Turnaje U12
Jihočeský kraj vs. Královéhradecký kraj 1:6
Branky a asistence: 27. Kofroň (Spěváček) – 2. Síla (Šimek), 6. Kocián (Grof), 11. Klíma, 19. Fiala (Sláma), 21. Klíma (Felcman, Žaba), 22. Síla (Sláma)
Jihočeský kraj vs. Pardubický kraj 4:5
Branky a asistence: 1. Bůžek (Vondrášek), 13. Seidl (Spěváček), 25. Kučera (Bělohlav), 27. Bělohlav (Šťastný, Velíšek) – 16. Netolický (Pražan), 24. Sopoušek, 26. Štěpánek (Bulis), 29. Heimer (Růžička), 37. Netolický (Sopoušek)
Vysočina vs. Královéhradecký kraj 7:5
Branky a asistence: 4. Peš (Fábry), 4. Vandas (Bakus), 6. Peš, 12. Strnad (Modl), 21. Vandas, 24. Vandas (Novák), 41. Peš – 9. Šimek (Síla, Sláma), 22. Klíma (Žába), 36. Klíma (Felcman), 36. Sláma (Síla), 43. Vencl (Klíma)
Vysočina vs. Pardubický kraj 2:0
Branky a asistence: 16. Štos (Strnad), 36. Štos
Liberecký kraj vs. Hlavní město Praha 0:7
Branky a asistence: 1. Štancl (Jelínek), 9. Stepanchuk (Žmola), 12. Pérez (Uhel, Seidler), 23. Štancl (Odehnal), 24. Odehnal (Štancl, Pérez), 31. Pospíšil, 33. Uhel (Pérez)
Hlavní město Praha – Plzeňský kraj 7:2
Branky a asistence: 1. Odehnal (Štancl), 2. Pérez (Albrecht), 4. Šrámek (Štancl, Žmola), 14. Maštalíř (Novák), 25. Žmola (Seidler), 29. Uhel, 31. Štancl – 24. Hořejší (Štulc), 34. Hořejší (Štulc, Bílek)
Plzeňský kraj vs. Liberecký kraj 1:6
Branky a asistence: 7. Hořejší (Mazanec, Havlíček) – 2. Vološin (Cherevko), 6. Jansa (Ehrenberger), 11. Cherevko (Várady), 12. Vološin (Hrabčák), 13. Gutsu (Mitlener, Adamec), 40. Vološin
Karlovarský kraj vs. Středočeský kraj 0:5
Branky a asistence: 7. Sojka, 15. Scafari, 21. Holeček (Kredba), 33. Holeček, 39. Hasman (Hradec)
Středočeský kraj vs. Ústecký kraj 1:2
Branky a asistence: 32. Hasman (Šimon) – 19. Šprynar (Bednařík), 19. Dantovský (Chlán)
Ústecký kraj vs. Karlovarský kraj 9:3
Branky a asistence: 14. Bednařík (Klaus), 16. Bednařík (Chlán), 19. Bednařík (Chlán), 25. Dantovský (Chlán), 26. Čech, 30. Dantovský (Zetek), 33. Chlán (Dantovský, Bednařík), 34. Čech, 36. Bednařík (Zetek) – 1. Ščislák, 1. Pastor, 9. Ščislák (Váňa)
Moravskoslezský kraj vs. Zlínský kraj 7:3
Branky a asistence: 7. Krčmarský (Pavelec), 14. Bialy (Petr, Buják), 19. Moravec (Petr, Kubíček), 35. Petr (Pavelec, Moravec), 35. Pavelec (Petr, Moravec), 41. Petr (Pavelec, Moravec), 42. Buják (Pavelec, Petr) – 11. Šišák (Gerych), 36. Heš, 37. Holinka (Heš)
Jihomoravský kraj vs. Olomoucký kraj 5:1
Branky a asistence: 8. Šale, 16. Daněček (Šale), 20. Máša, 24. Šale (Daněček), 42. Daněček (Šale) – 28. Szabo
Zlínský kraj vs. Olomoucký kraj 2:6
Branky a asistence: 30. Žižka, 44. Kovář (Valouch) – 1. Kuchta (Schneider), 9. Ungr (Hanák), 13. Izák (Žák), 17. Kuchta (Compel), 23. Jeřábek (Polýnek, Compel), 36. Žák (Ungr)
Moravskoslezský kraj vs. Jihomoravský kraj 5:4
Branky a asistence: 4. Petr (Moravec), 10. Kočí, 14. Moravec (Petr), 21. Pavelec (Petr), 29. Milata (Bialy) – 19. Šale (Eich), 23. Eich (Dočekal), 30. Šale, 42. Šale
Kanadské bodování a statistiky brankářů U12 - únor 2016/2017
Turnaje U13
Jihočeský kraj vs. Středočeský kraj 4:2
Branky a asistence: 9. Kříž, 12. Hála (Kumpfmuller, Hromada), 21. Dubský, 44. Kříž – 23. Hradil, 44. Šapovaliv (Hradil, Senčák)
Plzeňský kraj vs. Liberecký kraj 12:1
Branky a asistence: 3. Martinec (Kreuzman), 17. Sieger (Soukup, Dvořák), 22. Dvořák, 27. Schindler (Vlček, Pešek), 30. Vlček (Schindler), 30. Hodinář (Vlček, Schindler), 30. Sieger (Dvořák, Soukup), 31. Balák (Sieger, Kreuzman), 32. Hodinář (Vlček, Schindler), 34. Borák (Martinec), 41. Martinec (Balák), 42. Vlček (Hodinář) – 19. Kříž (Kadlec)
Liberecký kraj vs. Středočeský kraj 1:4
Branky a asistence: 32. Sýkorová – 1. Fiala (Hrabík), 8. Hrabík (Hradil), 12. Alscher (Hruška), 20. Alscher (Šak)
Jihočeský kraj vs. Plzeňský kraj 2:3 PP
Branky a asistence: 13. Pitel, 25. Braun – 38. Kreuzman (Vlček), 44. Borák, 45. Šiler
Karlovarský kraj vs. Ústecký kraj 4:3
Branky a asistence: 3. Šmajda (Sapoušek, Rymon), 14. Bubanec (Varvařovský), 21. Varvařovský (Helecz), 36. Sapoušek (Rymon) – 23. Vlasenko (Černý), 37. Šilar, 43. Černý (Novotný, Bauer)
Ústecký kraj vs. Hlavní město Praha 5:8
Branky a asistence: 4. Novotný, 10. Bauer (Vlasenko), 22. Novotný (Černý), 26. Sochor (Šilar), 41. Parantál ¬– 6. David (Halfar, Bečvařík), 6. Hamara, 11. Höll (Hamara), 18. Pírs (David), 29. Hamršmíd (Slavíček, Němec), 34. Bruna (Hamršmíd), 36. Bruna (Frank), 40. Němec
Hlavní město Praha vs. Karlovarský kraj 7:1
Branky a asistence: 2. David (Halfar), 6. Skoupý (Malinek), 15. Kalný (Höll, Bruna), 27. Pírs, 28. Červenka (Halfar, Hamara), 30. Slavíček (Němec, Hamara), 42. Höll (Hamara) – 18. Šmajda
Zlínský vs. Olomoucký kraj 4:1
Branky a asistence: 20. Dědek (Volas, Kaláč), 22. Volas (Dědek), 25. Volas (Dědek), 43. Fojtík – 29. Tomeček (Schipakin)
Olomoucký kraj vs. Královéhradecký 3:5
Branky a asistence: 27. Fiala (Janech), 31. Fiala (Grulich), 36. Tomeček (Polcr) – 1. Souček (Švadlák, Řezníček), 8. Petr (Pavelka), 22. Novotný, 29. Petr, 35. Novotný (Řehák)
Královéhradecký kraj vs. Zlínský kraj 3:5
Branky a asistence: 14. Urlich (Petr), 19. Řezníček, 21. Souček (Jahelka) – 25. Dědek (Volas), 12. Sýkora (Čechmánek, Burian), 18. Mojžíš (Ančík), 22. Čechmánek (Fojtík), 42. Mojžíš
Vysočina vs. Jihomoravský kraj 4:1
Branky a asistence: 3. Šabatka (Horký), 4. Baťa (Horký), 11. Krotký (Kříž), 23. Kříž (Horký, Báťa) – 29. Juřička
Vysočina vs. Moravskoslezský kraj 3:5
Branky a asistence: 15. Kříž (Svoboda), 26. Báťa (Kříž), 33. Staněk (Kuba) – 3. Becher (Mach), 10. Mach, 18. Becher (Mach), 33. Mendlík (Tomiczek), 42. Mach (Mikula)
Moravskoslezský kraj vs. Jihomoravský kraj 1:1
Branky a asistence: 3. Skripčák – 35. Zavřel (Hykl)
Kanadské bodování a statistiky brankářů U13 - únor 2016/2017
Turnaje U14
Královéhradecký vs. Liberecký kraj 1:2
Branky a asistence: 15. Pajer (Pelda) – 1. Gajda, 20. Polák (Bennet)
Liberecký kraj vs. Ústecký kraj 2:5
Branky a asistence: 1. Schauer (Bennet), 18. Böhm (Öszi) – 9. Slavík (Vopat), 14. Kadár (Skuhrovec), 18. Krocker, 26. Skuhrovec, 42. Slavík
Ústecký kraj vs. Královéhradecký kraj 2:0
Branky a asistence: 3. Slavík (Skuhrovec), 42. Skuhrovec (Slavík)
Vysočina vs. Hlavní město Praha 3:4 SN
Branky a asistence: 12. Přidal (Rauš), 13. Sapík, 20. Dymák – 2. Thelmer, 13. Svoboda (Hofman, Bucek), 15. Potůček (Mácha), 45. Václavík
Jihočeský kraj vs. Vysočina 3:1
Branky a asistence: 7. Cháb (Kantor), 35. Putz (Cháb), 40. Putz (Březina) – 5. Menšík (Moravec)
Hlavní město Praha vs. Jihočeský kraj 4:6
Branky a asistence: 5. Thelmer, 7. Výkruta (Mácha), 25. Straka (Vitouch), 32. Srdínko – 6. Nevšímal (Brouček), 18. Březina (Putz), 29. Brouček (Nevšímal), 35. Kofroň, 35. Cháb (Dub), 37. Lukeš (Brouček)
Středočeský kraj vs. Karlovarský kraj 6:1
Branky a asistence: 3. Sojka (Ticháček), 10. Plíšek (Sýkora), 19. Ticháček (Sojka), 21. Plíšek, 21. Bareš (Sojka, Ullrych), 28. Ticháček – 18. Hrůša (Remeš)
Plzeňský kraj vs. Pardubický kraj 9:1
Branky a asistence: 3. Korčák (Hauser), 13. Hauser (Korčák, Marcel), 15. Korčák (Soukup), 18. Soukup (Steinbrucker, Jiříček), 20. Soukup (Kozlík), 20. Soukup (Matoušek, Jánský), 24. Hauser (Jánský, Soukup), 31. Soukup (Hauser, Jiříček), 38. Matoušek (Korčák) – 18. Paleček (Boguaj)
Karlovarský kraj vs. Pardubický kraj 5:6 SN
Branky a asistence: 1. Prošek (Hrůša), 8. März (Remeš, Blecha), 11. Krnáč (Remeš), 25. Remeš, 28. Remeš (März, Vogel) – 3. Křivohlávek (Chabada, Kloz), 32. Novotný J. (Vojtěch), 35. Novotný J. (Vojtěch, Novotný A.), 36. Herčík (Půlpán), 44. Novotný A. (Vojtěch), 45. Kloz
Středočeský kraj vs. Plzeňský kraj 8:3
Branky a asistence: 4. Krédl (Plíšek, Kredba), 14. Peca, 22. Ďuráč (Peca, Haas), 24. Sojka (Bareš, Ullrych), 29. Plíšek (Haas), 34. Krédl (Chrenka, Ullrych), 36. Ullrych (Bareš, Sojka), 44. Sojka (Ticháček) – 10. Marcel (Hauser), 12. Korčák (Hauser, Soukup), 36. Jiříček (Marcel)
Olomoucký kraj vs. Jihomoravský kraj 4:1
Branky a asistence: 30. Zembol (Ryšavý), 34. Hrůzek (Ruda, Kuncek), 36. Ryšavý (Zembol), 40. Kučera (Ruda, Fibigr) – 6. Kos (Kalčík)
Zlínský kraj vs. Moravskoslezský kraj 2:4
Branky a asistence: 7. Chludil (Macháč, Hoferek), 24. Půček (Kunst) – 9. Makovec, 9. Kotásek (Moškoř), 12. Raszka (Przybyla), 55. Brada (Makovec, Krejsa)
Zlínský kraj vs. Jihomoravský kraj 1:6
Branky a asistence: 3. Kočí (Kunst, Navrátil) – 6. Vyroubal, 14. Sedláček (Fajmon, Masař), 18. Kos (Fajmon), 37. Sedláček (Pavlačka), 39. Masař (Brabenec, Korčian), 44. Masař (Pavlačka)
Olomoucký kraj vs. Moravskoslezský kraj 2:6
Branky a asistence: 23. Kučera (Fibigr, Stratil), 43. Kučera – 5. Kubík (Bystroň, Krejsa), 12. Moškoř (Krčmarský, Machů), 21. Bystroň (Krejsa), 25. Moškoř, 37. Makovec (Kotásek, Brada), 41. Krčmarský (Hlaváč, Krejsa)
Kanadské bodování a statistiky brankářů U14 - únor 2016/2017
Škoda Hockey Cup - konečná tabulka VTM U14, únor 2017