HC Energie Karlovy Vary | 2:1 sn » |
25.11.2023 12:00 | 26 | 3101 | HC Motor České Budějovice | Mountfield HK, a.s. | 3:2 sn » |
25.11.2023 13:00 | 26 | 3102 | HC Litvínov | HC Sparta Praha | 2:5 » |
25.11.2023 11:45 | 26 | 3103 | HC Energie Karlovy Vary | HC ŠKODA PLZEŇ | 3:1 » |
25.11.2023 14:00 | 26 | 3104 | Bílí Tygři Liberec | BK Mladá Boleslav | 3:1 » |
30.11.2023 18:00 | 27 | 3105 | Bílí Tygři Liberec | HC Litvínov | 5:2 » |
29.11.2023 18:00 | 27 | 3106 | HC Sparta Praha | HC Motor České Budějovice | 5:2 » |
30.11.2023 17:00 | 27 | 3107 | HC ŠKODA PLZEŇ | Mountfield HK, a.s. | 6:3 » |
30.11.2023 18:00 | 27 | 3108 | BK Mladá Boleslav | HC Energie Karlovy Vary | 4:3 sn » |
02.12.2023 12:30 | 28 | 3109 | Mountfield HK, a.s. | HC Sparta Praha | 2:1 » |
02.12.2023 13:00 | 28 | 3110 | HC Litvínov | HC ŠKODA PLZEŇ | 2:3 » |
02.12.2023 13:00 | 28 | 3111 | HC Motor České Budějovice | BK Mladá Boleslav | 1:2 sn » |
02.12.2023 13:00 | 28 | 3112 | HC Energie Karlovy Vary | Bílí Tygři Liberec | 3:4 p » |
26.08.2023 13:00 | 1 | 3113 | HC Oceláři Třinec | HC KOMETA BRNO | 3:0 » |
26.08.2023 15:00 | 1 | 3114 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Olomouc | 6:3 » |
26.08.2023 12:00 | 1 | 3115 | Berani Zlín | HC VÍTKOVICE RIDERA | 1:3 » |
26.08.2023 18:00 | 1 | 3116 | HC ZUBR Přerov | HC Dukla Jihlava | 1:5 » |
28.08.2023 17:30 | 2 | 3117 | HC Olomouc | HC ZUBR Přerov | 5:4 » |
28.08.2023 18:00 | 2 | 3118 | HC KOMETA BRNO | Berani Zlín | 6:3 » |
28.08.2023 17:00 | 2 | 3119 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC DYNAMO PARDUBICE | 1:5 » |
28.08.2023 18:00 | 2 | 3120 | HC Dukla Jihlava | HC Oceláři Třinec | 1:6 » |
31.08.2023 18:00 | 3 | 3121 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Oceláři Třinec | 2:4 » |
31.08.2023 16:00 | 3 | 3122 | Berani Zlín | HC Dukla Jihlava | 5:0 » |
31.08.2023 18:00 | 3 | 3123 | HC ZUBR Přerov | HC VÍTKOVICE RIDERA | 4:2 » |
31.08.2023 17:30 | 3 | 3124 | HC Olomouc | HC KOMETA BRNO | 2:3 p » |
02.09.2023 13:00 | 4 | 3125 | HC Oceláři Třinec | Berani Zlín | 6:5 p » |
19.09.2023 18:00 | 4 | 3126 | HC KOMETA BRNO | HC ZUBR Přerov | 5:2 » |
02.09.2023 13:00 | 4 | 3127 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Olomouc | 3:1 » |
02.09.2023 12:00 | 4 | 3128 | HC Dukla Jihlava | HC DYNAMO PARDUBICE | 4:2 » |
07.09.2023 15:00 | 5 | 3129 | Berani Zlín | HC DYNAMO PARDUBICE | 2:3 sn » |
07.09.2023 18:00 | 5 | 3130 | HC ZUBR Přerov | HC Oceláři Třinec | 2:5 » |
07.09.2023 13:00 | 5 | 3131 | HC Olomouc | HC Dukla Jihlava | 4:2 » |
06.09.2023 18:00 | 5 | 3132 | HC KOMETA BRNO | HC VÍTKOVICE RIDERA | 3:2 » |
09.09.2023 13:00 | 6 | 3133 | HC Oceláři Třinec | HC VÍTKOVICE RIDERA | 1:2 p » |
09.09.2023 15:00 | 6 | 3134 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC ZUBR Přerov | 5:4 p » |
09.09.2023 12:00 | 6 | 3135 | Berani Zlín | HC Olomouc | 1:4 » |
09.09.2023 12:00 | 6 | 3136 | HC Dukla Jihlava | HC KOMETA BRNO | 5:3 » |
14.09.2023 18:00 | 7 | 3137 | HC ZUBR Přerov | Berani Zlín | 1:4 » |
14.09.2023 18:00 | 7 | 3138 | HC Olomouc | HC Oceláři Třinec | 3:4 » |
14.09.2023 18:00 | 7 | 3139 | HC KOMETA BRNO | HC DYNAMO PARDUBICE | 5:2 » |
14.09.2023 17:00 | 7 | 3140 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Dukla Jihlava | 3:2 » |
16.09.2023 12:00 | 8 | 3141 | HC KOMETA BRNO | HC Oceláři Třinec | 3:0 » |
16.09.2023 12:00 | 8 | 3142 | HC Olomouc | HC DYNAMO PARDUBICE | 1:3 » |
16.09.2023 13:00 | 8 | 3143 | HC VÍTKOVICE RIDERA | Berani Zlín | 4:2 » |
16.09.2023 12:00 | 8 | 3144 | HC Dukla Jihlava | HC ZUBR Přerov | 5:2 » |
21.09.2023 18:00 | 9 | 3145 | HC ZUBR Přerov | HC Olomouc | 4:2 » |
21.09.2023 18:00 | 9 | 3146 | Berani Zlín | HC KOMETA BRNO | 4:3 » |
21.09.2023 18:00 | 9 | 3147 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC VÍTKOVICE RIDERA | 2:1 » |
21.09.2023 18:00 | 9 | 3148 | HC Oceláři Třinec | HC Dukla Jihlava | 4:3 sn » |
23.09.2023 13:00 | 10 | 3149 | HC Oceláři Třinec | HC DYNAMO PARDUBICE | 5:2 » |
23.09.2023 13:30 | 10 | 3150 | HC Dukla Jihlava | Berani Zlín | 5:2 » |
23.09.2023 13:00 | 10 | 3151 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC ZUBR Přerov | 2:4 » |
23.09.2023 12:00 | 10 | 3152 | HC KOMETA BRNO | HC Olomouc | 7:2 » |
28.09.2023 15:00 | 11 | 3153 | Berani Zlín | HC Oceláři Třinec | 1:4 » |
28.09.2023 18:00 | 11 | 3154 | HC ZUBR Přerov | HC KOMETA BRNO | 0:6 » |
28.09.2023 17:15 | 11 | 3155 | HC Olomouc | HC VÍTKOVICE RIDERA | 0:4 » |
28.09.2023 18:00 | 11 | 3156 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Dukla Jihlava | 1:3 » |
30.09.2023 16:15 | 12 | 3157 | HC DYNAMO PARDUBICE | Berani Zlín | 6:5 » |
30.09.2023 13:00 | 12 | 3158 | HC Oceláři Třinec | HC ZUBR Přerov | 6:4 » |
30.09.2023 12:00 | 12 | 3159 | HC Dukla Jihlava | HC Olomouc | 6:3 » |
30.09.2023 13:00 | 12 | 3160 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC KOMETA BRNO | 8:4 » |
05.10.2023 17:00 | 13 | 3161 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Oceláři Třinec | 3:2 » |
05.10.2023 18:00 | 13 | 3162 | HC ZUBR Přerov | HC DYNAMO PARDUBICE | 2:6 » |
04.10.2023 17:30 | 13 | 3163 | HC Olomouc | Berani Zlín | 4:2 » |
05.10.2023 18:20 | 13 | 3164 | HC KOMETA BRNO | HC Dukla Jihlava | 4:1 » |
07.10.2023 12:00 | 14 | 3165 | Berani Zlín | HC ZUBR Přerov | 2:5 » |
07.10.2023 13:00 | 14 | 3166 | HC Oceláři Třinec | HC Olomouc | 4:5 » |
07.10.2023 14:15 | 14 | 3167 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC KOMETA BRNO | 3:4 » |
07.10.2023 12:00 | 14 | 3168 | HC Dukla Jihlava | HC VÍTKOVICE RIDERA | 5:6 sn » |
12.10.2023 18:00 | 15 | 3169 | HC Oceláři Třinec | HC KOMETA BRNO | 1:4 » |
12.10.2023 18:00 | 15 | 3170 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Olomouc | 3:1 » |
12.10.2023 18:00 | 15 | 3171 | Berani Zlín | HC VÍTKOVICE RIDERA | 2:7 » |
12.10.2023 18:00 | 15 | 3172 | HC ZUBR Přerov | HC Dukla Jihlava | 1:4 » |
14.10.2023 12:00 | 16 | 3173 | HC Olomouc | HC ZUBR Přerov | 4:5 sn » |
14.10.2023 13:00 | 16 | 3174 | HC KOMETA BRNO | Berani Zlín | 0:6 » |
14.10.2023 13:00 | 16 | 3175 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC DYNAMO PARDUBICE | 8:3 » |
14.10.2023 12:00 | 16 | 3176 | HC Dukla Jihlava | HC Oceláři Třinec | 5:4 p » |
19.10.2023 18:00 | 17 | 3177 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Oceláři Třinec | 3:5 » |
19.10.2023 18:00 | 17 | 3178 | Berani Zlín | HC Dukla Jihlava | 3:5 » |
19.10.2023 18:00 | 17 | 3179 | HC ZUBR Přerov | HC VÍTKOVICE RIDERA | 1:3 » |
19.10.2023 18:00 | 17 | 3180 | HC Olomouc | HC KOMETA BRNO | 1:8 » |
21.10.2023 13:00 | 18 | 3181 | HC Oceláři Třinec | Berani Zlín | 4:1 » |
21.10.2023 13:00 | 18 | 3182 | HC KOMETA BRNO | HC ZUBR Přerov | 8:1 » |
21.10.2023 13:00 | 18 | 3183 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Olomouc | 5:3 » |
27.11.2023 18:00 | 18 | 3184 | HC Dukla Jihlava | HC DYNAMO PARDUBICE | 5:2 » |
26.10.2023 17:00 | 19 | 3185 | Berani Zlín | HC DYNAMO PARDUBICE | 6:4 » |
26.10.2023 18:00 | 19 | 3186 | HC ZUBR Přerov | HC Oceláři Třinec | 0:4 » |
26.10.2023 18:00 | 19 | 3187 | HC Olomouc | HC Dukla Jihlava | 1:7 » |
26.10.2023 18:00 | 19 | 3188 | HC KOMETA BRNO | HC VÍTKOVICE RIDERA | 3:1 » |
28.10.2023 13:00 | 20 | 3189 | HC Oceláři Třinec | HC VÍTKOVICE RIDERA | 5:0 » |
28.10.2023 15:30 | 20 | 3190 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC ZUBR Přerov | 4:1 » |
28.10.2023 12:00 | 20 | 3191 | Berani Zlín | HC Olomouc | 2:1 » |
28.10.2023 12:00 | 20 | 3192 | HC Dukla Jihlava | HC KOMETA BRNO | 2:4 » |
02.11.2023 18:00 | 21 | 3193 | HC ZUBR Přerov | Berani Zlín | 1:3 » |
02.11.2023 18:00 | 21 | 3194 | HC Olomouc | HC Oceláři Třinec | 1:4 » |
02.11.2023 18:20 | 21 | 3195 | HC KOMETA BRNO | HC DYNAMO PARDUBICE | 1:3 » |
02.11.2023 17:00 | 21 | 3196 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Dukla Jihlava | 3:1 » |
31.10.2023 17:30 | 22 | 3197 | HC KOMETA BRNO | HC Oceláři Třinec | 3:2 p » |
04.11.2023 12:00 | 22 | 3198 | HC Olomouc | HC DYNAMO PARDUBICE | 2:5 » |
04.11.2023 14:00 | 22 | 3199 | HC VÍTKOVICE RIDERA | Berani Zlín | 2:5 » |
04.11.2023 12:00 | 22 | 3200 | HC Dukla Jihlava | HC ZUBR Přerov | 4:3 » |
15.11.2023 18:00 | 23 | 3201 | HC ZUBR Přerov | HC Olomouc | 5:2 » |
16.11.2023 18:00 | 23 | 3202 | Berani Zlín | HC KOMETA BRNO | 1:2 » |
16.11.2023 18:00 | 23 | 3203 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC VÍTKOVICE RIDERA | 6:0 » |
16.11.2023 18:00 | 23 | 3204 | HC Oceláři Třinec | HC Dukla Jihlava | 7:1 » |
18.11.2023 13:00 | 24 | 3205 | HC Oceláři Třinec | HC DYNAMO PARDUBICE | 1:4 » |
18.11.2023 12:00 | 24 | 3206 | HC Dukla Jihlava | Berani Zlín | 6:2 » |
18.11.2023 13:00 | 24 | 3207 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC ZUBR Přerov | 7:1 » |
18.11.2023 12:30 | 24 | 3208 | HC KOMETA BRNO | HC Olomouc | 6:2 » |
23.11.2023 18:00 | 25 | 3209 | Berani Zlín | HC Oceláři Třinec | 5:3 » |
23.11.2023 19:15 | 25 | 3210 | HC ZUBR Přerov | HC KOMETA BRNO | 1:2 » |
22.11.2023 18:00 | 25 | 3211 | HC Olomouc | HC VÍTKOVICE RIDERA | 3:2 » |
23.11.2023 18:00 | 25 | 3212 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Dukla Jihlava | 3:4 » |
25.11.2023 13:00 | 26 | 3213 | HC DYNAMO PARDUBICE | Berani Zlín | 3:4 » |
25.11.2023 13:00 | 26 | 3214 | HC Oceláři Třinec | HC ZUBR Přerov | 2:1 » |
25.11.2023 12:00 | 26 | 3215 | HC Dukla Jihlava | HC Olomouc | 4:1 » |
25.11.2023 13:00 | 26 | 3216 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC KOMETA BRNO | 3:6 » |
30.11.2023 17:00 | 27 | 3217 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Oceláři Třinec | 4:3 sn » |
29.11.2023 18:00 | 27 | 3218 | HC ZUBR Přerov | HC DYNAMO PARDUBICE | 3:4 » |
29.11.2023 18:00 | 27 | 3219 | HC Olomouc | Berani Zlín | 4:5 » |
29.11.2023 18:20 | 27 | 3220 | HC KOMETA BRNO | HC Dukla Jihlava | 6:2 » |
02.12.2023 12:30 | 28 | 3221 | Berani Zlín | HC ZUBR Přerov | 7:5 » |
02.12.2023 13:00 | 28 | 3222 | HC Oceláři Třinec | HC Olomouc | 1:2 » |
02.12.2023 12:30 | 28 | 3223 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC KOMETA BRNO | 6:2 » |
02.12.2023 12:00 | 28 | 3224 | HC Dukla Jihlava | HC VÍTKOVICE RIDERA | 1:5 » |
08.12.2023 12:30 | 1 | 3225 | BK Mladá Boleslav | HC KOMETA BRNO | 1:2 » |
08.12.2023 17:00 | 1 | 3226 | Bílí Tygři Liberec | HC Dukla Jihlava | 2:0 » |
08.12.2023 17:00 | 1 | 3227 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Sparta Praha | 1:3 » |
08.12.2023 18:00 | 1 | 3228 | HC Oceláři Třinec | HC Energie Karlovy Vary | 4:3 » |
09.12.2023 12:30 | 2 | 3229 | BK Mladá Boleslav | HC Dukla Jihlava | 1:4 » |
09.12.2023 12:00 | 2 | 3230 | Bílí Tygři Liberec | HC KOMETA BRNO | 3:4 » |
09.12.2023 16:30 | 2 | 3231 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Energie Karlovy Vary | 3:5 » |
20.02.2024 17:00 | 2 | 3232 | HC Oceláři Třinec | HC Sparta Praha | 6:2 » |
11.12.2023 18:00 | 3 | 3233 | BK Mladá Boleslav | Bílí Tygři Liberec | 3:5 » |
11.12.2023 18:00 | 3 | 3234 | HC Sparta Praha | HC Energie Karlovy Vary | 2:5 » |
11.12.2023 17:00 | 3 | 3235 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Oceláři Třinec | 4:5 » |
11.12.2023 18:00 | 3 | 3236 | HC KOMETA BRNO | HC Dukla Jihlava | 4:3 » |
15.12.2023 17:00 | 4 | 3237 | HC VÍTKOVICE RIDERA | BK Mladá Boleslav | 2:3 sn » |
15.12.2023 18:00 | 4 | 3238 | HC Oceláři Třinec | Bílí Tygři Liberec | 4:2 » |
15.12.2023 18:00 | 4 | 3239 | HC Sparta Praha | HC KOMETA BRNO | 6:5 sn » |
15.12.2023 18:00 | 4 | 3240 | HC Energie Karlovy Vary | HC Dukla Jihlava | 6:0 » |
16.12.2023 13:00 | 5 | 3241 | HC VÍTKOVICE RIDERA | Bílí Tygři Liberec | 1:4 » |
16.12.2023 13:00 | 5 | 3242 | HC Oceláři Třinec | BK Mladá Boleslav | 3:2 p » |
16.12.2023 13:00 | 5 | 3243 | HC Sparta Praha | HC Dukla Jihlava | 3:2 » |
16.12.2023 13:00 | 5 | 3244 | HC Energie Karlovy Vary | HC KOMETA BRNO | 3:4 sn » |
20.12.2023 17:30 | 6 | 3245 | BK Mladá Boleslav | HC Sparta Praha | 4:3 » |
20.12.2023 16:15 | 6 | 3246 | Bílí Tygři Liberec | HC Energie Karlovy Vary | 3:4 p » |
20.12.2023 18:20 | 6 | 3247 | HC KOMETA BRNO | HC VÍTKOVICE RIDERA | 3:2 p » |
20.12.2023 18:00 | 6 | 3248 | HC Dukla Jihlava | HC Oceláři Třinec | 3:4 p » |
21.12.2023 18:00 | 7 | 3249 | BK Mladá Boleslav | HC Energie Karlovy Vary | 5:2 » |
21.12.2023 17:00 | 7 | 3250 | Bílí Tygři Liberec | HC Sparta Praha | 1:4 » |
21.12.2023 15:00 | 7 | 3251 | HC KOMETA BRNO | HC Oceláři Třinec | 4:1 » |
21.12.2023 18:00 | 7 | 3252 | HC Dukla Jihlava | HC VÍTKOVICE RIDERA | 8:4 » |
23.01.2024 18:00 | 8 | 3253 | HC KOMETA BRNO | BK Mladá Boleslav | 7:2 » |
29.12.2023 17:00 | 8 | 3254 | HC Dukla Jihlava | Bílí Tygři Liberec | 3:2 » |
29.12.2023 14:30 | 8 | 3255 | HC Sparta Praha | HC VÍTKOVICE RIDERA | 5:4 » |
29.12.2023 16:00 | 8 | 3256 | HC Energie Karlovy Vary | HC Oceláři Třinec | 5:3 » |
30.12.2023 12:00 | 9 | 3257 | HC KOMETA BRNO | Bílí Tygři Liberec | 5:1 » |
30.12.2023 12:00 | 9 | 3258 | HC Dukla Jihlava | BK Mladá Boleslav | 2:3 sn » |
28.12.2023 16:45 | 9 | 3259 | HC Sparta Praha | HC Oceláři Třinec | 5:2 » |
28.12.2023 17:00 | 9 | 3260 | HC Energie Karlovy Vary | HC VÍTKOVICE RIDERA | 1:3 » |
05.01.2024 18:00 | 10 | 3261 | HC Sparta Praha | BK Mladá Boleslav | 4:6 » |
05.01.2024 18:00 | 10 | 3262 | HC Energie Karlovy Vary | Bílí Tygři Liberec | 4:1 » |
05.01.2024 17:00 | 10 | 3263 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC KOMETA BRNO | 5:2 » |
05.01.2024 18:00 | 10 | 3264 | HC Oceláři Třinec | HC Dukla Jihlava | 2:3 p » |
06.01.2024 13:00 | 11 | 3265 | HC Sparta Praha | Bílí Tygři Liberec | 12:5 » |
04.01.2024 18:00 | 11 | 3266 | HC Energie Karlovy Vary | BK Mladá Boleslav | 1:0 » |
06.01.2024 13:00 | 11 | 3267 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Dukla Jihlava | 2:7 » |
06.01.2024 13:00 | 11 | 3268 | HC Oceláři Třinec | HC KOMETA BRNO | 6:3 » |
08.01.2024 17:00 | 12 | 3269 | Bílí Tygři Liberec | BK Mladá Boleslav | 0:3 » |
08.01.2024 18:00 | 12 | 3270 | HC Energie Karlovy Vary | HC Sparta Praha | 2:5 » |
08.01.2024 18:00 | 12 | 3271 | HC Oceláři Třinec | HC VÍTKOVICE RIDERA | 6:1 » |
08.01.2024 17:45 | 12 | 3272 | HC Dukla Jihlava | HC KOMETA BRNO | 5:2 » |
12.01.2024 12:30 | 13 | 3273 | BK Mladá Boleslav | HC VÍTKOVICE RIDERA | 5:2 » |
12.01.2024 17:00 | 13 | 3274 | Bílí Tygři Liberec | HC Oceláři Třinec | 2:1 sn » |
11.01.2024 18:20 | 13 | 3275 | HC KOMETA BRNO | HC Sparta Praha | 3:2 » |
12.01.2024 17:00 | 13 | 3276 | HC Dukla Jihlava | HC Energie Karlovy Vary | 0:2 » |
13.01.2024 12:30 | 14 | 3277 | BK Mladá Boleslav | HC Oceláři Třinec | 1:2 sn » |
13.01.2024 12:30 | 14 | 3278 | Bílí Tygři Liberec | HC VÍTKOVICE RIDERA | 2:3 sn » |
13.01.2024 12:40 | 14 | 3279 | HC KOMETA BRNO | HC Energie Karlovy Vary | 4:3 p » |
13.01.2024 12:00 | 14 | 3280 | HC Dukla Jihlava | HC Sparta Praha | 3:7 » |
19.01.2024 12:30 | 15 | 3281 | BK Mladá Boleslav | HC KOMETA BRNO | 4:5 » |
19.01.2024 12:00 | 15 | 3282 | Bílí Tygři Liberec | HC Dukla Jihlava | 0:3 » |
19.01.2024 17:00 | 15 | 3283 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Sparta Praha | 2:3 » |
19.01.2024 18:00 | 15 | 3284 | HC Oceláři Třinec | HC Energie Karlovy Vary | 4:1 » |
18.01.2024 18:00 | 16 | 3285 | BK Mladá Boleslav | HC Dukla Jihlava | 1:2 p » |
20.01.2024 12:00 | 16 | 3286 | Bílí Tygři Liberec | HC KOMETA BRNO | 4:1 » |
20.01.2024 13:00 | 16 | 3287 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Energie Karlovy Vary | 1:2 » |
20.01.2024 13:00 | 16 | 3288 | HC Oceláři Třinec | HC Sparta Praha | 4:3 p » |
26.01.2024 17:00 | 17 | 3289 | HC VÍTKOVICE RIDERA | BK Mladá Boleslav | 3:4 sn » |
26.01.2024 18:00 | 17 | 3290 | HC Oceláři Třinec | Bílí Tygři Liberec | 4:2 » |
28.01.2024 13:00 | 17 | 3291 | HC Sparta Praha | HC KOMETA BRNO | 6:2 » |
26.01.2024 18:00 | 17 | 3292 | HC Energie Karlovy Vary | HC Dukla Jihlava | 4:1 » |
27.01.2024 13:00 | 18 | 3293 | HC VÍTKOVICE RIDERA | Bílí Tygři Liberec | 1:5 » |
27.01.2024 13:00 | 18 | 3294 | HC Oceláři Třinec | BK Mladá Boleslav | 5:4 sn » |
25.01.2024 16:45 | 18 | 3295 | HC Sparta Praha | HC Dukla Jihlava | 0:2 » |
27.01.2024 14:30 | 18 | 3296 | HC Energie Karlovy Vary | HC KOMETA BRNO | 6:5 » |
29.01.2024 18:00 | 19 | 3297 | BK Mladá Boleslav | Bílí Tygři Liberec | 1:2 sn » |
29.01.2024 18:00 | 19 | 3298 | HC Sparta Praha | HC Energie Karlovy Vary | 7:2 » |
29.01.2024 17:00 | 19 | 3299 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Oceláři Třinec | 1:5 » |
30.01.2024 18:00 | 19 | 3300 | HC KOMETA BRNO | HC Dukla Jihlava | 4:2 » |
01.02.2024 17:30 | 20 | 3301 | BK Mladá Boleslav | HC Sparta Praha | 2:6 » |
02.02.2024 17:00 | 20 | 3302 | Bílí Tygři Liberec | HC Energie Karlovy Vary | 6:4 » |
01.02.2024 17:00 | 20 | 3303 | HC KOMETA BRNO | HC VÍTKOVICE RIDERA | 6:2 » |
02.02.2024 17:00 | 20 | 3304 | HC Dukla Jihlava | HC Oceláři Třinec | 0:12 » |
03.02.2024 12:30 | 21 | 3305 | BK Mladá Boleslav | HC Energie Karlovy Vary | 8:1 » |
03.02.2024 13:00 | 21 | 3306 | Bílí Tygři Liberec | HC Sparta Praha | 1:4 » |
03.02.2024 12:00 | 21 | 3307 | HC KOMETA BRNO | HC Oceláři Třinec | 4:3 p » |
03.02.2024 12:00 | 21 | 3308 | HC Dukla Jihlava | HC VÍTKOVICE RIDERA | 3:2 » |
18.02.2024 13:00 | 22 | 3309 | HC KOMETA BRNO | BK Mladá Boleslav | 9:6 » |
16.02.2024 16:00 | 22 | 3310 | HC Dukla Jihlava | Bílí Tygři Liberec | 1:2 » |
16.02.2024 18:45 | 22 | 3311 | HC Sparta Praha | HC VÍTKOVICE RIDERA | 6:3 » |
16.02.2024 17:00 | 22 | 3312 | HC Energie Karlovy Vary | HC Oceláři Třinec | 4:3 » |
17.02.2024 12:30 | 23 | 3313 | HC KOMETA BRNO | Bílí Tygři Liberec | 1:2 » |
17.02.2024 12:00 | 23 | 3314 | HC Dukla Jihlava | BK Mladá Boleslav | 3:2 » |
17.02.2024 15:30 | 23 | 3315 | HC Sparta Praha | HC Oceláři Třinec | 1:4 » |
17.02.2024 13:00 | 23 | 3316 | HC Energie Karlovy Vary | HC VÍTKOVICE RIDERA | 6:5 p » |
23.02.2024 18:00 | 24 | 3317 | HC Sparta Praha | BK Mladá Boleslav | 2:3 » |
22.02.2024 18:00 | 24 | 3318 | HC Energie Karlovy Vary | Bílí Tygři Liberec | 3:0 » |
23.02.2024 17:00 | 24 | 3319 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC KOMETA BRNO | 1:3 » |
23.02.2024 18:00 | 24 | 3320 | HC Oceláři Třinec | HC Dukla Jihlava | 8:4 » |
24.02.2024 13:00 | 25 | 3321 | HC Sparta Praha | Bílí Tygři Liberec | 4:6 » |
24.02.2024 17:00 | 25 | 3322 | HC Energie Karlovy Vary | BK Mladá Boleslav | 1:2 sn » |
24.02.2024 13:00 | 25 | 3323 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC Dukla Jihlava | 4:2 » |
24.02.2024 13:00 | 25 | 3324 | HC Oceláři Třinec | HC KOMETA BRNO | 3:4 sn » |
26.02.2024 17:30 | 26 | 3325 | Bílí Tygři Liberec | BK Mladá Boleslav | 3:4 sn » |
26.02.2024 17:45 | 26 | 3326 | HC Energie Karlovy Vary | HC Sparta Praha | 3:2 p » |
27.02.2024 18:00 | 26 | 3327 | HC Oceláři Třinec | HC VÍTKOVICE RIDERA | 4:2 » |
27.02.2024 17:30 | 26 | 3328 | HC Dukla Jihlava | HC KOMETA BRNO | 4:6 » |
01.03.2024 12:30 | 27 | 3329 | BK Mladá Boleslav | HC VÍTKOVICE RIDERA | 3:2 » |
01.03.2024 17:30 | 27 | 3330 | Bílí Tygři Liberec | HC Oceláři Třinec | 0:3 » |
01.03.2024 18:30 | 27 | 3331 | HC KOMETA BRNO | HC Sparta Praha | 3:5 » |
01.03.2024 17:00 | 27 | 3332 | HC Dukla Jihlava | HC Energie Karlovy Vary | 3:4 sn » |
02.03.2024 12:30 | 28 | 3333 | BK Mladá Boleslav | HC Oceláři Třinec | 1:5 » |
02.03.2024 13:00 | 28 | 3334 | Bílí Tygři Liberec | HC VÍTKOVICE RIDERA | 0:3 » |
02.03.2024 16:00 | 28 | 3335 | HC KOMETA BRNO | HC Energie Karlovy Vary | 3:1 » |
02.03.2024 12:00 | 28 | 3336 | HC Dukla Jihlava | HC Sparta Praha | 3:4 » |
07.12.2023 18:00 | 1 | 3337 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Olomouc | 1:4 » |
07.12.2023 18:00 | 1 | 3338 | Mountfield HK, a.s. | HC ŠKODA PLZEŇ | 1:2 » |
07.12.2023 16:00 | 1 | 3339 | HC Motor České Budějovice | HC Litvínov | 0:1 » |
07.12.2023 18:00 | 1 | 3340 | Berani Zlín | HC ZUBR Přerov | 4:3 » |
09.12.2023 16:00 | 2 | 3341 | HC ŠKODA PLZEŇ | Berani Zlín | 4:2 » |
09.12.2023 12:00 | 2 | 3342 | HC Olomouc | HC Motor České Budějovice | 5:2 » |
09.12.2023 18:00 | 2 | 3343 | HC Litvínov | Mountfield HK, a.s. | 1:2 » |
09.12.2023 14:15 | 2 | 3344 | HC ZUBR Přerov | HC DYNAMO PARDUBICE | 4:2 » |
11.12.2023 15:30 | 3 | 3345 | Mountfield HK, a.s. | HC DYNAMO PARDUBICE | 4:7 » |
11.12.2023 18:15 | 3 | 3346 | HC Motor České Budějovice | HC ZUBR Přerov | 2:3 » |
11.12.2023 16:00 | 3 | 3347 | Berani Zlín | HC Litvínov | 3:4 sn » |
11.12.2023 17:00 | 3 | 3348 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Olomouc | 6:0 » |
14.12.2023 18:00 | 4 | 3349 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Motor České Budějovice | 5:3 » |
14.12.2023 18:00 | 4 | 3350 | HC Olomouc | Berani Zlín | 2:3 p » |
14.12.2023 17:30 | 4 | 3351 | HC Litvínov | HC ŠKODA PLZEŇ | 1:6 » |
14.12.2023 18:15 | 4 | 3352 | HC ZUBR Přerov | Mountfield HK, a.s. | 5:2 » |
16.12.2023 12:00 | 5 | 3353 | HC Motor České Budějovice | Mountfield HK, a.s. | 2:4 » |
16.12.2023 13:00 | 5 | 3354 | Berani Zlín | HC DYNAMO PARDUBICE | 1:4 » |
16.12.2023 15:45 | 5 | 3355 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC ZUBR Přerov | 4:0 » |
16.12.2023 12:00 | 5 | 3356 | HC Olomouc | HC Litvínov | 1:5 » |
19.12.2023 17:00 | 6 | 3357 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Litvínov | 2:1 » |
19.12.2023 17:30 | 6 | 3358 | Mountfield HK, a.s. | Berani Zlín | 7:6 sn » |
19.12.2023 17:00 | 6 | 3359 | HC Motor České Budějovice | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:5 » |
19.12.2023 18:00 | 6 | 3360 | HC ZUBR Přerov | HC Olomouc | 7:2 » |
18.02.2024 14:00 | 7 | 3361 | Berani Zlín | HC Motor České Budějovice | 4:1 » |
21.12.2023 17:00 | 7 | 3362 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC DYNAMO PARDUBICE | 3:4 sn » |
21.12.2023 18:00 | 7 | 3363 | HC Olomouc | Mountfield HK, a.s. | 3:2 » |
21.12.2023 17:30 | 7 | 3364 | HC Litvínov | HC ZUBR Přerov | 4:3 » |
28.12.2023 13:00 | 8 | 3365 | HC Olomouc | HC DYNAMO PARDUBICE | 4:3 » |
28.12.2023 16:00 | 8 | 3366 | HC ŠKODA PLZEŇ | Mountfield HK, a.s. | 3:2 » |
28.12.2023 17:30 | 8 | 3367 | HC Litvínov | HC Motor České Budějovice | 7:4 » |
22.01.2024 17:00 | 8 | 3368 | HC ZUBR Přerov | Berani Zlín | 3:2 p » |
03.01.2024 14:30 | 9 | 3369 | Berani Zlín | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:6 » |
30.12.2023 12:00 | 9 | 3370 | HC Motor České Budějovice | HC Olomouc | 4:5 » |
30.12.2023 12:30 | 9 | 3371 | Mountfield HK, a.s. | HC Litvínov | 2:4 » |
30.12.2023 12:15 | 9 | 3372 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC ZUBR Přerov | 5:2 » |
04.01.2024 18:00 | 10 | 3373 | HC DYNAMO PARDUBICE | Mountfield HK, a.s. | 5:4 p » |
04.01.2024 18:00 | 10 | 3374 | HC ZUBR Přerov | HC Motor České Budějovice | 2:3 p » |
04.01.2024 17:30 | 10 | 3375 | HC Litvínov | Berani Zlín | 2:5 » |
04.01.2024 16:15 | 10 | 3376 | HC Olomouc | HC ŠKODA PLZEŇ | 2:4 » |
06.01.2024 12:00 | 11 | 3377 | HC Motor České Budějovice | HC DYNAMO PARDUBICE | 1:6 » |
06.01.2024 12:00 | 11 | 3378 | Berani Zlín | HC Olomouc | 4:2 » |
06.01.2024 13:00 | 11 | 3379 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Litvínov | 6:2 » |
06.01.2024 12:30 | 11 | 3380 | Mountfield HK, a.s. | HC ZUBR Přerov | 3:2 sn » |
08.01.2024 17:30 | 12 | 3381 | Mountfield HK, a.s. | HC Motor České Budějovice | 4:3 sn » |
08.01.2024 18:00 | 12 | 3382 | HC DYNAMO PARDUBICE | Berani Zlín | 7:3 » |
08.01.2024 18:00 | 12 | 3383 | HC ZUBR Přerov | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:2 » |
08.01.2024 17:30 | 12 | 3384 | HC Litvínov | HC Olomouc | 3:4 » |
11.01.2024 17:30 | 13 | 3385 | HC Litvínov | HC DYNAMO PARDUBICE | 2:3 » |
11.01.2024 17:30 | 13 | 3386 | Berani Zlín | Mountfield HK, a.s. | 3:4 p » |
11.01.2024 17:00 | 13 | 3387 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Motor České Budějovice | 3:5 » |
11.01.2024 18:00 | 13 | 3388 | HC Olomouc | HC ZUBR Přerov | 4:6 » |
13.01.2024 14:15 | 14 | 3389 | HC Motor České Budějovice | Berani Zlín | 6:1 » |
13.01.2024 13:00 | 14 | 3390 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:2 » |
13.01.2024 12:30 | 14 | 3391 | Mountfield HK, a.s. | HC Olomouc | 2:1 » |
13.01.2024 15:15 | 14 | 3392 | HC ZUBR Přerov | HC Litvínov | 0:7 » |
18.01.2024 16:30 | 15 | 3393 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Olomouc | 8:1 » |
18.01.2024 17:15 | 15 | 3394 | Mountfield HK, a.s. | HC ŠKODA PLZEŇ | 2:4 » |
18.01.2024 17:30 | 15 | 3395 | HC Motor České Budějovice | HC Litvínov | 4:3 » |
15.02.2024 17:30 | 15 | 3396 | Berani Zlín | HC ZUBR Přerov | 6:3 » |
20.01.2024 16:30 | 16 | 3397 | HC ŠKODA PLZEŇ | Berani Zlín | 3:2 » |
20.01.2024 13:30 | 16 | 3398 | HC Olomouc | HC Motor České Budějovice | 2:5 » |
20.01.2024 13:00 | 16 | 3399 | HC Litvínov | Mountfield HK, a.s. | 0:5 » |
19.02.2024 13:30 | 16 | 3400 | HC ZUBR Přerov | HC DYNAMO PARDUBICE | 0:5 » |
25.01.2024 17:15 | 17 | 3401 | Mountfield HK, a.s. | HC DYNAMO PARDUBICE | 2:1 » |
25.01.2024 17:15 | 17 | 3402 | HC Motor České Budějovice | HC ZUBR Přerov | 2:5 » |
25.01.2024 17:30 | 17 | 3403 | Berani Zlín | HC Litvínov | 3:1 » |
25.01.2024 17:00 | 17 | 3404 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Olomouc | 2:1 p » |
27.01.2024 12:45 | 18 | 3405 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Motor České Budějovice | 5:1 » |
27.01.2024 12:00 | 18 | 3406 | HC Olomouc | Berani Zlín | 4:0 » |
27.01.2024 13:00 | 18 | 3407 | HC Litvínov | HC ŠKODA PLZEŇ | 2:3 » |
27.01.2024 12:00 | 18 | 3408 | HC ZUBR Přerov | Mountfield HK, a.s. | 1:6 » |
29.01.2024 18:15 | 19 | 3409 | HC Motor České Budějovice | Mountfield HK, a.s. | 3:2 p » |
29.01.2024 17:30 | 19 | 3410 | Berani Zlín | HC DYNAMO PARDUBICE | 4:1 » |
29.01.2024 17:00 | 19 | 3411 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC ZUBR Přerov | 6:0 » |
29.01.2024 18:00 | 19 | 3412 | HC Olomouc | HC Litvínov | 3:1 » |
01.02.2024 18:00 | 20 | 3413 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Litvínov | 4:5 sn » |
01.02.2024 17:15 | 20 | 3414 | Mountfield HK, a.s. | Berani Zlín | 2:5 » |
01.02.2024 18:00 | 20 | 3415 | HC Motor České Budějovice | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:2 » |
01.02.2024 18:00 | 20 | 3416 | HC ZUBR Přerov | HC Olomouc | 4:5 p » |
03.02.2024 14:15 | 21 | 3417 | Berani Zlín | HC Motor České Budějovice | 3:6 » |
03.02.2024 16:30 | 21 | 3418 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC DYNAMO PARDUBICE | 2:3 » |
19.02.2024 18:00 | 21 | 3419 | HC Olomouc | Mountfield HK, a.s. | 6:2 » |
03.02.2024 13:00 | 21 | 3420 | HC Litvínov | HC ZUBR Přerov | 6:3 » |
15.02.2024 18:00 | 22 | 3421 | HC Olomouc | HC DYNAMO PARDUBICE | 2:3 » |
15.02.2024 17:00 | 22 | 3422 | HC ŠKODA PLZEŇ | Mountfield HK, a.s. | 2:4 » |
15.02.2024 17:30 | 22 | 3423 | HC Litvínov | HC Motor České Budějovice | 3:1 » |
12.02.2024 13:30 | 22 | 3424 | HC ZUBR Přerov | Berani Zlín | 1:6 » |
17.02.2024 16:00 | 23 | 3425 | Berani Zlín | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:5 sn » |
17.02.2024 13:15 | 23 | 3426 | HC Motor České Budějovice | HC Olomouc | 5:3 » |
17.02.2024 16:00 | 23 | 3427 | Mountfield HK, a.s. | HC Litvínov | 3:7 » |
17.02.2024 13:00 | 23 | 3428 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC ZUBR Přerov | 4:2 » |
22.02.2024 18:00 | 24 | 3429 | HC DYNAMO PARDUBICE | Mountfield HK, a.s. | 5:2 » |
22.02.2024 16:45 | 24 | 3430 | HC ZUBR Přerov | HC Motor České Budějovice | 1:3 » |
22.02.2024 17:30 | 24 | 3431 | HC Litvínov | Berani Zlín | 4:2 » |
22.02.2024 18:00 | 24 | 3432 | HC Olomouc | HC ŠKODA PLZEŇ | 7:1 » |
24.02.2024 12:00 | 25 | 3433 | HC Motor České Budějovice | HC DYNAMO PARDUBICE | 1:2 » |
24.02.2024 12:00 | 25 | 3434 | Berani Zlín | HC Olomouc | 4:1 » |
19.02.2024 17:00 | 25 | 3435 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Litvínov | 4:1 » |
24.02.2024 12:30 | 25 | 3436 | Mountfield HK, a.s. | HC ZUBR Přerov | 3:2 » |
26.02.2024 17:30 | 26 | 3437 | Mountfield HK, a.s. | HC Motor České Budějovice | 4:2 » |
26.02.2024 15:30 | 26 | 3438 | HC DYNAMO PARDUBICE | Berani Zlín | 7:1 » |
26.02.2024 18:00 | 26 | 3439 | HC ZUBR Přerov | HC ŠKODA PLZEŇ | 2:1 » |
26.02.2024 17:30 | 26 | 3440 | HC Litvínov | HC Olomouc | 2:3 sn » |
29.02.2024 17:30 | 27 | 3441 | HC Litvínov | HC DYNAMO PARDUBICE | 4:1 » |
29.02.2024 17:30 | 27 | 3442 | Berani Zlín | Mountfield HK, a.s. | 3:2 » |
29.02.2024 17:00 | 27 | 3443 | HC ŠKODA PLZEŇ | HC Motor České Budějovice | 4:3 p » |
29.02.2024 18:00 | 27 | 3444 | HC Olomouc | HC ZUBR Přerov | 3:0 » |
02.03.2024 14:15 | 28 | 3445 | HC Motor České Budějovice | Berani Zlín | 2:3 » |
02.03.2024 14:15 | 28 | 3446 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC ŠKODA PLZEŇ | 4:2 » |
02.03.2024 12:30 | 28 | 3447 | Mountfield HK, a.s. | HC Olomouc | 3:2 sn » |
02.03.2024 12:00 | 28 | 3448 | HC ZUBR Přerov | HC Litvínov | 1:3 » |
07.03.2024 17:00 | PŘ1 | 3449 | BK Mladá Boleslav | HC Litvínov | 6:2 » |
07.03.2024 18:00 | PŘ1 | 3450 | HC Dukla Jihlava | Berani Zlín | 6:3 » |
07.03.2024 16:00 | PŘ1 | 3451 | Bílí Tygři Liberec | HC ŠKODA PLZEŇ | 5:6 p » |
07.03.2024 17:00 | PŘ1 | 3452 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC DYNAMO PARDUBICE | 1:4 » |
08.03.2024 17:00 | PŘ2 | 3453 | BK Mladá Boleslav | HC Litvínov | 7:0 » |
08.03.2024 18:00 | PŘ2 | 3454 | HC Dukla Jihlava | Berani Zlín | 4:3 p » |
08.03.2024 16:00 | PŘ2 | 3455 | Bílí Tygři Liberec | HC ŠKODA PLZEŇ | 3:1 » |
08.03.2024 17:00 | PŘ2 | 3456 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC DYNAMO PARDUBICE | 2:4 » |
11.03.2024 17:30 | PŘ3 | 3457 | HC Litvínov | BK Mladá Boleslav | 7:1 » |
11.03.2024 17:30 | PŘ3 | 3458 | Berani Zlín | HC Dukla Jihlava | 3:2 » |
11.03.2024 17:00 | PŘ3 | 3459 | HC ŠKODA PLZEŇ | Bílí Tygři Liberec | 1:2 » |
11.03.2024 17:15 | PŘ3 | 3460 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC VÍTKOVICE RIDERA | 2:4 » |
12.03.2024 17:30 | PŘ4 | 3461 | HC Litvínov | BK Mladá Boleslav | 1:7 » |
12.03.2024 17:30 | PŘ4 | 3462 | Berani Zlín | HC Dukla Jihlava | 2:4 » |
12.03.2024 17:00 | PŘ4 | 3463 | HC ŠKODA PLZEŇ | Bílí Tygři Liberec | 1:5 » |
12.03.2024 17:15 | PŘ4 | 3464 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC VÍTKOVICE RIDERA | 3:1 » |
15.03.2024 15:00 | PŘ5 | 3465 | BK Mladá Boleslav | HC Litvínov | 0:0 » |
15.03.2024 17:30 | PŘ5 | 3466 | HC Dukla Jihlava | Berani Zlín | 0:0 » |
15.03.2024 17:00 | PŘ5 | 3467 | Bílí Tygři Liberec | HC ŠKODA PLZEŇ | 0:0 » |
15.03.2024 15:00 | PŘ5 | 3468 | HC VÍTKOVICE RIDERA | HC DYNAMO PARDUBICE | 0:0 » |
07.03.2024 17:30 | PD1 | 3469 | HC Olomouc | HC ZUBR Přerov | 2:4 » |
07.03.2024 15:00 | PD1 | 3470 | Mountfield HK, a.s. | HC Motor České Budějovice | 5:2 » |
09.03.2024 16:30 | PD2 | 3471 | HC ZUBR Přerov | HC Motor České Budějovice | 2:4 » |
19.03.2024 17:30 | PD2 | 3472 | HC Olomouc | Mountfield HK, a.s. | 0:0 » |
14.03.2024 17:15 | PD3 | 3473 | Mountfield HK, a.s. | HC ZUBR Přerov | 4:5 » |
14.03.2024 16:00 | PD3 | 3474 | HC Motor České Budějovice | HC Olomouc | 4:1 » |
16.03.2024 12:00 | PD4 | 3475 | HC ZUBR Přerov | Mountfield HK, a.s. | 1:0 » |
16.03.2024 17:00 | PD4 | 3476 | HC Olomouc | HC Motor České Budějovice | 2:4 » |
21.03.2024 18:00 | PD5 | 3477 | HC ZUBR Přerov | HC Olomouc | 0:0 » |
21.03.2024 16:00 | PD5 | 3478 | HC Motor České Budějovice | Mountfield HK, a.s. | 0:0 » |
23.03.2024 12:15 | PD6 | 3479 | HC Motor České Budějovice | HC ZUBR Přerov | 0:0 » |
23.03.2024 12:30 | PD6 | 3480 | Mountfield HK, a.s. | HC Olomouc | 0:0 » |
18.03.2024 18:00 | ČF1 | 3481 | HC Oceláři Třinec | HC DYNAMO PARDUBICE | 8:6 » |
18.03.2024 16:00 | ČF1 | 3482 | HC KOMETA BRNO | Bílí Tygři Liberec | 3:1 » |
18.03.2024 18:00 | ČF1 | 3483 | HC Sparta Praha | HC Dukla Jihlava | 5:2 » |
18.03.2024 17:45 | ČF1 | 3484 | HC Energie Karlovy Vary | BK Mladá Boleslav | 4:1 » |
19.03.2024 18:00 | ČF2 | 3485 | HC Oceláři Třinec | HC DYNAMO PARDUBICE | 0:0 » |
19.03.2024 17:30 | ČF2 | 3486 | HC KOMETA BRNO | Bílí Tygři Liberec | 0:0 » |
19.03.2024 18:00 | ČF2 | 3487 | HC Sparta Praha | HC Dukla Jihlava | 0:0 » |
19.03.2024 17:45 | ČF2 | 3488 | HC Energie Karlovy Vary | BK Mladá Boleslav | 0:0 » |
22.03.2024 18:00 | ČF3 | 3489 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Oceláři Třinec | 0:0 » |
22.03.2024 17:00 | ČF3 | 3490 | Bílí Tygři Liberec | HC KOMETA BRNO | 0:0 » |
22.03.2024 18:00 | ČF3 | 3491 | HC Dukla Jihlava | HC Sparta Praha | 0:0 » |
22.03.2024 17:00 | ČF3 | 3492 | BK Mladá Boleslav | HC Energie Karlovy Vary | 0:0 » |
23.03.2024 13:15 | ČF4 | 3493 | HC DYNAMO PARDUBICE | HC Oceláři Třinec | 0:0 » |
23.03.2024 17:00 | ČF4 | 3494 | Bílí Tygři Liberec | HC KOMETA BRNO | 0:0 » |
23.03.2024 17:00 | ČF4 | 3495 | HC Dukla Jihlava | HC Sparta Praha | 0:0 » |
23.03.2024 17:00 | ČF4 | 3496 | BK Mladá Boleslav | HC Energie Karlovy Vary | 0:0 » |
26.03.2024 18:00 | ČF5 | 3498 | HC KOMETA BRNO | Bílí Tygři Liberec | 0:0 » |
26.03.2024 18:00 | ČF5 | 3499 | HC Sparta Praha | HC Dukla Jihlava | 0:0 » |
26.03.2024 15:00 | ČF5 | 3500 | HC Energie Karlovy Vary | BK Mladá Boleslav | 0:0 » |
DHL extraliga juniorů 2023/24 - O udržení
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Motor České Budějovice | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 14:10 | 9 |
2 | HC ZUBR Přerov | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 12:10 | 9 |
3 | Mountfield HK, a.s. | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9:8 | 3 |
4 | HC Olomouc | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5:12 | 0 |
DHL extraliga juniorů 2023/24 - Předkolo play-off
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BK Mladá Boleslav | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 21:10 | 0 |
2 | Bílí Tygři Liberec | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 15:9 | 0 |
3 | HC Dukla Jihlava | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 16:11 | 0 |
4 | HC DYNAMO PARDUBICE | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 13:8 | 0 |
5 | HC VÍTKOVICE RIDERA | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8:13 | 0 |
6 | Berani Zlín | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 11:16 | 0 |
7 | HC ŠKODA PLZEŇ | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 9:15 | 0 |
8 | HC Litvínov | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10:21 | 0 |
DHL extraliga juniorů - Play-off o titul Mistr České republiky 2023/24
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Sparta Praha | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5:2 | 0 |
2 | HC Energie Karlovy Vary | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4:1 | 0 |
3 | HC Oceláři Třinec | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8:6 | 0 |
4 | HC KOMETA BRNO | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | 0 |
5 | Tým neznámý | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6 | HC DYNAMO PARDUBICE | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6:8 | 0 |
7 | Bílí Tygři Liberec | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
8 | HC Dukla Jihlava | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
9 | BK Mladá Boleslav | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
DHL extraliga juniorů 2023/24 - O pořadí v play-off
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Oceláři Třinec | 28 | 15 | 5 | 4 | 4 | 116:71 | 59 |
2 | HC KOMETA BRNO | 28 | 14 | 5 | 1 | 8 | 108:92 | 53 |
3 | HC Sparta Praha | 28 | 16 | 1 | 2 | 9 | 116:89 | 52 |
4 | HC Energie Karlovy Vary | 28 | 12 | 4 | 3 | 9 | 88:87 | 47 |
5 | BK Mladá Boleslav | 28 | 8 | 5 | 5 | 10 | 84:88 | 39 |
6 | HC Dukla Jihlava | 28 | 9 | 2 | 3 | 14 | 76:97 | 34 |
7 | Bílí Tygři Liberec | 28 | 9 | 2 | 3 | 14 | 66:88 | 34 |
8 | HC VÍTKOVICE RIDERA | 28 | 4 | 1 | 4 | 19 | 69:111 | 18 |
DHL extraliga juniorů 2023/24 - O účast v play-off
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC DYNAMO PARDUBICE | 28 | 19 | 2 | 1 | 6 | 111:67 | 62 |
2 | HC ŠKODA PLZEŇ | 28 | 15 | 3 | 1 | 9 | 97:74 | 52 |
3 | Berani Zlín | 28 | 12 | 1 | 5 | 10 | 91:97 | 43 |
4 | HC Litvínov | 28 | 12 | 2 | 1 | 13 | 86:81 | 41 |
5 | HC Olomouc | 28 | 11 | 2 | 3 | 12 | 82:92 | 40 |
6 | Mountfield HK, a.s. | 28 | 9 | 5 | 2 | 12 | 85:90 | 39 |
7 | HC Motor České Budějovice | 28 | 8 | 2 | 2 | 16 | 82:97 | 30 |
8 | HC ZUBR Přerov | 28 | 8 | 1 | 3 | 16 | 69:105 | 29 |
DHL extraliga juniorů 2023/24 - Západ
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bílí Tygři Liberec | 28 | 14 | 4 | 2 | 8 | 84:68 | 52 |
2 | BK Mladá Boleslav | 28 | 12 | 4 | 2 | 10 | 101:83 | 46 |
3 | HC Energie Karlovy Vary | 28 | 10 | 6 | 4 | 8 | 92:94 | 46 |
4 | HC Sparta Praha | 28 | 14 | 1 | 1 | 12 | 97:82 | 45 |
5 | Mountfield HK, a.s. | 28 | 12 | 3 | 3 | 10 | 91:76 | 45 |
6 | HC Motor České Budějovice | 28 | 11 | 3 | 3 | 11 | 81:92 | 42 |
7 | HC ŠKODA PLZEŇ | 28 | 12 | 0 | 3 | 13 | 81:87 | 39 |
8 | HC Litvínov | 28 | 5 | 1 | 4 | 18 | 69:114 | 21 |
DHL extraliga juniorů 2023/24 - Východ
POŘ | Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC KOMETA BRNO | 28 | 19 | 2 | 0 | 7 | 111:69 | 61 |
2 | HC Oceláři Třinec | 28 | 15 | 2 | 4 | 7 | 100:70 | 53 |
3 | HC Dukla Jihlava | 28 | 15 | 1 | 2 | 10 | 98:91 | 49 |
4 | HC VÍTKOVICE RIDERA | 28 | 14 | 3 | 0 | 11 | 94:79 | 48 |
5 | HC DYNAMO PARDUBICE | 28 | 14 | 2 | 0 | 12 | 101:87 | 46 |
6 | Berani Zlín | 28 | 12 | 0 | 2 | 14 | 91:101 | 38 |
7 | HC Olomouc | 28 | 7 | 0 | 2 | 19 | 67:115 | 23 |
8 | HC ZUBR Přerov | 28 | 5 | 1 | 1 | 21 | 68:118 | 18 |
Poř. | Jméno | Tým | Poz | GP | G | A | P | PIM | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub Šiler | PLZ | FO | 43 | 40 | 33 | 73 | 16 | 24 |
2 | Matěj Kozlík | TRI | FO | 51 | 28 | 45 | 73 | 40 | 36 |
3 | Tomáš Šilar | TRI | FO | 52 | 22 | 50 | 72 | 52 | 29 |
4 | Michal Tomeček | OLO | FO | 59 | 35 | 37 | 72 | 46 | -25 |
5 | Ondřej Postl | LIT | FO | 60 | 24 | 47 | 71 | 22 | 2 |
6 | Matěj Beneš | MHK | FO | 57 | 26 | 42 | 68 | 51 | 15 |
7 | Jakub Čechmánek | ZLN | FO | 55 | 25 | 43 | 68 | 69 | 9 |
8 | Adam Boltvan | KOM | FO | 54 | 29 | 37 | 66 | 14 | 20 |
9 | Dominik Pavlata | PCE | FO | 52 | 25 | 39 | 64 | 56 | 28 |
10 | Jan Ekrt | KOM | FO | 47 | 23 | 41 | 64 | 6 | 25 |
11 | Mikuláš Jenčovský | LIB | FO | 58 | 28 | 35 | 63 | 48 | 18 |
12 | Tomáš Pilát | ZLN | FO | 55 | 23 | 38 | 61 | 10 | 17 |
13 | Oliver Samson | SPA | DE | 57 | 15 | 44 | 59 | 42 | 16 |
14 | Adam Novotný | MHK | FO | 50 | 32 | 27 | 59 | 30 | 10 |
15 | Adam Fiala | PCE | FO | 54 | 32 | 27 | 59 | 83 | 36 |
16 | Radim Hradil | PRE | FO | 55 | 27 | 32 | 59 | 46 | -17 |
17 | Andrej Fábry | SPA | FO | 47 | 20 | 36 | 56 | 18 | 13 |
18 | Matěj Gardoň | MBL | FO | 40 | 13 | 42 | 55 | 75 | 11 |
19 | Tadeáš Kalužík | PCE | FO | 56 | 22 | 33 | 55 | 51 | 29 |
20 | Marek Daníček | SPA | FO | 55 | 19 | 35 | 54 | 63 | 11 |
21 | Richard Pitel | CEB | FO | 55 | 26 | 26 | 52 | 65 | 11 |
22 | Martin Holba | ZLN | FO | 60 | 21 | 31 | 52 | 61 | -10 |
23 | Ondřej Pešek | PLZ | FO | 53 | 23 | 27 | 50 | 41 | 5 |
24 | Robert Chlán | VIT | FO | 58 | 20 | 30 | 50 | 22 | -17 |
25 | Marcel Kříž | CEB | FO | 57 | 21 | 28 | 49 | 67 | 8 |
26 | Jakub Žmola | SPA | FO | 47 | 17 | 32 | 49 | 10 | 26 |
27 | Martin Vaculík | ZLN | FO | 58 | 19 | 30 | 49 | 6 | -11 |
28 | Denis Bárta | KOM | FO | 45 | 17 | 32 | 49 | 50 | 29 |
29 | Tadeáš Hlávka | PRE | FO | 60 | 18 | 30 | 48 | 79 | -22 |
30 | Roman Otava | KOM | FO | 53 | 23 | 25 | 48 | 79 | 18 |
31 | Radek Janata | LIB | FO | 61 | 24 | 23 | 47 | 18 | 13 |
32 | Marek Soukup | PLZ | FO | 43 | 13 | 34 | 47 | 67 | 22 |
33 | Jakub Slusarczyk | VIT | FO | 55 | 24 | 23 | 47 | 20 | 5 |
34 | Vojtěch Malínek | MBL | FO | 46 | 16 | 31 | 47 | 73 | 9 |
35 | Robin Rakus | KOM | FO | 55 | 18 | 29 | 47 | 37 | 12 |
36 | Vojtěch Spěváček | TRI | FO | 49 | 26 | 19 | 45 | 14 | 24 |
37 | Matyáš Humeník | CEB | FO | 53 | 17 | 26 | 43 | 12 | 1 |
38 | Petr Sikora | TRI | FO | 31 | 16 | 27 | 43 | 32 | 30 |
39 | Matěj Maštalířský | LIT | FO | 35 | 20 | 23 | 43 | 10 | 6 |
40 | Michal Beneš | MHK | FO | 41 | 19 | 23 | 42 | 37 | 7 |
41 | Robert Šlechta | KVA | FO | 43 | 16 | 26 | 42 | 10 | 16 |
42 | Miroslav Holinka | TRI | FO | 30 | 20 | 22 | 42 | 14 | 18 |
43 | Jakub Koudelný | OLO | FO | 59 | 15 | 26 | 41 | 20 | -11 |
44 | Ilarion Kupriianov | JIH | FO | 30 | 19 | 22 | 41 | 14 | 22 |
45 | Aleš Mazanec | PLZ | FO | 57 | 9 | 31 | 40 | 57 | -5 |
46 | Michal Kusak | CEB | FO | 51 | 14 | 26 | 40 | 26 | 6 |
47 | Jakub Hruška | MBL | FO | 58 | 18 | 22 | 40 | 41 | 11 |
48 | Jan Hurt | MBL | FO | 61 | 21 | 19 | 40 | 19 | 17 |
49 | Ondřej Hrabík | SPA | FO | 30 | 15 | 25 | 40 | 38 | 14 |
50 | Vít Záhejský | KVA | FO | 43 | 20 | 20 | 40 | 22 | 1 |
51 | David Varvařovský | KVA | FO | 40 | 20 | 19 | 39 | 14 | 5 |
52 | Daniel Burda | PCE | FO | 59 | 15 | 24 | 39 | 73 | -2 |
53 | Jakub Koudelka | PCE | DE | 56 | 10 | 29 | 39 | 30 | 23 |
54 | Tomáš Jaša | PCE | FO | 61 | 16 | 23 | 39 | 42 | 13 |
55 | Adam Klimek | ZLN | FO | 54 | 15 | 24 | 39 | 55 | -12 |
56 | Dominik Čech | LIT | FO | 51 | 18 | 21 | 39 | 38 | -7 |
57 | Lukáš Bošek | OLO | FO | 54 | 19 | 20 | 39 | 48 | -12 |
58 | Matyáš Adámek | KVA | FO | 53 | 12 | 26 | 38 | 16 | -8 |
59 | Jan Bartoš | TRI | FO | 45 | 20 | 18 | 38 | 20 | 9 |
60 | Adrian Gromadzki | PCE | FO | 44 | 17 | 21 | 38 | 67 | 19 |
61 | Maxim Burkov | JIH | FO | 34 | 21 | 17 | 38 | 12 | 23 |
62 | Štěpán Hoch | CEB | FO | 57 | 14 | 23 | 37 | 38 | -10 |
63 | Patrik Volas | TRI | DE | 56 | 13 | 24 | 37 | 92 | 15 |
64 | Adam Laciga | ZLN | FO | 23 | 16 | 21 | 37 | 16 | 14 |
65 | Jakub Bednařík | LIT | FO | 53 | 17 | 20 | 37 | 14 | -9 |
66 | Marek Chaloupka | VIT | DE | 55 | 3 | 33 | 36 | 73 | 2 |
67 | Jan Kučera | MBL | FO | 59 | 24 | 12 | 36 | 22 | -1 |
68 | Tomáš Hora | MHK | FO | 53 | 12 | 24 | 36 | 16 | -2 |
69 | Jan Helikar | PCE | FO | 58 | 17 | 19 | 36 | 72 | 1 |
70 | Denis Svoboda | KOM | DE | 48 | 11 | 25 | 36 | 28 | -2 |
71 | David Moravec | KOM | FO | 45 | 17 | 19 | 36 | 10 | 17 |
72 | Ondřej Šotkovský | OLO | FO | 58 | 14 | 22 | 36 | 50 | -37 |
73 | Daniel Hála | PLZ | FO | 52 | 19 | 16 | 35 | 14 | 2 |
74 | Maxim Vehovský | VIT | FO | 35 | 13 | 22 | 35 | 28 | 7 |
75 | Jan Krupička | SPA | FO | 50 | 19 | 16 | 35 | 24 | 14 |
76 | Robin Gerych | TRI | FO | 57 | 9 | 26 | 35 | 8 | 11 |
77 | Tom Kaštánek | PCE | DE | 51 | 2 | 33 | 35 | 32 | 25 |
78 | Matěj Zavřel | ZLN | DE | 58 | 10 | 25 | 35 | 108 | -15 |
79 | Josef Krejsa | VIT | FO | 46 | 17 | 17 | 34 | 85 | -1 |
80 | David Buršík | PRE | FO | 53 | 16 | 18 | 34 | 52 | -27 |
81 | Jakub Modl | JIH | FO | 60 | 10 | 24 | 34 | 20 | 0 |
82 | Radim Handl | LIB | FO | 46 | 12 | 21 | 33 | 59 | 12 |
83 | Adam Benák | PLZ | FO | 33 | 9 | 24 | 33 | 20 | 8 |
84 | Štěpán Černý | MHK | DE | 54 | 4 | 29 | 33 | 30 | 0 |
85 | Tomáš Hebek | PCE | DE | 58 | 10 | 23 | 33 | 22 | 32 |
86 | Lukáš Číhal | JIH | DE | 57 | 10 | 23 | 33 | 96 | 22 |
87 | Jonáš Jungwirth | JIH | FO | 28 | 8 | 25 | 33 | 39 | 16 |
88 | Lukáš Plos | LIB | FO | 27 | 17 | 15 | 32 | 12 | 9 |
89 | Matěj Štiak | VIT | FO | 58 | 10 | 22 | 32 | 30 | -7 |
90 | Tomáš Holeček | SPA | FO | 49 | 18 | 14 | 32 | 26 | -2 |
91 | Ondřej Culek | SPA | DE | 57 | 10 | 22 | 32 | 24 | 7 |
92 | Matyáš Váňa | KVA | FO | 53 | 16 | 16 | 32 | 28 | 1 |
93 | Jan Hanák | PRE | FO | 55 | 14 | 17 | 31 | 24 | -23 |
94 | Jan Hodinář | PLZ | DE | 53 | 4 | 26 | 30 | 80 | 2 |
95 | Ondřej Dorot | KVA | DE | 51 | 12 | 18 | 30 | 30 | -7 |
96 | Jakub Heš | ZLN | FO | 42 | 11 | 19 | 30 | 41 | -8 |
97 | Danny Chludil | KOM | FO | 51 | 17 | 13 | 30 | 26 | 1 |
98 | Adam Rauš | JIH | FO | 44 | 12 | 18 | 30 | 10 | 0 |
99 | Tomáš Moravec | MBL | DE | 57 | 6 | 23 | 29 | 100 | -4 |
100 | Adam Vlasák | MBL | DE | 59 | 7 | 22 | 29 | 44 | 19 |
101 | Jakub Tůma | SPA | DE | 26 | 5 | 24 | 29 | 14 | 22 |
102 | Jakub Galnor | KVA | FO | 38 | 17 | 12 | 29 | 22 | 3 |
103 | Andrej Klapica | JIH | FO | 48 | 13 | 16 | 29 | 53 | 5 |
104 | František David | SPA | DE | 57 | 7 | 21 | 28 | 30 | 0 |
105 | Petr Hauser | SPA | FO | 12 | 13 | 15 | 28 | 6 | 1 |
106 | Martin Švec | PCE | DE | 39 | 5 | 23 | 28 | 30 | 13 |
107 | Oleksii Yevtiekhov | PCE | FO | 52 | 11 | 17 | 28 | 36 | 7 |
108 | Adam Tomiga | PRE | DE | 57 | 9 | 19 | 28 | 52 | -39 |
109 | Tomáš Vandas | JIH | DE | 57 | 11 | 17 | 28 | 24 | 9 |
110 | Šimon Báťa | JIH | FO | 44 | 7 | 21 | 28 | 20 | 1 |
111 | Daniel Pekař | LIB | FO | 49 | 8 | 19 | 27 | 51 | 3 |
112 | Marek Hořejší | PLZ | FO | 57 | 16 | 11 | 27 | 77 | -14 |
113 | Martin Milata | VIT | FO | 52 | 10 | 17 | 27 | 24 | 2 |
114 | Matěj Žídek | VIT | FO | 55 | 9 | 18 | 27 | 86 | -6 |
115 | David Senčák | SPA | FO | 26 | 10 | 17 | 27 | 12 | 8 |
116 | Albert Bareš | SPA | FO | 50 | 12 | 15 | 27 | 86 | 0 |
117 | Valdis Dommers | MHK | FO | 53 | 13 | 14 | 27 | 145 | 5 |
118 | Vojtěch Čihař | KVA | FO | 36 | 15 | 12 | 27 | 22 | 8 |
119 | Jan Billa | PRE | DE | 56 | 5 | 22 | 27 | 54 | -16 |
120 | Denis Řehoř | PLZ | FO | 60 | 11 | 15 | 26 | 22 | -6 |
121 | Radek Tomas | CEB | FO | 21 | 12 | 14 | 26 | 4 | 10 |
122 | Ondřej Kolařík | PRE | FO | 46 | 5 | 21 | 26 | 14 | -6 |
123 | Matěj Smýkal | OLO | FO | 56 | 11 | 15 | 26 | 49 | -5 |
124 | Jaromír Pérez Lisa | LIB | FO | 24 | 12 | 13 | 25 | 18 | 7 |
125 | Jaroslav Prášek | MHK | FO | 56 | 8 | 17 | 25 | 26 | -1 |
126 | Patrik Šutý | TRI | FO | 40 | 11 | 14 | 25 | 38 | 3 |
127 | Lukáš Heš | ZLN | FO | 26 | 7 | 18 | 25 | 37 | -10 |
128 | Tobiáš Kuchta | PRE | FO | 53 | 10 | 14 | 24 | 24 | -11 |
129 | Matěj Hora | LIT | DE | 51 | 7 | 17 | 24 | 36 | -5 |
130 | Antonín Scafari | LIT | FO | 53 | 11 | 13 | 24 | 59 | -12 |
131 | Adam Sochor | CEB | FO | 51 | 10 | 13 | 23 | 43 | -14 |
132 | Patrik Nábělek | ZLN | DE | 46 | 6 | 17 | 23 | 47 | -10 |
133 | Jindřich Habermann | KOM | FO | 53 | 6 | 17 | 23 | 26 | -9 |
134 | Patrik Ulbricht | KOM | DE | 54 | 9 | 14 | 23 | 34 | 26 |
135 | Adam Veselský | KOM | FO | 51 | 15 | 8 | 23 | 37 | -11 |
136 | Matěj Přibyl | VIT | FO | 23 | 12 | 10 | 22 | 16 | 12 |
137 | Radek Tomas | PCE | FO | 27 | 8 | 14 | 22 | 4 | 9 |
138 | Daniel Dej | LIT | FO | 55 | 8 | 14 | 22 | 71 | -9 |
139 | Rostislav Nosek | JIH | FO | 61 | 12 | 10 | 22 | 38 | -14 |
140 | Hynek Peš | JIH | FO | 33 | 11 | 11 | 22 | 12 | -10 |
141 | Adam Král | LIB | DE | 55 | 6 | 15 | 21 | 40 | 3 |
142 | Tomáš Tobola | VIT | FO | 60 | 8 | 13 | 21 | 41 | -7 |
143 | Josef Teplý | MBL | FO | 58 | 9 | 12 | 21 | 20 | 3 |
144 | Vojtěch Hradec | MBL | FO | 17 | 10 | 11 | 21 | 2 | 13 |
145 | Viktors Kurbaka | TRI | DE | 45 | 6 | 15 | 21 | 14 | 25 |
146 | Dan Bárta | PRE | DE | 57 | 3 | 18 | 21 | 61 | -5 |
147 | Jakub Belan | OLO | FO | 52 | 12 | 9 | 21 | 18 | -3 |
148 | Adam Panáček | OLO | DE | 57 | 4 | 17 | 21 | 90 | -25 |
149 | Matěj Vovsík | JIH | DE | 59 | 7 | 14 | 21 | 60 | -17 |
150 | Vojtěch Hois | LIB | FO | 54 | 7 | 13 | 20 | 54 | -8 |
151 | Ondřej Zámečník | MHK | FO | 59 | 10 | 10 | 20 | 10 | -2 |
152 | Tobiáš Pastor | KVA | FO | 56 | 3 | 17 | 20 | 14 | -2 |
153 | Jakub Vogel | KVA | DE | 48 | 6 | 14 | 20 | 74 | 1 |
154 | Jáchym Nesvadba | KOM | FO | 48 | 10 | 10 | 20 | 10 | 18 |
155 | Jan Vopat | LIT | FO | 35 | 7 | 13 | 20 | 30 | -12 |
156 | Matěj Houdek | PLZ | DE | 58 | 4 | 15 | 19 | 22 | 4 |
157 | Adam Dolhý | PLZ | DE | 55 | 4 | 15 | 19 | 51 | -6 |
158 | David Putz | CEB | FO | 19 | 6 | 13 | 19 | 8 | 6 |
159 | Tadeáš Tůma | CEB | DE | 48 | 3 | 16 | 19 | 44 | 14 |
160 | Vojtěch Polák | MBL | FO | 22 | 10 | 9 | 19 | 6 | -2 |
161 | Kristers Zvagulis | MBL | FO | 47 | 9 | 10 | 19 | 63 | 11 |
162 | Jan Hamršmíd | SPA | FO | 53 | 4 | 15 | 19 | 22 | 2 |
163 | Michal Nekvapil | ZLN | FO | 44 | 10 | 9 | 19 | 6 | -12 |
164 | Jakub Bůžek | KOM | DE | 55 | 1 | 18 | 19 | 80 | 11 |
165 | Martin Starý | LIT | FO | 13 | 7 | 12 | 19 | 6 | 9 |
166 | Adam Turek | OLO | FO | 33 | 9 | 10 | 19 | 37 | -13 |
167 | Tobias Chlubna | JIH | FO | 31 | 8 | 11 | 19 | 8 | -5 |
168 | Tobiáš Niederhafner | JIH | FO | 52 | 7 | 12 | 19 | 16 | -4 |
169 | Jakub Ehrenberger | LIB | DE | 45 | 4 | 14 | 18 | 20 | -2 |
170 | Denis Puchala | VIT | DE | 54 | 1 | 17 | 18 | 55 | -4 |
171 | Šimon Bialy | VIT | DE | 60 | 2 | 16 | 18 | 30 | -3 |
172 | Lukáš Novák | SPA | FO | 46 | 7 | 11 | 18 | 12 | 1 |
173 | Petr Hrdlička | MHK | FO | 58 | 7 | 11 | 18 | 39 | -8 |
174 | Vojtěch Steklý | KVA | FO | 55 | 10 | 8 | 18 | 8 | -4 |
175 | Dominik Buják | TRI | DE | 57 | 4 | 14 | 18 | 69 | -2 |
176 | Matěj Halík | PRE | FO | 48 | 11 | 7 | 18 | 20 | -10 |
177 | Maxim Burkov | OLO | FO | 17 | 3 | 15 | 18 | 31 | 2 |
178 | Martin Willmann | CEB | DE | 48 | 1 | 16 | 17 | 28 | 8 |
179 | Filip Petrásek | CEB | FO | 33 | 10 | 7 | 17 | 35 | -10 |
180 | Aleš Čech | MBL | DE | 13 | 6 | 11 | 17 | 10 | 9 |
181 | David Šindelář | MBL | FO | 44 | 6 | 11 | 17 | 4 | 1 |
182 | Jakub Červenka | SPA | DE | 39 | 4 | 13 | 17 | 20 | 6 |
183 | Marcel Mikula | TRI | FO | 53 | 7 | 10 | 17 | 47 | 2 |
184 | Tomáš Mikel | ZLN | DE | 32 | 6 | 11 | 17 | 32 | -4 |
185 | Jakub Zembol | KOM | FO | 31 | 6 | 11 | 17 | 24 | -4 |
186 | Stanislav Ruda | OLO | FO | 55 | 10 | 7 | 17 | 88 | -19 |
187 | Vojtěch Aulický | CEB | FO | 56 | 8 | 8 | 16 | 16 | -17 |
188 | Jakub Vítek | MBL | FO | 49 | 4 | 12 | 16 | 72 | 4 |
189 | Matěj Havlíček | MHK | DE | 51 | 3 | 13 | 16 | 18 | 5 |
190 | Adam Ošmera | TRI | DE | 55 | 5 | 11 | 16 | 16 | 32 |
191 | Adam Cedzo | TRI | FO | 10 | 6 | 10 | 16 | 6 | 11 |
192 | Antonín Pospíšil | KOM | DE | 49 | 3 | 13 | 16 | 47 | 14 |
193 | Alexandr Remeš | CEB | FO | 20 | 7 | 8 | 15 | 37 | -1 |
194 | Vojtěch Fojtík | VIT | FO | 50 | 7 | 8 | 15 | 18 | -6 |
195 | Marek Matašovský | MHK | FO | 59 | 7 | 8 | 15 | 59 | -12 |
196 | Jakub Aschenbrenner | MHK | DE | 46 | 5 | 10 | 15 | 43 | 6 |
197 | Klimentii Lysak | TRI | FO | 34 | 3 | 12 | 15 | 16 | 4 |
198 | Michal Tomek | ZLN | FO | 32 | 4 | 11 | 15 | 6 | -10 |
199 | Adam Havel | OLO | FO | 47 | 4 | 11 | 15 | 40 | -11 |
200 | Pavel Průšek | LIB | DE | 39 | 5 | 9 | 14 | 45 | 1 |
201 | Ilarion Kupriianov | CEB | FO | 14 | 7 | 7 | 14 | 10 | 0 |
202 | Daniel Kalandra | VIT | DE | 50 | 4 | 10 | 14 | 36 | -21 |
203 | Petr Švejda | PRE | FO | 54 | 7 | 7 | 14 | 31 | -12 |
204 | Adam Novotný | PCE | FO | 19 | 5 | 9 | 14 | 4 | 4 |
205 | Rauls Ozollapa | PRE | FO | 34 | 7 | 7 | 14 | 24 | -11 |
206 | Matyáš Horský | ZLN | FO | 25 | 3 | 11 | 14 | 10 | -3 |
207 | Adam Burian | ZLN | DE | 57 | 1 | 13 | 14 | 18 | -9 |
208 | Kevin Horváth | KOM | FO | 18 | 3 | 11 | 14 | 14 | 3 |
209 | Jan Peroutka | LIT | FO | 47 | 6 | 8 | 14 | 14 | -24 |
210 | Adam Drábek | OLO | DE | 54 | 1 | 13 | 14 | 18 | 4 |
211 | Denis Jeletz | JIH | DE | 61 | 1 | 13 | 14 | 45 | 10 |
212 | Michal Koštoval | LIB | DE | 23 | 2 | 11 | 13 | 12 | 7 |
213 | Petr Gajda | LIB | FO | 22 | 4 | 9 | 13 | 45 | 6 |
214 | Adam Dvořák | PLZ | FO | 11 | 4 | 9 | 13 | 60 | 2 |
215 | Matyáš Hanák | VIT | FO | 37 | 6 | 7 | 13 | 8 | -12 |
216 | Šimon Němec | MBL | DE | 52 | 2 | 11 | 13 | 46 | 12 |
217 | Robin Švančara | TRI | FO | 16 | 4 | 9 | 13 | 8 | 12 |
218 | Radim Mrtka | TRI | DE | 20 | 5 | 8 | 13 | 8 | 17 |
219 | Vít Pilař | PCE | FO | 49 | 6 | 7 | 13 | 18 | 3 |
220 | Lukáš Tůma | LIT | FO | 46 | 8 | 5 | 13 | 28 | -23 |
221 | Kevin Coufal | JIH | FO | 39 | 4 | 9 | 13 | 44 | -3 |
222 | Patrik Křížek | LIB | FO | 59 | 3 | 9 | 12 | 28 | -22 |
223 | Marek Čančura | PLZ | DE | 44 | 5 | 7 | 12 | 12 | 2 |
224 | Jiří Matějka | PLZ | FO | 50 | 4 | 8 | 12 | 8 | 7 |
225 | Matyáš Man | VIT | DE | 54 | 3 | 9 | 12 | 61 | -4 |
226 | Matěj Prčík | VIT | DE | 16 | 5 | 7 | 12 | 56 | -1 |
227 | Jakub Hrouda | MBL | DE | 59 | 4 | 8 | 12 | 59 | 3 |
228 | Jan Půček | MBL | FO | 17 | 4 | 8 | 12 | 10 | 1 |
229 | Jan Pavelka | MHK | DE | 58 | 2 | 10 | 12 | 30 | 1 |
230 | Filip Krajčík | KVA | DE | 18 | 3 | 9 | 12 | 33 | 7 |
231 | Daniel Prokeš | LIT | DE | 60 | 1 | 11 | 12 | 26 | -14 |
232 | Petr Soušek | LIT | DE | 45 | 4 | 8 | 12 | 82 | -17 |
233 | Šimon Katolický | JIH | FO | 12 | 6 | 6 | 12 | 4 | -1 |
234 | Samuel Jansa | LIB | FO | 61 | 6 | 5 | 11 | 8 | -19 |
235 | Tomáš Galvas | LIB | DE | 13 | 2 | 9 | 11 | 0 | 10 |
236 | Matěj Korčák | PLZ | FO | 12 | 4 | 7 | 11 | 22 | 0 |
237 | Petr Placek | CEB | DE | 59 | 3 | 8 | 11 | 22 | -7 |
238 | Matěj Vojáček | MBL | FO | 56 | 5 | 6 | 11 | 30 | -1 |
239 | Mikuláš Odehnal | SPA | FO | 50 | 4 | 7 | 11 | 12 | -7 |
240 | Adam Bezpalec | MHK | DE | 45 | 0 | 11 | 11 | 8 | 9 |
241 | Miroslav Dobner | MHK | FO | 24 | 5 | 6 | 11 | 2 | 4 |
242 | Matyáš Beran | KVA | DE | 52 | 1 | 10 | 11 | 12 | 1 |
243 | Matěj Novotný | KVA | FO | 37 | 6 | 5 | 11 | 10 | -3 |
244 | Martin Pánek | TRI | FO | 26 | 5 | 6 | 11 | 4 | 0 |
245 | Adam Holík | PRE | DE | 52 | 3 | 8 | 11 | 40 | -18 |
246 | Miroslav Špaňhel | ZLN | DE | 57 | 0 | 11 | 11 | 65 | 0 |
247 | Marek Slavík | LIT | FO | 10 | 6 | 5 | 11 | 4 | -1 |
248 | Aliaksandr Vishneuski | LIT | FO | 33 | 4 | 7 | 11 | 6 | -13 |
249 | Kamil Drábek | OLO | FO | 52 | 3 | 8 | 11 | 30 | -8 |
250 | Patrik Sedláček | OLO | DE | 56 | 1 | 10 | 11 | 24 | -31 |
251 | Robert Váňa | JIH | FO | 60 | 8 | 3 | 11 | 20 | -11 |
252 | Tadeáš Vološín | LIB | FO | 52 | 1 | 9 | 10 | 22 | -5 |
253 | Jaroslav Bystřický | CEB | DE | 45 | 2 | 8 | 10 | 24 | -7 |
254 | Vincent Glos | VIT | DE | 54 | 3 | 7 | 10 | 26 | -15 |
255 | Karel Křepelka | MBL | DE | 9 | 4 | 6 | 10 | 10 | 3 |
256 | Petr Šachl | MBL | FO | 56 | 5 | 5 | 10 | 30 | -9 |
257 | Matěj Pinkas | MHK | DE | 20 | 3 | 7 | 10 | 26 | -1 |
258 | Jiří Štěpánek | PCE | FO | 31 | 4 | 6 | 10 | 14 | 6 |
259 | Dominik Halačka | KOM | FO | 42 | 3 | 7 | 10 | 8 | -3 |
260 | Václav Kudrna | JIH | FO | 30 | 1 | 9 | 10 | 6 | -12 |
261 | Tomáš Prokůpek | LIB | FO | 51 | 4 | 5 | 9 | 6 | 0 |
262 | Tadeáš Koubek | PLZ | FO | 37 | 3 | 6 | 9 | 6 | -6 |
263 | Matyáš Cícha | PLZ | DE | 59 | 0 | 9 | 9 | 51 | 13 |
264 | Jakub Hromádka | PLZ | DE | 58 | 3 | 6 | 9 | 55 | 9 |
265 | Lukáš Strnad | MBL | FO | 8 | 2 | 7 | 9 | 4 | 8 |
266 | Jiří Sypecký | MBL | DE | 60 | 4 | 5 | 9 | 26 | 13 |
267 | Vojtěch Aschenbrenner | MHK | FO | 56 | 5 | 4 | 9 | 12 | -10 |
268 | Matěj Zeman | KVA | FO | 41 | 5 | 4 | 9 | 14 | -3 |
269 | Daniel Herčík | PCE | FO | 5 | 5 | 4 | 9 | 2 | 5 |
270 | Šimon Bartoň | PCE | FO | 55 | 4 | 5 | 9 | 12 | -1 |
271 | Marek Šišák | ZLN | DE | 57 | 6 | 3 | 9 | 73 | -6 |
272 | Oliver Lukaštík | ZLN | DE | 53 | 1 | 8 | 9 | 24 | -11 |
273 | Matěj Pavlík | KOM | FO | 37 | 3 | 6 | 9 | 4 | -3 |
274 | David Pastrnek | OLO | FO | 40 | 3 | 6 | 9 | 16 | -3 |
275 | Adam Topol | JIH | DE | 53 | 4 | 5 | 9 | 26 | 3 |
276 | Lukáš Meisel | LIB | DE | 53 | 4 | 4 | 8 | 40 | -4 |
277 | Vojtěch Pilíšek | LIB | DE | 51 | 1 | 7 | 8 | 26 | 2 |
278 | Jan Skok | PLZ | DE | 43 | 1 | 7 | 8 | 158 | 9 |
279 | Dominik Vachun | CEB | DE | 60 | 1 | 7 | 8 | 36 | 4 |
280 | Petr Fiala | MHK | DE | 35 | 2 | 6 | 8 | 8 | 4 |
281 | Jakub Anton | KVA | DE | 39 | 2 | 6 | 8 | 35 | 4 |
282 | Jonáš Jobánek | TRI | FO | 15 | 2 | 6 | 8 | 10 | 1 |
283 | Josef Kubíček | PCE | FO | 18 | 0 | 8 | 8 | 6 | -4 |
284 | Alex Kubánek | PCE | DE | 56 | 0 | 8 | 8 | 36 | 3 |
285 | Patrik Hyža | PRE | FO | 43 | 3 | 5 | 8 | 82 | -11 |
286 | Vojtěch Tvrdík | PCE | DE | 10 | 1 | 7 | 8 | 10 | 4 |
287 | David Krčál | PCE | FO | 14 | 5 | 3 | 8 | 0 | 7 |
288 | Zdeněk Urban | ZLN | FO | 48 | 3 | 5 | 8 | 14 | -4 |
289 | František Němec | KOM | DE | 16 | 0 | 8 | 8 | 2 | 16 |
290 | Jan Jurný | KOM | DE | 48 | 2 | 6 | 8 | 47 | 9 |
291 | René Kubíček | LIT | DE | 45 | 3 | 5 | 8 | 47 | 0 |
292 | Tadeáš Svoboda | LIT | FO | 10 | 1 | 7 | 8 | 10 | 0 |
293 | Jáchym Jungwirth | JIH | FO | 44 | 4 | 4 | 8 | 20 | 0 |
294 | Dominik Pavlák | SPA | DE | 13 | 1 | 6 | 7 | 2 | 10 |
295 | Jan Vencl | MHK | FO | 47 | 4 | 3 | 7 | 6 | -8 |
296 | Marek Mach | MHK | FO | 31 | 2 | 5 | 7 | 14 | 0 |
297 | David Šilhan | KVA | FO | 47 | 3 | 4 | 7 | 30 | -1 |
298 | Alex Horváth | TRI | DE | 49 | 3 | 4 | 7 | 16 | 15 |
299 | Kryštof Červenka | PCE | DE | 18 | 0 | 7 | 7 | 14 | -10 |
300 | Jaroslav Pekr | PRE | DE | 54 | 1 | 6 | 7 | 42 | -20 |
301 | Ondřej Chabada | PCE | DE | 10 | 2 | 5 | 7 | 6 | -2 |
302 | Adam Werner | LIT | DE | 33 | 2 | 5 | 7 | 20 | -8 |
303 | Radek Vyhlídal | LIT | DE | 46 | 1 | 6 | 7 | 24 | 4 |
304 | Jiří Dohnal | LIT | FO | 49 | 2 | 5 | 7 | 4 | -13 |
305 | Tomáš Galvas | OLO | DE | 7 | 2 | 5 | 7 | 0 | -2 |
306 | Štěpán Šabatka | OLO | DE | 31 | 0 | 7 | 7 | 30 | -10 |
307 | Matěj Vildomec | JIH | DE | 33 | 2 | 5 | 7 | 22 | -9 |
308 | Dominik Löffler | JIH | DE | 46 | 1 | 6 | 7 | 28 | -7 |
309 | Matyáš Beran | PLZ | FO | 45 | 2 | 4 | 6 | 66 | -6 |
310 | Ondřej Sabiniok | PLZ | FO | 41 | 2 | 4 | 6 | 45 | -5 |
311 | Adam Buzek | CEB | DE | 40 | 1 | 5 | 6 | 38 | 3 |
312 | Tomáš Březina | CEB | DE | 21 | 3 | 3 | 6 | 42 | -1 |
313 | Šimon Fasner | VIT | FO | 13 | 4 | 2 | 6 | 12 | -4 |
314 | Marek Vlasák | MBL | FO | 7 | 4 | 2 | 6 | 27 | -1 |
315 | Petr Poláček | SPA | FO | 38 | 4 | 2 | 6 | 61 | -13 |
316 | Sebastian Höll | SPA | DE | 24 | 3 | 3 | 6 | 12 | 1 |
317 | Petr Moravec | MHK | FO | 3 | 3 | 3 | 6 | 4 | 5 |
318 | Ondřej Postl | KVA | DE | 46 | 2 | 4 | 6 | 14 | -2 |
319 | Kryštof Bulka | KVA | DE | 25 | 1 | 5 | 6 | 2 | 3 |
320 | Petr Andrle | TRI | DE | 32 | 1 | 5 | 6 | 32 | 7 |
321 | Štěpán Rájek | PCE | DE | 50 | 1 | 5 | 6 | 65 | -2 |
322 | Martin Mašek | PRE | FO | 34 | 1 | 5 | 6 | 39 | -7 |
323 | Toms Mots | KOM | FO | 24 | 2 | 4 | 6 | 4 | -8 |
324 | David Ducháček | LIT | FO | 37 | 3 | 3 | 6 | 16 | 2 |
325 | David Bulík | JIH | FO | 20 | 3 | 3 | 6 | 27 | 4 |
326 | Patrik Mrtka | JIH | DE | 16 | 1 | 5 | 6 | 12 | 1 |
327 | Adam Kofroň | LIB | FO | 47 | 3 | 2 | 5 | 16 | -7 |
328 | Alan Šimon | CEB | FO | 47 | 2 | 3 | 5 | 8 | -13 |
329 | Ilja Kovalčík | VIT | FO | 39 | 3 | 2 | 5 | 30 | -11 |
330 | Tomáš Bartoň | SPA | DE | 49 | 1 | 4 | 5 | 6 | -4 |
331 | Sebastián Pavlák | SPA | FO | 44 | 3 | 2 | 5 | 20 | -4 |
332 | Jakub Jón | MHK | FO | 27 | 2 | 3 | 5 | 2 | -2 |
333 | David Pavič | MHK | DE | 33 | 2 | 3 | 5 | 34 | -10 |
334 | Petr Vojáček | KVA | FO | 33 | 2 | 3 | 5 | 12 | -1 |
335 | Michal Pospíšil | TRI | DE | 33 | 1 | 4 | 5 | 39 | -5 |
336 | Matěj Škňouřil | PRE | DE | 48 | 2 | 3 | 5 | 10 | -6 |
337 | Dominik Dostál | PCE | FO | 17 | 1 | 4 | 5 | 4 | 0 |
338 | Kryštof Janek | PRE | DE | 51 | 1 | 4 | 5 | 55 | -13 |
339 | Adam Paleček | PCE | FO | 8 | 3 | 2 | 5 | 0 | 5 |
340 | Vít Macek | PCE | FO | 7 | 2 | 3 | 5 | 4 | 1 |
341 | Tadeáš Pražan | ZLN | FO | 38 | 2 | 3 | 5 | 53 | -10 |
342 | Václav Pešák | ZLN | FO | 46 | 2 | 3 | 5 | 22 | -10 |
343 | Jaroslav Bystřický | LIT | DE | 14 | 1 | 4 | 5 | 4 | 0 |
344 | Marek Compel | OLO | DE | 56 | 1 | 4 | 5 | 20 | 7 |
345 | Jan Ludvík | JIH | DE | 18 | 0 | 5 | 5 | 8 | 0 |
346 | Antonín Klatovský | PLZ | FO | 15 | 1 | 3 | 4 | 8 | -3 |
347 | Miroslav Šimák | PLZ | FO | 18 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
348 | Adam Gřegořek | CEB | DE | 31 | 1 | 3 | 4 | 6 | -15 |
349 | Jakub Lev | CEB | FO | 15 | 3 | 1 | 4 | 12 | -3 |
350 | Marek Zapletal | VIT | FO | 38 | 0 | 4 | 4 | 18 | -15 |
351 | Markus Saxa | VIT | FO | 47 | 1 | 3 | 4 | 24 | -19 |
352 | Martin Vašíček | SPA | FO | 9 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 |
353 | Bogdan Stepanchuk | SPA | FO | 11 | 3 | 1 | 4 | 0 | 3 |
354 | David Hrubý | SPA | FO | 14 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 |
355 | Vojtěch Váňa | KVA | FO | 47 | 1 | 3 | 4 | 6 | -10 |
356 | Petr Zolnaj | KVA | DE | 30 | 0 | 4 | 4 | 26 | 2 |
357 | Samuel Šmajda | KVA | FO | 19 | 0 | 4 | 4 | 6 | -3 |
358 | Michal Rybnikár | TRI | FO | 19 | 1 | 3 | 4 | 4 | -5 |
359 | Andrej Hebar | TRI | FO | 10 | 0 | 4 | 4 | 12 | 3 |
360 | Martin Nášel | PRE | FO | 46 | 2 | 2 | 4 | 96 | -4 |
361 | Libor Kuswito | KOM | DE | 16 | 1 | 3 | 4 | 2 | 7 |
362 | Jan Kladivo | LIT | DE | 45 | 0 | 4 | 4 | 18 | -7 |
363 | Štěpán Šabatka | JIH | DE | 23 | 0 | 4 | 4 | 14 | -1 |
364 | Jakub Hladík | LIB | DE | 9 | 0 | 3 | 3 | 29 | -8 |
365 | Marek Macháček | LIB | DE | 32 | 1 | 2 | 3 | 30 | -1 |
366 | Jakub Seidl | LIB | DE | 9 | 1 | 2 | 3 | 0 | -4 |
367 | David Rozsíval | LIB | FO | 13 | 2 | 1 | 3 | 4 | -2 |
368 | Hynek Prošek | PLZ | DE | 28 | 0 | 3 | 3 | 14 | 6 |
369 | Nikita Moyseyev | CEB | FO | 37 | 1 | 2 | 3 | 6 | -10 |
370 | Petr Pospíchal | CEB | FO | 29 | 1 | 2 | 3 | 2 | -4 |
371 | František Čuba | VIT | DE | 24 | 0 | 3 | 3 | 8 | -2 |
372 | Jan Muroň | VIT | FO | 48 | 2 | 1 | 3 | 24 | -19 |
373 | Richard Kubíček | MBL | DE | 37 | 0 | 3 | 3 | 22 | 0 |
374 | Miroslav Křivánek | MBL | DE | 24 | 0 | 3 | 3 | 22 | 4 |
375 | Miroslav Dobner | MBL | FO | 18 | 1 | 2 | 3 | 6 | 1 |
376 | Jáchym Průšek | MBL | DE | 57 | 2 | 1 | 3 | 22 | -7 |
377 | Richard Patzelt | MBL | DE | 2 | 0 | 3 | 3 | 6 | 5 |
378 | Martin Hrbek | MHK | DE | 50 | 0 | 3 | 3 | 14 | -7 |
379 | René Kubíček | KVA | DE | 11 | 0 | 3 | 3 | 8 | |
380 | Vlastimil Blažek | KVA | FO | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 | -1 |
381 | David Lukas Holub | TRI | DE | 18 | 2 | 1 | 3 | 12 | -1 |
382 | Oskar Haas | TRI | FO | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
383 | Toms Mots | PRE | FO | 14 | 2 | 1 | 3 | 0 | -6 |
384 | Patrik Antony | KOM | DE | 28 | 1 | 2 | 3 | 6 | -1 |
385 | Matěj Zachariáš | LIT | DE | 23 | 0 | 3 | 3 | 20 | -15 |
386 | David Stratil | OLO | DE | 38 | 0 | 3 | 3 | 18 | 0 |
387 | David Röss | OLO | FO | 15 | 2 | 1 | 3 | 4 | -6 |
388 | Jakub Růžička | OLO | DE | 30 | 1 | 2 | 3 | 22 | -7 |
389 | Jakub Šedivý | LIB | DE | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
390 | Martin Lachkovič | LIB | FO | 15 | 1 | 1 | 2 | 4 | -4 |
391 | Jan Jarabko | LIB | DE | 56 | 1 | 1 | 2 | 28 | -5 |
392 | Jakub Dvořák | LIB | DE | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 |
393 | Nikola Tchaliov | PLZ | FO | 21 | 0 | 2 | 2 | 6 | -6 |
394 | Tomáš Pittr | PLZ | FO | 16 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 |
395 | Petr Makovec | PLZ | FO | 14 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 |
396 | Tomáš Přibyl | CEB | FO | 6 | 0 | 2 | 2 | 2 | -3 |
397 | Jan Seidl | CEB | FO | 14 | 1 | 1 | 2 | 6 | 3 |
398 | Alex Drábek | VIT | DE | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 | -6 |
399 | Adam Kurka | MBL | FO | 8 | 1 | 1 | 2 | 0 | -1 |
400 | Oto Theimer | SPA | FO | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
401 | Arkadij Bjakov | SPA | DE | 5 | 0 | 2 | 2 | 6 | -2 |
402 | Matěj Novotný | MHK | FO | 15 | 2 | 0 | 2 | 29 | -3 |
403 | Lukáš Pajer | MHK | FO | 3 | 2 | 0 | 2 | 4 | -3 |
404 | Matěj Pelikán | KVA | DE | 18 | 1 | 1 | 2 | 8 | 8 |
405 | Jakub Habla | KVA | FO | 2 | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 |
406 | Pavol Cipko | KVA | DE | 12 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
407 | Kryštof Dyk | KVA | DE | 8 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 |
408 | David Blaha | TRI | DE | 52 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 |
409 | František Němec | PRE | DE | 7 | 0 | 2 | 2 | 2 | -3 |
410 | Tomáš Šťastný | PRE | FO | 33 | 1 | 1 | 2 | 14 | -10 |
411 | Sebastian Petr Vašíčko | ZLN | FO | 13 | 1 | 1 | 2 | 14 | -1 |
412 | Jakub Zubíček | KOM | DE | 47 | 0 | 2 | 2 | 14 | 8 |
413 | Martin Čaňo | KOM | DE | 21 | 0 | 2 | 2 | 8 | -6 |
414 | Michal Nekvapil | KOM | FO | 5 | 0 | 2 | 2 | 6 | 1 |
415 | Lukáš Hocelík | LIT | DE | 5 | 2 | 0 | 2 | 31 | 1 |
416 | Denis Horský | LIT | FO | 42 | 0 | 2 | 2 | 16 | -7 |
417 | Adam Kalman | OLO | DE | 27 | 0 | 2 | 2 | 10 | -12 |
418 | Patrik Janech | OLO | FO | 8 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 |
419 | Vojtěch Neoral | OLO | FO | 32 | 0 | 2 | 2 | 18 | -4 |
420 | Patrik Ungr | OLO | FO | 18 | 2 | 0 | 2 | 8 | -7 |
421 | Marek Chvátal | JIH | DE | 8 | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 |
422 | Cyril Valach | JIH | FO | 15 | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 |
423 | Damian Hrabčák | LIB | FO | 27 | 1 | 0 | 1 | 52 | -10 |
424 | Štěpán Grebeníček | LIB | FO | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
425 | David Slačík | PLZ | FO | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
426 | Artem Ishchenko | PLZ | DE | 19 | 0 | 1 | 1 | 14 | -8 |
427 | Daniel Kotous | CEB | FO | 46 | 0 | 1 | 1 | 6 | -8 |
428 | Jiří Douda | VIT | FO | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
429 | Vojtěch Beran | MBL | FO | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 |
430 | Filip Šindelek | SPA | DE | 3 | 0 | 1 | 1 | 6 | 3 |
431 | Michal Vitouch | SPA | FO | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | -2 |
432 | Milan Turena | MHK | FO | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 | -3 |
433 | Viktor Wardas | KVA | FO | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
434 | Petr Holejšovský | KVA | DE | 27 | 0 | 1 | 1 | 2 | -11 |
435 | Teodor Vápeník | PCE | DE | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
436 | Filip Křečan | PCE | DE | 11 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 |
437 | Radek Martiňák | PRE | FO | 29 | 0 | 1 | 1 | 4 | -4 |
438 | Ludvík Lysoněk | PRE | FO | 9 | 0 | 1 | 1 | 10 | -6 |
439 | Ondřej Polame | PRE | DE | 15 | 0 | 1 | 1 | 4 | -6 |
440 | Adam Dobřecký | PRE | FO | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 |
441 | Samuel Šmerda | PCE | DE | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 |
442 | Richard Babulík | ZLN | FO | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
443 | Jan Ramert | ZLN | FO | 11 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
444 | Nicolas Šlahora | OLO | DE | 19 | 0 | 1 | 1 | 20 | -7 |
445 | Václav Rybář | LIB | DE | 10 | 0 | 0 | 0 | 6 | -8 |
446 | Martin Rudolf Liška | LIB | FO | 14 | 0 | 0 | 0 | 16 | -4 |
447 | Marek Šťástka | LIB | FO | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 |
448 | Lukáš Ehrenberger | LIB | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
449 | Diego Pérez | LIB | FO | 18 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 |
450 | Jakub Vaněček | LIB | DE | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | -2 |
451 | Filip Kinter | LIB | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
452 | Aleš Hofrajtr | PLZ | FO | 9 | 0 | 0 | 0 | 4 | -2 |
453 | Matyáš Úbl | PLZ | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
454 | Adam Jiříček | PLZ | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
455 | Tomáš Skala | PLZ | DE | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | -1 |
456 | Šimon Kaiser | PLZ | FO | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | -4 |
457 | Vojtěch Tolar | PLZ | DE | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
458 | Dominik Postl | CEB | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
459 | Jakub Lukáš | CEB | DE | 10 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 |
460 | Danny Barna | CEB | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
461 | Vojtěch Matějka | VIT | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
462 | Matěj Fojtík | VIT | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
463 | Michael Nazad | VIT | FO | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
464 | Imrich Maxin | MBL | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
465 | Rostislav Šilhavý | MBL | DE | 7 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 |
466 | Jakub Kristek | MBL | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 |
467 | Tadeáš Mack | SPA | DE | 26 | 0 | 0 | 0 | 14 | -4 |
468 | Jan Janský | SPA | DE | 21 | 0 | 0 | 0 | 4 | -8 |
469 | Patrik Hendrych | MHK | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
470 | Filip Samek | MHK | DE | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 |
471 | Matyáš Sláma | MHK | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
472 | Matěj Voděracký | FO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
473 | Milan Veselý | MHK | DE | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 |
474 | Josef Rybár | KVA | FO | 12 | 0 | 0 | 0 | 2 | -4 |
475 | Daniel Postl | KVA | DE | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
476 | Oskar Magner | KVA | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
477 | Štěpán Urbánek | TRI | FO | 16 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 |
478 | Daniel Svozil | TRI | FO | 14 | 0 | 0 | 0 | 29 | -9 |
479 | Michal Ramik | TRI | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 |
480 | Antonín Karas | TRI | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
481 | Erik Úlehla | PCE | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
482 | Marian Koblížek | PRE | DE | 15 | 0 | 0 | 0 | 8 | -10 |
483 | Michal Jansa | PCE | DE | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
484 | Denis Dobša | PRE | FO | 24 | 0 | 0 | 0 | 8 | -4 |
485 | Daniel Šindler | PRE | FO | 23 | 0 | 0 | 0 | 8 | -5 |
486 | Tomáš Rolinek | PCE | FO | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
487 | Marek Mozr | PRE | DE | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | -2 |
488 | Jiří Fajkus | ZLN | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
489 | Filip Kaláč | ZLN | FO | 27 | 0 | 0 | 0 | 4 | -4 |
490 | Matyáš Veselý | ZLN | FO | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
491 | Adam Koláček | ZLN | FO | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 |
492 | Matěj Kotala | ZLN | DE | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
493 | Jakub Velikovský | ZLN | DE | 17 | 0 | 0 | 0 | 6 | 5 |
494 | David Štulo | KOM | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
495 | Jakub Šulla | KOM | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
496 | Tomáš Šantora | KOM | FO | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
497 | Václav Raichl | LIT | FO | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
498 | Pavol Cipko | LIT | DE | 18 | 0 | 0 | 0 | 10 | -4 |
499 | Patrik Vaverčák | LIT | DE | 11 | 0 | 0 | 0 | 6 | -9 |
500 | Jiří Špaček | LIT | FO | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | -7 |
501 | David Hauptvogel | LIT | FO | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 |
502 | Oliver Tomaník | LIT | FO | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 |
503 | Jakub Winkelhöfer | LIT | DE | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 |
504 | Štěpán Vrána | OLO | DE | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6 |
505 | Miroslav Slováček | OLO | FO | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
506 | Matyáš Bohatý | OLO | DE | 21 | 0 | 0 | 0 | 8 | -10 |
507 | Viktor Šulgan | OLO | FO | 13 | 0 | 0 | 0 | 2 | -8 |
Poř. | Jméno | Tým | Poz | ZÁP | TOI | Z | IG | %Z | Prům. | SO | A | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Volevecký | SPA | GK | 4 | 240:01 | 136 | 9 | 93.79 | 2.25 | 1 | 0 | |
2. | Michal Oršulák | KVA | GK | 7 | 433:45 | 218 | 16 | 93.16 | 2.21 | 1 | 0 | |
3. | Jan Kavan | KOM | GK | 26 | 1563:40 | 815 | 61 | 93.04 | 2.34 | 1 | 2 | |
4. | Jakub Král | TRI | GK | 44 | 2561:54 | 1263 | 95 | 93 | 2.22 | 5 | 2 | |
5. | Adam Ebenstreit | KVA | GK | 39 | 2295:20 | 1308 | 100 | 92.9 | 2.61 | 3 | 67 | |
6. | Martin Psohlavec | KVA | GK | 5 | 270:45 | 143 | 11 | 92.86 | 2.44 | 0 | 0 | |
7. | Michael Schnattinger | LIB | GK | 23 | 1385:52 | 705 | 55 | 92.76 | 2.38 | 1 | 2 | |
8. | Matěj Tuláček | PCE | GK | 20 | 1167:27 | 565 | 47 | 92.32 | 2.42 | 1 | 2 | |
9. | Vojtěch Hambálek | LIB | GK | 38 | 2188:02 | 1154 | 97 | 92.25 | 2.66 | 1 | 4 | |
10. | David Hora | MBL | GK | 37 | 1998:15 | 986 | 83 | 92.24 | 2.49 | 2 | 2 | |
11. | Matyáš Mařík | CEB | GK | 50 | 2843:26 | 1586 | 135 | 92.16 | 2.85 | 3 | 8 | |
12. | Jakub Smolka | VIT | GK | 38 | 2210:56 | 1361 | 116 | 92.15 | 3.15 | 2 | 4 | |
13. | Lukáš Vilém | PCE | GK | 37 | 2184:29 | 1186 | 101 | 92.15 | 2.77 | 1 | 6 | |
14. | Dominik Frgál | OLO | GK | 39 | 2165:44 | 1336 | 114 | 92.14 | 3.16 | 2 | 0 | |
15. | Lukáš Vejmelka | JIH | GK | 14 | 705:31 | 334 | 29 | 92.01 | 2.47 | 0 | 0 | |
16. | Štěpán Houdek | PLZ | GK | 8 | 425:47 | 195 | 17 | 91.98 | 2.4 | 1 | 0 | |
17. | Jan Lokajíček | PLZ | GK | 28 | 1539:35 | 798 | 70 | 91.94 | 2.73 | 2 | 0 | |
18. | Denis Irgl | VIT | GK | 13 | 763:49 | 433 | 38 | 91.93 | 2.99 | 0 | 2 | |
19. | Jan Ondráček | KOM | GK | 28 | 1628:36 | 910 | 80 | 91.92 | 2.95 | 0 | 0 | |
20. | David Skácel | TRI | GK | 7 | 424:13 | 216 | 19 | 91.91 | 2.69 | 0 | 2 | |
21. | Petr Hradil | KOM | GK | 2 | 120:00 | 68 | 6 | 91.89 | 3 | 0 | 0 | |
22. | Jonáš Bašta | PLZ | GK | 10 | 525:18 | 313 | 28 | 91.79 | 3.2 | 0 | 0 | |
23. | Štěpán Vávra | VIT | GK | 12 | 631:22 | 457 | 41 | 91.77 | 3.9 | 0 | 0 | |
24. | Michal Kalista | SPA | GK | 25 | 1353:19 | 729 | 66 | 91.7 | 2.93 | 0 | 2 | |
25. | Marek Uherek | ZLN | GK | 42 | 2357:06 | 1342 | 125 | 91.48 | 3.18 | 2 | 4 | |
26. | Daniel Jansa | PLZ | GK | 20 | 1101:41 | 556 | 52 | 91.45 | 2.83 | 3 | 2 | |
27. | Roman Batih | PCE | GK | 7 | 317:18 | 195 | 19 | 91.12 | 3.59 | 0 | 0 | |
28. | Vojtěch Mrázek | MHK | GK | 35 | 1805:41 | 814 | 80 | 91.05 | 2.66 | 3 | 2 | |
29. | Šimon Vedral | SPA | GK | 35 | 1815:33 | 950 | 94 | 91 | 3.11 | 0 | 6 | |
30. | Radek Šimšálek | ZLN | GK | 1 | 20:00 | 10 | 1 | 90.91 | 3 | 0 | 0 | |
31. | Daniel Forst | MBL | GK | 27 | 1464:49 | 735 | 74 | 90.85 | 3.03 | 0 | 2 | |
32. | Samuel Kowalczyk | ZLN | GK | 24 | 1084:48 | 589 | 61 | 90.62 | 3.37 | 1 | 0 | |
33. | Jakub Čerbák | OLO | GK | 3 | 176:35 | 106 | 11 | 90.6 | 3.74 | 0 | 0 | |
34. | Marian Münch | OLO | GK | 14 | 795:05 | 469 | 50 | 90.37 | 3.77 | 0 | 6 | |
35. | Štěpán Stránský | LIT | GK | 26 | 1159:25 | 635 | 69 | 90.2 | 3.57 | 1 | 2 | |
36. | Josef Schmid | KVA | GK | 1 | 28:50 | 18 | 2 | 90 | 4.16 | 0 | 0 | |
37. | Petr Žurek | PRE | GK | 3 | 177:32 | 80 | 9 | 89.89 | 3.04 | 1 | 0 | |
38. | Martin Vojtek | PRE | GK | 27 | 1350:12 | 767 | 87 | 89.81 | 3.87 | 0 | 6 | |
39. | Filip Tuček | MHK | GK | 35 | 1759:53 | 774 | 88 | 89.79 | 3 | 3 | 0 | |
40. | Denis Heczko | TRI | GK | 3 | 180:26 | 96 | 11 | 89.72 | 3.66 | 0 | 0 | |
41. | Filip Sigmund | JIH | GK | 16 | 872:40 | 375 | 43 | 89.71 | 2.96 | 2 | 2 | |
42. | Ondřej Štěbeták | JIH | GK | 3 | 177:31 | 87 | 10 | 89.69 | 3.38 | 0 | 0 | |
43. | Štěpán Maleček | CEB | GK | 14 | 735:41 | 444 | 52 | 89.52 | 4.24 | 0 | 2 | |
44. | Adam Kubík | LIT | GK | 44 | 2388:29 | 1149 | 135 | 89.49 | 3.39 | 1 | 4 | |
45. | Petr Žurek | PRE | GK | 32 | 1695:36 | 810 | 96 | 89.4 | 3.4 | 2 | 4 | |
46. | Ferdinand Macourek | LIB | GK | 3 | 99:07 | 58 | 7 | 89.23 | 4.24 | 0 | 0 | |
47. | David Cinka | JIH | GK | 35 | 1915:11 | 867 | 106 | 89.11 | 3.32 | 0 | 2 | |
48. | Lukáš Balík | LIT | GK | 1 | 59:51 | 23 | 3 | 88.46 | 3.01 | 0 | 0 | |
49. | Stanislav Žbánek | OLO | GK | 2 | 120:00 | 84 | 11 | 88.42 | 5.5 | 0 | 0 | |
50. | Adam Černý | TRI | GK | 6 | 296:45 | 122 | 17 | 87.77 | 3.44 | 0 | 0 | |
51. | Matěj Kříž | KVA | GK | 1 | 59:00 | 41 | 6 | 87.23 | 6.1 | 0 | 0 | |
52. | Michael Valenta | OLO | GK | 7 | 278:19 | 164 | 24 | 87.23 | 5.17 | 0 | 0 | |
53. | Albert Schacherl | CEB | GK | 1 | 40:00 | 26 | 4 | 86.67 | 6 | 0 | 0 | |
54. | Marek Sklenička | MBL | GK | 3 | 181:17 | 71 | 12 | 85.54 | 3.97 | 0 | 0 | |
55. | Vojtěch Ryšavý | PRE | GK | 13 | 574:56 | 234 | 41 | 85.09 | 4.28 | 0 | 0 | |
56. | Matěj Pavlovic | KVA | GK | 8 | 381:13 | 180 | 35 | 83.72 | 5.51 | 0 | 0 | |
57. | Tomáš Málek | ZLN | GK | 2 | 87:05 | 29 | 9 | 76.32 | 6.2 | 0 | 0 |
Související dokumenty:
- DHL extraliga juniorů 2023/24 - rozpis soutěže - VÝCHOD (13.06.2023)
- DHL extraliga juniorů 2023/24 - rozpis soutěže - ZÁPAD (13.06.2023)
- Všeobecná ustanovení pro soutěže řízené ČSLH 2023/2024 (14.08.2023)
- Technické normy: ELJ 2023/2024 (14.08.2023)
- DHL extraliga juniorů 2023/24 - rozpis soutěže - předkolo play off- play-off - o udržení (03.03.2024)