Články

Další změny v nominaci hokejové reprezentace
Několik změn udělal v nominaci na přípravný kemp reprezentace v Přerově trenér Miloš Říha. Brankáře Pavla Francouze a útočníka Martina Kauta povolal jejich klub Colorado Avalanche, obránce Lukáš Klok (HC Slovan Bratislava) a Tomáš Pavelka (HC Sparta Praha) s útočníkem Pavlem Musilem (BK Mladá Boleslav) utrpěli zranění, které jejich účast neumožňuje. Trenér Miloš Říha proto povolal brankáře Romana Willa z Bílých Tygrů Liberec, obránce Pirátů Chomutov Stanislava Dietze a útočníka Pavla Jenyše z Minnesoty Wild.
Nominaci doplnili Lukáš Buchta, Miroslav Forman a Filip Pyrochta
Trenér Miloš Říha doplnil nominaci na přípravný kemp reprezentace v Přerově o obránce Lukáše Buchtu, útočníka Miroslava Formana a obránce Filipa Pyrochtu.
Česká sedmnáctka má na programu turnaj na Slovensku
První turnaj v sezoně má před sebou česká reprezentace do 17 let. Svěřenci trenéra Berana se ve slovenských Piešťanech střetnou postupně s USA, domácím výběrem, Německem a Švýcarskem.
Miloš Říha povolal na první sraz reprezentace i dvanáct nováčků
Trenér Miloš Říha pozval na první sraz reprezentace v Přerově celkem 34 hokejistů, z toho 4 brankáře, 12 obránců a 18 útočníků.
Česká osmnáctka veze z Hlinka Gretzky Cupu 5. místo
Česká reprezentace do 18 let má za sebou jeden z vrcholů sezony. Svěřencům trenéra Hadamczika vyšel na prestižním Hlinka Gretzky Cupu přípravný zápas proti Kanadě, pak ale podlehli USA i Rusku a bylo jasné, že se do semifinále nepodívají. Závěrečné dvě výhry nad Finskem a Slovenskem přidělily českým mladíkům konečné 5. místo.
Česká hokejová reprezentace se sejde v Přerově
Česká hokejová reprezentace se pod vedením nového realizačního týmu v čele s trenérem Milošem Říhou, asistentem Robertem Reichelem a generálním manažerem Petrem Nedvědem poprvé sejde v neděli 19. srpna 2018 v Přerově. Ve dnech 20. až 24. srpna absolvuje na přerovském zimním stadiónu přípravný sraz, jehož součástí budou denní dvoufázové tréninky a modelové utkání.
Česká osmnáctka vyrazí na Hlinka Gretzky Cup v novém
Na Hlinka Gretzky Cupu se čeští mladíci do 18 let jako první reprezentace představí v dresech s novým logem Českého hokeje! Na přípravném kempu v Příbrami si hráči a realizační tým převzali nové vybavení včetně tréninkových a zápasových dresů. Podívejte se na fotografie.
Výběr trenéra Hadamczika se připravuje na Hlinka Gretzky Cup
Česká reprezentace U18 se ve středu 1. srpna 2018 sejde v Příbrami na krátkém přípravném srazu před turnajem Hlinka Gretzky Cup v Kanadě.
Česká devatenáctka veze z turnaje ve Švýcarsku stříbro
Vstup do turnaje ve Švýcarsku sice české devatenáctce nevyšel podle představ, když ztratila body se Slováky. Následující dva zápasy ale svěřenci trenéra Bruka zvládli a nakonec obsadili druhé místo.
Česká devatenáctka zahájí sezonu turnajem ve Švýcarsku
Česká reprezentace do 19 let má před sebou první turnaj v sezoně. Svěřenci trenéra Bruka odcestovali do Švýcarského Curychu, kde je ve čtvrtek, pátek a sobotu čekají zápasy proti Slovensku, Německu a Švýcarsku.